Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
7:8
Raszkowianka II Raszków
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
4:6
Raszkowianka Raszków
Zębców Ostrów Wielkopolski
1:3
Centra II Ostrów Wielkopolski
Football Academy Ostrów Wielkopolski
15:5
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5:2
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Raszkowianka Raszków
1:12
Football Academy Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka II Raszków
8:3
Centra II Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
4:8
Zębców Ostrów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra II Ostrów Wielkopolski
4:3
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
5:0
Raszkowianka II Raszków
Zębców Ostrów Wielkopolski
9:2
Raszkowianka Raszków
Football Academy Ostrów Wielkopolski
5:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:7
Zębców Ostrów Wielkopolski
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
3:6
Football Academy Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka Raszków
5:6
Centra II Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka II Raszków
2:10
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Ostrów Wielkopolski
- : -
Raszkowianka II Raszków
Zębców Ostrów Wielkopolski
4:5
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Centra II Ostrów Wielkopolski
5:6
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
9:6
Raszkowianka Raszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:5
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
5:0
Centra II Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka II Raszków
5:6
Raszkowianka Raszków
Football Academy Ostrów Wielkopolski
10:4
Zębców Ostrów Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra II Ostrów Wielkopolski
6:10
Football Academy Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka Raszków
3:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zębców Ostrów Wielkopolski
3:0
Raszkowianka II Raszków
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
5:2
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości