Klub Sportowy Sokół Pniewy - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 429, wczoraj: 583
ogółem: 2 197 981

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kalendarium

24

04-2014

czwartek

25

04-2014

piątek

26

04-2014

sobota

[Turniej w Międzychodzie] Sokół Pniewy (żak st.) - Błękitni Wronki (żak st.) - 12:40

[Turniej w Międzychodzie] Warta Międzychód (żak st.) - Sokół Pniewy (żak st.) - 12:15

[Turniej w Międzychodzie] Sokół Pniewy (żak st.) - Rzemieślnik Kwilcz (żak st.) - 11:25

Sokół Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne - 16:00

Czarni Wróblewo (trampkarz mł.) - Sokół Pniewy (trampkarz mł.) - 11:00

Zieloni Lubosz (orlik mł.) - Sokół Pniewy (orlik mł.) - 13:30

27

04-2014

niedziela

Sokół Pniewy (jr st.) - Sparta Oborniki (jr st.) - 11:00

Mawit Lwówek (młodzik mł.) - Sokół Pniewy (młodzik mł.) - 10:00

28

04-2014

pon.

29

04-2014

wtorek

30

04-2014

środa

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. marian 90
2. walkower89show 47
3. andrzej087 39
4. Gadzio96 16

Losowa galeria

Sokół Pniewy - Świt Piotrowo [07.06.2012] - fot. Andrzej Konieczny
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator strony (529218)
status Gadu-Gadu
Redaktor naczelna (1495067)
status Gadu-Gadu

Zapraszamy

 
 

 
 
 
 

 

PATRONAT MEDIALNY

nasze_pniewy


 

Mecz 2014-04-19, 17:00


herb Warta Międzychód 2:0 herb Sokół Pniewy
Warta Międzychód   Sokół Pniewy

Aktualności

Treningi grup młodzieżowych po świętach

  • autor: andrzej087, 2014-04-20 21:30

W zakładkach "TRENINGI" dotyczących działów drużyn młodzików, orlików, żaków i skrzatów (grupa naborowa) została zaaktualizowana informacja o treningach, które będą odbywać się w przyszłym tygodniu.


Życzenia wielkanocne

  • autor: andrzej087, 2014-04-19 22:15

Kadra seniorów - wiosna 2014

  • autor: andrzej087, 2014-03-22 14:45

Przedstawiamy kadrę seniorów na rundę wiosenną sezonu 2013/2014wg. stanu na dzień 21.03.2014 r.

Bramkarze: Piotr Lehrke, Jakub Stachowiak, Bartosz Gibasiewicz

Obrońcy: Bartosz Komsta, Oskar Głuchy, Krystian Urbaniak, Mateusz Grudziński, Robert Macyszyn, Miłosz Łondka, Bartosz Nowaczyk, Tomasz Najewski, Mateusz Roda;

Pomocnicy: Artur Forysiak, Maciej Cieślak, Jakub Bialik, Dawid Kawczyński, Robert Sobkowiak, Kamil Laszczkowski, Łukasz Roda, Sebastian Rosa, Patryk Janeczek;

Napastnicy: Daniel Hajdukiewicz, Mikołaj Stępień, Wiesław Rzeszowski.

Więcej informacji o kadrze Sokół Pniewy w rozwinięciu.


Nabór i badania lekarskie

  • autor: andrzej087, 2014-03-06 16:15

Klub Sportowy "Sokół" Pniewy ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych

Przyjmowane będą dzieci i młodzież w następujących rocznikach:

2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1998, 1997, 1996, 1995

Przyjmowane będą również dziewczęta w następujących rocznikach:
(w każdej drużynie z chłopcami w danym meczu wg przepisów mogą grać dwie)

2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997

Terminy naboru są tożsame z terminem badań lekarskich (o badaniach można przeczytać po kliknięciu na przycisk w prawym dolnym rogu "więcej")

15.03.2014 (sobota) - 08:30-13:00

17.03.2014 (poniedziałek) - 18:00

21.03.2014 (piątek) - 18:00

Szczegóły naboru (po kliknięciu na "szczegóły naboru")


Treningi grup młodzieżowych

  • autor: andrzej087, 2014-02-10 18:32

Rozpoczęły się (lub rozpoczną się) treningi w poszczególnych grupach młodzieżowych. Aby zapoznać się z harmonogramem treningów wystarczy kliknąć na zakładkę "Treningi" w menu każdej z drużyn lub kliknąć na poniższe linki:

TRAMPKARZE MŁODSI

MŁODZICY MŁODSI

ORLICY MŁODSI

ŻACY STARSI

SKRZATY (GRUPA NABOROWA)


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sokół PniewyTarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy   Tarnovia Tarnowo Podgórne
2014-04-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół PniewyHuragan Pobiedziska
Sokół Pniewy 2:2 Huragan Pobiedziska
2014-04-23, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Leśnik Margonin - Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka - Czarni Wróblewo
Mieszko Gniezno - 1922 Lechia Kostrzyn
Pogoń Lwówek - Warta Międzychód
Sokół Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Oborniki - Iskra Szydłowo
Świt Piotrowo - 1920 Mosina
Płomień Przyprostynia - Huragan Pobiedziska

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
1920 Mosina 0:0 Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1 Sparta Oborniki
Warta Międzychód 2:0 Sokół Pniewy
1922 Lechia Kostrzyn 1:2 Płomień Przyprostynia
Zjednoczeni Trzemeszno 0:5 Lubuszanin Trzcianka
Czarni Wróblewo 0:0 Mieszko Gniezno
Świt Piotrowo 0:3 Leśnik Margonin
Huragan Pobiedziska Pogoń Lwówek

Statystyki drużyny