Autor:

Gniewko-2011

Utworzono:

22.09.2014

19 września 2004 roku swoją trzecią kolejkę ligową rozegrali Orliki Gniewka Gniezno z rocznika 2004.Tym razem Gniewni udali się do Swarzędza a przeciwnikiem gnieźnian była tamtejsza Unia.Tego dnia aura nie była sprzymierzeńcem dla obu zespołów, bowiem z nieba lał się rzęsisty deszcz co na pewno nie pomagało jednym i drugim. Mecz rozpoczął się z lekką przewagą gości którzy jako pierwsi zdobyli bramkę, którą zdobył Samuel Wojciechowski. Gospodarze ograniczali się do kontr co w efekcie przyniosło skutek bo po takich akcjach zdołali zdobyć dwie bramki i na przerwę Gniewni schodzili do szatni przegrywając 2-1. Druga połowa to znowu przewaga gnieźnian, mecz toczył się z reguły na połowie drużyny ze Swarzędza, którzy ponownie ograniczali się do kontr. Pierwszą bramkę w drugiej połowie zdobyli goście a autorem gola był ponownie Samuel Wojciechowski, który pewnie wykonał rzut karny doprowadzając do remisu.Gdy wydawało się że Gniewni zdobędą kolejne gole i wyjdą na prowadzenie o do głosu doszli gospodarze którzy po dwóch kontrach wyszli na prowadzenie 4-2.Do końca meczu pozostało już tylko 7 minut i Gniewni wzięli się ostro do pracy, najpierw dwukrotnie do siatki trafił Mieszko Sawicki, doprowadzając do remisu a na sekundy przed końcem meczu zwycięskiego gola na 5-4 dla Gniewka zdobył Samuel Wojciechowski.