Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

13.04.2015

Pierwszy mecz wiosny Legion wygrywa 3-2 z drużyną GTS Lipka . Bramki dla Legionu jeszcze w pierwszej połowie strzelają Daniel , Darek oraz Arek .Legion stworzył sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale zabrakło zimnej krwi. Pierwsza polowa konczy się wynikiem 3-1 . W drugiej połowie w 70 minucie czerwona kartkę otrzymuje nasz bramkarz za faul w polu karnym i musimy grać w 10. Do bramki wchodzi zawodnik z boiska Radek i był bliski obrony karnego .3-2 i od tego momentu GTS kontroluje grę a my wyprowadzamy pojedyncze kontrataki . Udało nam się dowieźć korzystny wynik do końca i inkasujemy cenne 3 pkt mimo sporych braków kadrowych .

Należą się podziękowania dla kibiców wspierających nasz zespół. Teraz czeka nas pauza ale widzimy się za dwa tygodnie 26.04 o g.14;00 w Dębnie.