zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
Pauza
Warta Śrem
1:5
Warta Międzychód
Polonia II Poznań
6:0
Grom Wolsztyn
Juna-Trans Stare Oborzyska
13:0
GSS II Grodzisk Wlkp.
Sokół Pniewy
1:6
AZS UAM Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GSS II Grodzisk Wlkp.
Pauza
Warta Międzychód
5:1
Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn
3:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Polonia II Poznań
3:1
AZS UAM Poznań
Zjednoczeni Kaczory
4:0
Warta Śrem
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
Pauza
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
AZS UAM Poznań
Polonia II Poznań
3:0
Warta Międzychód
GSS II Grodzisk Wlkp.
0:6
Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy
0:12
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
Pauza
Warta Międzychód
0:12
Juna-Trans Stare Oborzyska
Zjednoczeni Kaczory
1:2
Polonia II Poznań
Warta Śrem
3:3
Sokół Pniewy
AZS UAM Poznań
8:0
GSS II Grodzisk Wlkp.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
Grom Wolsztyn
1:2
AZS UAM Poznań
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:1
Zjednoczeni Kaczory
GSS II Grodzisk Wlkp.
0:3
Warta Międzychód
Polonia II Poznań
2:0
Warta Śrem
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UAM Poznań
Pauza
Warta Śrem
0:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Zjednoczeni Kaczory
8:0
GSS II Grodzisk Wlkp.
Sokół Pniewy
1:7
Polonia II Poznań
Warta Międzychód
1:4
Grom Wolsztyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Poznań
Pauza
Juna-Trans Stare Oborzyska
12:0
Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn
1:1
Zjednoczeni Kaczory
GSS II Grodzisk Wlkp.
0:2
Warta Śrem
AZS UAM Poznań
8:0
Warta Międzychód
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
Pauza
Zjednoczeni Kaczory
0:2
AZS UAM Poznań
Polonia II Poznań
0:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sokół Pniewy
1:1
GSS II Grodzisk Wlkp.
Warta Śrem
0:3
Grom Wolsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Juna-Trans Stare Oborzyska
Pauza
Grom Wolsztyn
17:0
Sokół Pniewy
Warta Międzychód
0:7
Zjednoczeni Kaczory
GSS II Grodzisk Wlkp.
1:3
Polonia II Poznań
AZS UAM Poznań
4:0
Warta Śrem
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
Pauza
Warta Międzychód
2:2
Warta Śrem
Grom Wolsztyn
1:5
Polonia II Poznań
GSS II Grodzisk Wlkp.
0:4
Juna-Trans Stare Oborzyska
AZS UAM Poznań
13:0
Sokół Pniewy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GSS II Grodzisk Wlkp.
Pauza
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:0
Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy
1:2
Warta Międzychód
Warta Śrem
1:4
Zjednoczeni Kaczory
AZS UAM Poznań
3:3
Polonia II Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
Pauza
Warta Międzychód
1:2
Polonia II Poznań
Grom Wolsztyn
9:0
GSS II Grodzisk Wlkp.
Zjednoczeni Kaczory
12:1
Sokół Pniewy
AZS UAM Poznań
2:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
Pauza
GSS II Grodzisk Wlkp.
1:4
AZS UAM Poznań
Juna-Trans Stare Oborzyska
6:0
Warta Międzychód
Polonia II Poznań
8:0
Zjednoczeni Kaczory
Sokół Pniewy
2:4
Warta Śrem
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
Warta Międzychód
5:1
GSS II Grodzisk Wlkp.
Warta Śrem
0:11
Polonia II Poznań
Zjednoczeni Kaczory
1:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
AZS UAM Poznań
1:1
Grom Wolsztyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
9:2
Warta Międzychód
GSS II Grodzisk Wlkp.
3:0*
Zjednoczeni Kaczory
Juna-Trans Stare Oborzyska
10:0
Warta Śrem
Polonia II Poznań
3:0*
Sokół Pniewy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Poznań
Pauza
Zjednoczeni Kaczory
5:2
Grom Wolsztyn
Warta Międzychód
2:17
AZS UAM Poznań
Warta Śrem
1:1
GSS II Grodzisk Wlkp.
Sokół Pniewy
0:8
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
Pauza
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
Polonia II Poznań
GSS II Grodzisk Wlkp.
3:0*
Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn
10:2
Warta Śrem
AZS UAM Poznań
4:3
Zjednoczeni Kaczory
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Juna-Trans Stare Oborzyska
Pauza
Polonia II Poznań
3:0*
GSS II Grodzisk Wlkp.
Warta Śrem
1:7
AZS UAM Poznań
Zjednoczeni Kaczory
3:0*
Warta Międzychód
Sokół Pniewy
1:6
Grom Wolsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości