Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
0:6
Iskra Szydłowo
Zjednoczeni Trzemeszno
3:0*
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Złotów
3:2
Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz
2:0
Concord Murowana Goślina
Płomień Połajewo
0:2
Sokół Pniewy
Pogoń Łobżenica
4:1
Leśnik Margonin
Czarni Czerniejewo
4:1
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
5:0
Noteć Czarnków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Concord Murowana Goślina
2:2
Wełna Skoki
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin
4:2
Płomień Połajewo
Pogoń Łobżenica
1:3
Iskra Szydłowo
Noteć Czarnków
0:0
Czarni Czerniejewo
Huragan Pobiedziska
4:0
Sparta Oborniki
GLKS Wysoka
4:2
Sparta Złotów
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Sokół Pniewy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Czarni Czerniejewo
- : -
Concord Murowana Goślina
Sparta Złotów
- : -
Noteć Czarnków
Leśnik Margonin
- : -
Sokół Pniewy
Płomień Połajewo
- : -
Iskra Szydłowo
Pogoń Łobżenica
- : -
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
- : -
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Płomień Połajewo
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Czarni Czerniejewo
Iskra Szydłowo
- : -
Sokół Pniewy
Zamek Gołańcz
- : -
Wełna Skoki
Concord Murowana Goślina
- : -
Sparta Złotów
GLKS Wysoka
- : -
Pogoń Łobżenica
Noteć Czarnków
- : -
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Sokół Pniewy
Wełna Skoki
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Połajewo
- : -
GLKS Wysoka
Sparta Złotów
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Łobżenica
- : -
Noteć Czarnków
Czarni Czerniejewo
- : -
Zamek Gołańcz
Sparta Oborniki
- : -
Concord Murowana Goślina
Leśnik Margonin
- : -
Iskra Szydłowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Iskra Szydłowo
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Złotów
Concord Murowana Goślina
- : -
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
- : -
Czarni Czerniejewo
GLKS Wysoka
- : -
Sokół Pniewy
Noteć Czarnków
- : -
Płomień Połajewo
Huragan Pobiedziska
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Huragan Pobiedziska
Płomień Połajewo
- : -
Concord Murowana Goślina
Sparta Złotów
- : -
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Czarni Czerniejewo
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
- : -
Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin
- : -
GLKS Wysoka
Noteć Czarnków
- : -
Sokół Pniewy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Płomień Połajewo
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz
- : -
Pogoń Łobżenica
Concord Murowana Goślina
- : -
Sokół Pniewy
Wełna Skoki
- : -
Sparta Oborniki
GLKS Wysoka
- : -
Iskra Szydłowo
Czarni Czerniejewo
- : -
Sparta Złotów
Noteć Czarnków
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
GLKS Wysoka
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Sokół Pniewy
Iskra Szydłowo
- : -
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
- : -
Zamek Gołańcz
Sparta Złotów
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Pogoń Łobżenica
- : -
Wełna Skoki
Sparta Oborniki
- : -
Czarni Czerniejewo
Leśnik Margonin
- : -
Concord Murowana Goślina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz
- : -
Sokół Pniewy
Concord Murowana Goślina
- : -
Iskra Szydłowo
Wełna Skoki
- : -
Płomień Połajewo
Sparta Złotów
- : -
Sparta Oborniki
Noteć Czarnków
- : -
Huragan Pobiedziska
Czarni Czerniejewo
- : -
Pogoń Łobżenica
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
- : -
Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska
- : -
Concord Murowana Goślina
Iskra Szydłowo
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Połajewo
- : -
Czarni Czerniejewo
GLKS Wysoka
- : -
Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica
- : -
Sparta Złotów
Sparta Oborniki
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Leśnik Margonin
- : -
Zamek Gołańcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Huragan Pobiedziska
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz
- : -
Iskra Szydłowo
Concord Murowana Goślina
- : -
GLKS Wysoka
Sparta Złotów
- : -
Płomień Połajewo
Czarni Czerniejewo
- : -
Sokół Pniewy
Sparta Oborniki
- : -
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
- : -
Sparta Złotów
Huragan Pobiedziska
- : -
Zamek Gołańcz
Iskra Szydłowo
- : -
Wełna Skoki
Płomień Połajewo
- : -
Sparta Oborniki
GLKS Wysoka
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Noteć Czarnków
- : -
Concord Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Leśnik Margonin
- : -
Czarni Czerniejewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Noteć Czarnków
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Concord Murowana Goślina
Zamek Gołańcz
- : -
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
- : -
Huragan Pobiedziska
Pogoń Łobżenica
- : -
Płomień Połajewo
Czarni Czerniejewo
- : -
Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki
- : -
Sokół Pniewy
Sparta Złotów
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
- : -
Pogoń Łobżenica
Huragan Pobiedziska
- : -
Czarni Czerniejewo
Iskra Szydłowo
- : -
Sparta Złotów
Concord Murowana Goślina
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Połajewo
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
GLKS Wysoka
- : -
Wełna Skoki
Noteć Czarnków
- : -
Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin
- : -
Sparta Oborniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości