Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
5:2
Szczyt Szczytniki
Raszkowianka Raszków
0:3
KS Opatówek
Orzeł Mroczeń
1:0
GKS Żerków
Piast Kobylin
2:1
Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Trębaczów
2:3
Zefka Kobyla Góra
Victoria Skarszew
0:1
Astra Krotoszyn
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:3
Stal Pleszew
Olimpia Brzeziny
1:3
Odolanovia Odolanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
1:0
Victoria Skarszew
Szczyt Szczytniki
1:1
Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Trębaczów
3:1
KS Opatówek
Stal Pleszew
6:1
Raszkowianka Raszków
Zefka Kobyla Góra
0:1
Orzeł Mroczeń
Astra Krotoszyn
2:1
Olimpia Brzeziny
Odolanovia Odolanów
1:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
GKS Żerków
1:3
Piast Kobylin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylin
3:0
Zefka Kobyla Góra
Pogoń Trębaczów
0:2
Stal Pleszew
Victoria Skarszew
1:0
Szczyt Szczytniki
Barycz Janków Przygodzki
1:0
GKS Żerków
Korona-Pogoń Stawiszyn
1:0
Astra Krotoszyn
Olimpia Brzeziny
3:2
LKS Gołuchów
Odolanovia Odolanów
4:1
Raszkowianka Raszków
Orzeł Mroczeń
2:0
KS Opatówek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:2
GKS Żerków
Victoria Skarszew
0:1
Olimpia Brzeziny
Stal Pleszew
1:0
Orzeł Mroczeń
Zefka Kobyla Góra
0:0
Barycz Janków Przygodzki
Astra Krotoszyn
5:2
Raszkowianka Raszków
Odolanovia Odolanów
3:0
Pogoń Trębaczów
KS Opatówek
1:2
Piast Kobylin
LKS Gołuchów
3:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:2
Astra Krotoszyn
Barycz Janków Przygodzki
0:1
KS Opatówek
Korona-Pogoń Stawiszyn
1:4
Victoria Skarszew
Raszkowianka Raszków
0:4
LKS Gołuchów
Olimpia Brzeziny
0:1
Szczyt Szczytniki
Orzeł Mroczeń
1:3
Odolanovia Odolanów
Piast Kobylin
1:2
Stal Pleszew
GKS Żerków
2:0
Zefka Kobyla Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:7
Zefka Kobyla Góra
Victoria Skarszew
8:1
Raszkowianka Raszków
Stal Pleszew
7:0
Barycz Janków Przygodzki
Olimpia Brzeziny
1:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
LKS Gołuchów
5:1
Pogoń Trębaczów
Astra Krotoszyn
2:7
Orzeł Mroczeń
Odolanovia Odolanów
2:2
Piast Kobylin
KS Opatówek
3:0
GKS Żerków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:1
Victoria Skarszew
Barycz Janków Przygodzki
1:6
Odolanovia Odolanów
Korona-Pogoń Stawiszyn
2:1
Szczyt Szczytniki
Raszkowianka Raszków
0:1
Olimpia Brzeziny
Zefka Kobyla Góra
2:2
KS Opatówek
Orzeł Mroczeń
0:4
LKS Gołuchów
Piast Kobylin
5:0
Astra Krotoszyn
GKS Żerków
0:1
Stal Pleszew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:4
KS Opatówek
Victoria Skarszew
3:0
Orzeł Mroczeń
Stal Pleszew
3:0
Zefka Kobyla Góra
Korona-Pogoń Stawiszyn
2:2
Raszkowianka Raszków
Olimpia Brzeziny
3:1
Pogoń Trębaczów
LKS Gołuchów
5:1
Piast Kobylin
Astra Krotoszyn
2:0
Barycz Janków Przygodzki
Odolanovia Odolanów
2:1
GKS Żerków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
3:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Barycz Janków Przygodzki
0:6
LKS Gołuchów
Raszkowianka Raszków
1:0
Szczyt Szczytniki
Zefka Kobyla Góra
1:2
Odolanovia Odolanów
Orzeł Mroczeń
4:1
Olimpia Brzeziny
Piast Kobylin
3:3
Victoria Skarszew
KS Opatówek
1:0
Stal Pleszew
GKS Żerków
1:0
Astra Krotoszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:4
Stal Pleszew
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:3
Orzeł Mroczeń
Raszkowianka Raszków
3:2
Pogoń Trębaczów
Olimpia Brzeziny
4:4
Piast Kobylin
LKS Gołuchów
3:1
GKS Żerków
Astra Krotoszyn
2:0
Zefka Kobyla Góra
Victoria Skarszew
6:0
Barycz Janków Przygodzki
Odolanovia Odolanów
0:0
KS Opatówek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
10:0
Szczyt Szczytniki
Stal Pleszew
0:1
Odolanovia Odolanów
Barycz Janków Przygodzki
7:3
Olimpia Brzeziny
Zefka Kobyla Góra
1:1
LKS Gołuchów
Orzeł Mroczeń
4:0
Raszkowianka Raszków
Piast Kobylin
3:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
KS Opatówek
2:1
Astra Krotoszyn
GKS Żerków
0:5
Victoria Skarszew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:4
Odolanovia Odolanów
Pogoń Trębaczów
1:1
Orzeł Mroczeń
Korona-Pogoń Stawiszyn
2:1
Barycz Janków Przygodzki
Raszkowianka Raszków
1:3
Piast Kobylin
Olimpia Brzeziny
4:0
GKS Żerków
LKS Gołuchów
5:1
KS Opatówek
Astra Krotoszyn
0:1
Stal Pleszew
Victoria Skarszew
1:0
Zefka Kobyla Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
1:2
LKS Gołuchów
Barycz Janków Przygodzki
4:2
Raszkowianka Raszków
Zefka Kobyla Góra
2:0
Olimpia Brzeziny
Orzeł Mroczeń
6:1
Szczyt Szczytniki
Piast Kobylin
1:2
Pogoń Trębaczów
Odolanovia Odolanów
1:0
Astra Krotoszyn
KS Opatówek
1:3
Victoria Skarszew
GKS Żerków
1:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:4
Astra Krotoszyn
Pogoń Trębaczów
6:0
Barycz Janków Przygodzki
Korona-Pogoń Stawiszyn
2:3
Zefka Kobyla Góra
Raszkowianka Raszków
2:4
GKS Żerków
Olimpia Brzeziny
0:1
KS Opatówek
LKS Gołuchów
1:0
Odolanovia Odolanów
Orzeł Mroczeń
2:3
Piast Kobylin
Victoria Skarszew
4:0
Stal Pleszew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
1:2
Orzeł Mroczeń
Stal Pleszew
3:0
Olimpia Brzeziny
Zefka Kobyla Góra
4:1
Raszkowianka Raszków
Astra Krotoszyn
0:0
LKS Gołuchów
KS Opatówek
3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
Piast Kobylin
3:1
Szczyt Szczytniki
GKS Żerków
1:2
Pogoń Trębaczów
Odolanovia Odolanów
3:0
Victoria Skarszew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:6
LKS Gołuchów
Victoria Skarszew
2:2
Astra Krotoszyn
Stal Pleszew
2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
Barycz Janków Przygodzki
3:2
Piast Kobylin
Orzeł Mroczeń
2:2
GKS Żerków
Zefka Kobyla Góra
0:2
Pogoń Trębaczów
Odolanovia Odolanów
3:2
Olimpia Brzeziny
KS Opatówek
3:1
Raszkowianka Raszków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Skarszew
3:1
LKS Gołuchów
Barycz Janków Przygodzki
1:1
Szczyt Szczytniki
Korona-Pogoń Stawiszyn
1:1
Odolanovia Odolanów
Raszkowianka Raszków
1:0
Stal Pleszew
Olimpia Brzeziny
1:3
Astra Krotoszyn
Orzeł Mroczeń
0:5
Zefka Kobyla Góra
Piast Kobylin
4:0
GKS Żerków
KS Opatówek
1:0
Pogoń Trębaczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:2
Victoria Skarszew
LKS Gołuchów
3:1
Olimpia Brzeziny
Astra Krotoszyn
3:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
Zefka Kobyla Góra
4:1
Piast Kobylin
Stal Pleszew
5:0
Pogoń Trębaczów
KS Opatówek
0:1
Orzeł Mroczeń
GKS Żerków
0:1
Barycz Janków Przygodzki
Raszkowianka Raszków
1:3
Odolanovia Odolanów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
3:2
Stal Pleszew
Piast Kobylin
1:1
KS Opatówek
Pogoń Trębaczów
2:1
Odolanovia Odolanów
Barycz Janków Przygodzki
0:1
Zefka Kobyla Góra
GKS Żerków
3:2
Szczyt Szczytniki
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:2
LKS Gołuchów
Raszkowianka Raszków
0:3
Astra Krotoszyn
Olimpia Brzeziny
0:4
Victoria Skarszew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:4
Olimpia Brzeziny
LKS Gołuchów
2:2
Raszkowianka Raszków
Victoria Skarszew
0:2
Korona-Pogoń Stawiszyn
Astra Krotoszyn
3:1
Pogoń Trębaczów
Zefka Kobyla Góra
6:0
GKS Żerków
Stal Pleszew
2:1
Piast Kobylin
Odolanovia Odolanów
2:2
Orzeł Mroczeń
KS Opatówek
0:1
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
