Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
0:11
Football Academy Leszno
Obra 1912 Kościan
6:0
Kania II Gostyń
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:2
MTS Pawłowice
Kania Gostyń
2:1
KS Ludwinowo
Rawia Rawag Rawicz
8:0
As Czempiń
PKS Racot
1:5
GKS Krzemieniewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
1:7
MTS Pawłowice
Kania Gostyń
0:0
Rawia Rawag Rawicz
As Czempiń
7:1
Polonia 1912 Leszno
GKS Krzemieniewo
0:7
Obra 1912 Kościan
KS Ludwinowo
1:5
Młoda Polonia Astromal Leszno
PKS Racot
0:11
Football Academy Leszno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Leszno
4:1
Obra 1912 Kościan
Polonia 1912 Leszno
0:12
Kania Gostyń
Rawia Rawag Rawicz
5:0
KS Ludwinowo
Młoda Polonia Astromal Leszno
8:0
Kania II Gostyń
PKS Racot
2:5
As Czempiń
MTS Pawłowice
3:2
GKS Krzemieniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
4:2
Kania II Gostyń
GKS Krzemieniewo
1:4
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kania Gostyń
15:1
PKS Racot
Rawia Rawag Rawicz
12:0
Polonia 1912 Leszno
As Czempiń
3:3
Obra 1912 Kościan
MTS Pawłowice
1:2
Football Academy Leszno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
1:5
KS Ludwinowo
PKS Racot
1:8
Rawia Rawag Rawicz
Obra 1912 Kościan
2:4
Kania Gostyń
MTS Pawłowice
2:0
As Czempiń
Kania II Gostyń
4:2
GKS Krzemieniewo
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:1
Football Academy Leszno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
1:4
Football Academy Leszno
KS Ludwinowo
2:4
GKS Krzemieniewo
Kania Gostyń
8:0
MTS Pawłowice
Rawia Rawag Rawicz
0:0
Obra 1912 Kościan
As Czempiń
2:9
Młoda Polonia Astromal Leszno
PKS Racot
1:1
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
5:3
As Czempiń
Football Academy Leszno
9:1
GKS Krzemieniewo
Polonia 1912 Leszno
0:3
Obra 1912 Kościan
Młoda Polonia Astromal Leszno
0:3
Kania Gostyń
PKS Racot
2:1
KS Ludwinowo
MTS Pawłowice
0:0
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
0:5
Football Academy Leszno
Kania Gostyń
8:0
Kania II Gostyń
Rawia Rawag Rawicz
8:2
Młoda Polonia Astromal Leszno
As Czempiń
4:3
GKS Krzemieniewo
PKS Racot
1:8
Obra 1912 Kościan
MTS Pawłowice
2:0
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
0:7
Rawia Rawag Rawicz
Football Academy Leszno
5:1
As Czempiń
Młoda Polonia Astromal Leszno
10:0
Polonia 1912 Leszno
GKS Krzemieniewo
1:2
Kania Gostyń
Obra 1912 Kościan
3:1
KS Ludwinowo
MTS Pawłowice
4:2
PKS Racot
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
1:0
Kania II Gostyń
KS Ludwinowo
0:1
As Czempiń
Kania Gostyń
2:0
Football Academy Leszno
Rawia Rawag Rawicz
10:0
GKS Krzemieniewo
PKS Racot
1:10
Młoda Polonia Astromal Leszno
Obra 1912 Kościan
1:2
MTS Pawłowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
2:6
PKS Racot
Football Academy Leszno
1:0
Rawia Rawag Rawicz
As Czempiń
2:7
Kania Gostyń
Młoda Polonia Astromal Leszno
4:3
Obra 1912 Kościan
GKS Krzemieniewo
0:0
Polonia 1912 Leszno
MTS Pawłowice
1:1
KS Ludwinowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
0:2
Obra 1912 Kościan
Football Academy Leszno
2:0
Polonia 1912 Leszno
KS Ludwinowo
0:5
Kania Gostyń
As Czempiń
0:15
Rawia Rawag Rawicz
GKS Krzemieniewo
2:4
PKS Racot
MTS Pawłowice
1:2
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Leszno
1:0
PKS Racot
Polonia 1912 Leszno
3:0
As Czempiń
Rawia Rawag Rawicz
2:3
Kania Gostyń
Młoda Polonia Astromal Leszno
3:1
KS Ludwinowo
Obra 1912 Kościan
5:1
GKS Krzemieniewo
MTS Pawłowice
0:3
Kania II Gostyń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
0:18
Młoda Polonia Astromal Leszno
KS Ludwinowo
0:7
Rawia Rawag Rawicz
Kania Gostyń
9:0
Polonia 1912 Leszno
As Czempiń
4:5
PKS Racot
GKS Krzemieniewo
2:0
MTS Pawłowice
Obra 1912 Kościan
3:2
Football Academy Leszno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
1:3
KS Ludwinowo
Football Academy Leszno
2:1
MTS Pawłowice
Polonia 1912 Leszno
0:11
Rawia Rawag Rawicz
Młoda Polonia Astromal Leszno
3:0
GKS Krzemieniewo
PKS Racot
1:13
Kania Gostyń
Obra 1912 Kościan
7:1
As Czempiń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Leszno
3:0
Młoda Polonia Astromal Leszno
KS Ludwinowo
3:1
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
3:0
Obra 1912 Kościan
Rawia Rawag Rawicz
4:0
PKS Racot
As Czempiń
6:1
MTS Pawłowice
GKS Krzemieniewo
3:1
Kania II Gostyń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Leszno
3:0
Kania II Gostyń
Polonia 1912 Leszno
0:7
PKS Racot
Młoda Polonia Astromal Leszno
3:0
As Czempiń
GKS Krzemieniewo
0:1
KS Ludwinowo
Obra 1912 Kościan
1:2
Rawia Rawag Rawicz
MTS Pawłowice
1:3
Kania Gostyń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
7:2
PKS Racot
Kania Gostyń
5:1
Młoda Polonia Astromal Leszno
Rawia Rawag Rawicz
6:0
MTS Pawłowice
As Czempiń
6:2
Kania II Gostyń
GKS Krzemieniewo
1:7
Football Academy Leszno
Obra 1912 Kościan
7:1
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
0:12
Kania Gostyń
Football Academy Leszno
2:1
KS Ludwinowo
Polonia 1912 Leszno
1:3
MTS Pawłowice
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:1
Rawia Rawag Rawicz
GKS Krzemieniewo
4:2
As Czempiń
Obra 1912 Kościan
7:1
PKS Racot
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
0:8
Młoda Polonia Astromal Leszno
KS Ludwinowo
2:4
Obra 1912 Kościan
Kania Gostyń
12:0
GKS Krzemieniewo
Rawia Rawag Rawicz
8:1
Kania II Gostyń
As Czempiń
1:5
Football Academy Leszno
PKS Racot
5:1
MTS Pawłowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
3:1
Polonia 1912 Leszno
Football Academy Leszno
2:2
Kania Gostyń
As Czempiń
- : -
KS Ludwinowo
Młoda Polonia Astromal Leszno
9:2
PKS Racot
GKS Krzemieniewo
- : -
Rawia Rawag Rawicz
MTS Pawłowice
0:3
Obra 1912 Kościan
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości