Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

19.09.2015

W drugiej kolejce w dn. 12-09-2015 r. pojechaliśmy do Poznania na mecz z jednym z faworytów naszej grupy, tj. "Koziołkiem" Poznań, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu grał w grupie mistrzowskiej. Zmierzyliśmy się z tym przeciwnikiem dwukrotnie w lidze rok temu i pierwszy mecz u siebie przegraliśmy 6 : 7 natomiast w rewanżu w Poznaniu to my wygraliśmy 4 : 3. Obecnie spodziewaliśmy się trudnego pojedynku jednak od samego początku meczu narzuciliśmy przeciwnikowi swój ofensywny styl gry i bardzo szybko bo już w 20 sekundzie meczu Damian Gajos silnym i precyzyjnym strzałem z dystansu dał nam prowadzenie 1 : 0. Kolejne bramki w pierwszej połowie dla nas, a było ich jeszcze pięć, były dziełem Gracjana Gawrońskiego, który indywidualnie przeprowadzał akcje lub wykańczał podania od kolegów. W końcówce I połowy gospodarze zdobyli kontaktową bramkę i wynkiem 6 : 1 dla naszego MKS-u kończy się ta część spotkania. Na początku II połowy nasza ofensywa nie słabie i strzelamy w ciągu 10 minut kolejne trzy bramki a ich autorem jest Gracjan. Ostatnie 10 minut to wyrównana gra obu zespołów po wprowadzonych zmianach zawodników. Gospodarze w tym fragmencie strzelili 3 bramki natomiast nasz zespół dwie, których autorami byli Sebastian Graczyk i Kacper Guzik. Ostatecznie mecz kończy się naszą wygraną 11 : 4. Takiego rezultatu zapewne nikt się nie spodziewał. Za ten mecz należy pochwalić cały zespół i atak i obronę za realizację przedmeczowych założeń. Następnym naszym przeciwnikiem w meczu ligowym będzie kolejny faworyt grupy Szkoła Futbolu Gniezno.

Skład MKS na mecz z "Koziołkiem" Poznań: K. Witkowski (br), P. Bombel, M. Brzewiński, G. Gawroński, D. Gajos (kpt), J. Zawada, S. Graczyk, K. Guzik, K. Kocierz, M. Brończyk i A. Prus.