1:2
Astra Krotoszyn
Piast Kobylin
1:1
Odolanovia Odolanów
Pogoń Trębaczów
1:4
LKS Gołuchów
Zefka Kobyla Góra
5:0
Szczyt Szczytniki
Barycz Janków Przygodzki
1:3
Stal Pleszew
GKS Żerków
1:3
KS Opatówek
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:1
Olimpia Brzeziny
Raszkowianka Raszków
0:2
Victoria Skarszew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
5:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
LKS Gołuchów
0:0
Orzeł Mroczeń
Victoria Skarszew
2:1
Pogoń Trębaczów
Astra Krotoszyn
2:1
Piast Kobylin
Stal Pleszew
4:0
GKS Żerków
Odolanovia Odolanów
6:0
Barycz Janków Przygodzki
KS Opatówek
1:0
Zefka Kobyla Góra
Olimpia Brzeziny
2:0
Raszkowianka Raszków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
0:2
Victoria Skarszew
Piast Kobylin
0:1
LKS Gołuchów
Pogoń Trębaczów
0:3
Olimpia Brzeziny
Zefka Kobyla Góra
0:2
Stal Pleszew
KS Opatówek
4:1
Szczyt Szczytniki
Barycz Janków Przygodzki
1:2
Astra Krotoszyn
GKS Żerków
1:3
Odolanovia Odolanów
Raszkowianka Raszków
4:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
2:6
Raszkowianka Raszków
LKS Gołuchów
5:2
Barycz Janków Przygodzki
Victoria Skarszew
1:2
Piast Kobylin
Astra Krotoszyn
1:2
GKS Żerków
Stal Pleszew
2:0
KS Opatówek
Odolanovia Odolanów
2:2
Zefka Kobyla Góra
Korona-Pogoń Stawiszyn
2:3
Pogoń Trębaczów
Olimpia Brzeziny
0:2
Orzeł Mroczeń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
3:2
Raszkowianka Raszków
Stal Pleszew
4:1
Szczyt Szczytniki
Orzeł Mroczeń
3:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Piast Kobylin
3:0
Olimpia Brzeziny
Zefka Kobyla Góra
3:3
Astra Krotoszyn
KS Opatówek
0:0
Odolanovia Odolanów
GKS Żerków
0:0
LKS Gołuchów
Barycz Janków Przygodzki
4:2
Victoria Skarszew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
4:2
Pogoń Trębaczów
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:8
Piast Kobylin
Olimpia Brzeziny
4:4
Barycz Janków Przygodzki
LKS Gołuchów
5:0
Zefka Kobyla Góra
Victoria Skarszew
3:0
GKS Żerków
Odolanovia Odolanów
1:0
Stal Pleszew
Raszkowianka Raszków
2:3
Orzeł Mroczeń
Astra Krotoszyn
0:2
KS Opatówek
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
1:3
Astra Krotoszyn
Barycz Janków Przygodzki
1:2
Korona-Pogoń Stawiszyn
Orzeł Mroczeń
6:0
Pogoń Trębaczów
Zefka Kobyla Góra
0:3
Victoria Skarszew
KS Opatówek
1:3
LKS Gołuchów
GKS Żerków
0:0
Olimpia Brzeziny
Piast Kobylin
4:1
Raszkowianka Raszków
Odolanovia Odolanów
10:0
Szczyt Szczytniki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:4
Orzeł Mroczeń
Pogoń Trębaczów
0:5
Piast Kobylin
Korona-Pogoń Stawiszyn
1:2
GKS Żerków
Raszkowianka Raszków
4:3
Barycz Janków Przygodzki
Olimpia Brzeziny
1:2
Zefka Kobyla Góra
LKS Gołuchów
3:1
Stal Pleszew
Astra Krotoszyn
3:3
Odolanovia Odolanów
Victoria Skarszew
1:0
KS Opatówek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
3:1
Pogoń Trębaczów
Zefka Kobyla Góra
8:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Odolanovia Odolanów
4:1
LKS Gołuchów
KS Opatówek
3:0
Olimpia Brzeziny
Astra Krotoszyn
10:1
Szczyt Szczytniki
Piast Kobylin
2:0
Orzeł Mroczeń
Stal Pleszew
2:2
Victoria Skarszew
GKS Żerków
2:0
Raszkowianka Raszków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
2:1
Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Trębaczów
4:1
GKS Żerków
Victoria Skarszew
4:1
Odolanovia Odolanów
Korona-Pogoń Stawiszyn
1:4
KS Opatówek
Raszkowianka Raszków
2:3
Zefka Kobyla Góra
Olimpia Brzeziny
1:2
Stal Pleszew
Szczyt Szczytniki
0:8
Piast Kobylin
LKS Gołuchów
2:1
Astra Krotoszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości