zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Konarzewo
2:2
Obra Zbąszyń
Sokół Rakoniewice
1:1
Lipno Stęszew
Pogoń Lwówek
3:0
Czarni Wróblewo
Sokół Pniewy
0:3*
Sokół Duszniki
Sparta Szamotuły
0:0
Płomień Przyprostynia
Spójnia Strykowo
0:4
Błękitni Wronki
TS GMINY Kamieniec
0:1
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
1:2
Płomień Przyprostynia
Błękitni Wronki
1:0
Pogoń Lwówek
TS GMINY Kamieniec
1:5
Spójnia Strykowo
Sokół Duszniki
2:7
Orkan Konarzewo
Czarni Wróblewo
2:0
Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew
0:3
Sokół Pniewy
Obra Zbąszyń
3:8
Sparta Szamotuły
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
4:1
Błękitni Wronki
Pogoń Lwówek
7:1
TS GMINY Kamieniec
Orkan Konarzewo
3:3
Lipno Stęszew
Sokół Duszniki
1:1
Sparta Szamotuły
Płomień Przyprostynia
1:1
Obra Zbąszyń
Czarni Wróblewo
0:4
Sokół Pniewy
Spójnia Strykowo
0:1
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
6:3
Obra Zbąszyń
Sokół Duszniki
0:2
Płomień Przyprostynia
Błękitni Wronki
1:1
Sokół Pniewy
Spójnia Strykowo
1:6
Pogoń Lwówek
TS GMINY Kamieniec
0:2
Sokół Rakoniewice
Czarni Wróblewo
3:2
Orkan Konarzewo
Lipno Stęszew
3:1
Sparta Szamotuły
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
7:1
TS GMINY Kamieniec
Sokół Rakoniewice
1:1
Spójnia Strykowo
Pogoń Lwówek
4:2
AP REISSA III POZNAŃ
Sparta Szamotuły
4:1
Czarni Wróblewo
Płomień Przyprostynia
5:1
Lipno Stęszew
Orkan Konarzewo
1:0
Błękitni Wronki
Obra Zbąszyń
3:4
Sokół Duszniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
5:2
Sokół Duszniki
Czarni Wróblewo
1:2
Płomień Przyprostynia
Pogoń Lwówek
8:2
Sokół Rakoniewice
TS GMINY Kamieniec
2:1
Orkan Konarzewo
Błękitni Wronki
1:0
Sparta Szamotuły
Spójnia Strykowo
1:3
Sokół Pniewy
Lipno Stęszew
2:1
Obra Zbąszyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
2:2
AP REISSA III POZNAŃ
Sokół Duszniki
1:6
Lipno Stęszew
Sparta Szamotuły
3:2
TS GMINY Kamieniec
Sokół Pniewy
6:3
Pogoń Lwówek
Płomień Przyprostynia
4:0
Błękitni Wronki
Obra Zbąszyń
2:3
Czarni Wróblewo
Spójnia Strykowo
3:2
Orkan Konarzewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
1:2
Lipno Stęszew
Błękitni Wronki
1:0
Obra Zbąszyń
Sokół Rakoniewice
2:1
Sokół Pniewy
Pogoń Lwówek
3:1
Orkan Konarzewo
TS GMINY Kamieniec
5:4
Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo
1:3
Sokół Duszniki
Spójnia Strykowo
2:2
Sparta Szamotuły
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
7:1
AP REISSA III POZNAŃ
Sokół Duszniki
4:2
Błękitni Wronki
Orkan Konarzewo
1:3
Sokół Rakoniewice
Sparta Szamotuły
4:0
Pogoń Lwówek
Lipno Stęszew
3:3
Czarni Wróblewo
Płomień Przyprostynia
2:0
Spójnia Strykowo
Obra Zbąszyń
3:2
TS GMINY Kamieniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
2:1
Orkan Konarzewo
Sokół Rakoniewice
0:2
Sparta Szamotuły
Błękitni Wronki
3:0
Lipno Stęszew
TS GMINY Kamieniec
3:2
Sokół Duszniki
AP REISSA III POZNAŃ
4:2
Czarni Wróblewo
Pogoń Lwówek
2:1
Płomień Przyprostynia
Spójnia Strykowo
0:3
Obra Zbąszyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Duszniki
1:1
Spójnia Strykowo
Orkan Konarzewo
2:0
AP REISSA III POZNAŃ
Sparta Szamotuły
2:3
Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo
2:4
Błękitni Wronki
Płomień Przyprostynia
1:3
Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew
4:0
TS GMINY Kamieniec
Obra Zbąszyń
0:9
Pogoń Lwówek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TS GMINY Kamieniec
4:2
Czarni Wróblewo
Sokół Pniewy
5:1
Płomień Przyprostynia
Sokół Rakoniewice
1:2
Obra Zbąszyń
Pogoń Lwówek
2:2
Sokół Duszniki
Orkan Konarzewo
3:1
Sparta Szamotuły
AP REISSA III POZNAŃ
4:1
Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo
0:5
Lipno Stęszew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
3:0
Spójnia Strykowo
Błękitni Wronki
8:0
TS GMINY Kamieniec
Sparta Szamotuły
0:1
AP REISSA III POZNAŃ
Obra Zbąszyń
3:3
Sokół Pniewy
Płomień Przyprostynia
2:2
Orkan Konarzewo
Sokół Duszniki
1:3
Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew
1:4
Pogoń Lwówek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
2:2
Spójnia Strykowo
AP REISSA III POZNAŃ
2:0
TS GMINY Kamieniec
Płomień Przyprostynia
3:0
Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo
3:3
Pogoń Lwówek
Sokół Duszniki
4:1
Sokół Pniewy
Lipno Stęszew
2:0
Sokół Rakoniewice
Obra Zbąszyń
1:5
Orkan Konarzewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
2:0
Lipno Stęszew
Sokół Rakoniewice
0:1
Czarni Wróblewo
Pogoń Lwówek
6:3
Błękitni Wronki
Orkan Konarzewo
3:0
Sokół Duszniki
Sparta Szamotuły
1:1
Obra Zbąszyń
Płomień Przyprostynia
1:0
AP REISSA III POZNAŃ
Spójnia Strykowo
3:0
TS GMINY Kamieniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
1:0
Spójnia Strykowo
Sparta Szamotuły
5:2
Sokół Duszniki
Sokół Pniewy
4:0
Czarni Wróblewo
TS GMINY Kamieniec
0:3
Pogoń Lwówek
Lipno Stęszew
2:1
Orkan Konarzewo
Błękitni Wronki
2:1
Sokół Rakoniewice
Obra Zbąszyń
1:2
Płomień Przyprostynia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
7:2
Spójnia Strykowo
Sokół Rakoniewice
3:1
TS GMINY Kamieniec
Orkan Konarzewo
1:0
Czarni Wróblewo
Sparta Szamotuły
3:3
Lipno Stęszew
Sokół Pniewy
2:0
Błękitni Wronki
Płomień Przyprostynia
2:2
Sokół Duszniki
Obra Zbąszyń
0:2
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
0:1
Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo
0:1
Sparta Szamotuły
Sokół Duszniki
3:1
Obra Zbąszyń
TS GMINY Kamieniec
0:6
Sokół Pniewy
Błękitni Wronki
4:1
Orkan Konarzewo
Spójnia Strykowo
2:2
Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew
2:3
Płomień Przyprostynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra Zbąszyń
2:4
Lipno Stęszew
Płomień Przyprostynia
2:0
Czarni Wróblewo
Sparta Szamotuły
1:2
Błękitni Wronki
Sokół Rakoniewice
1:5
Pogoń Lwówek
Sokół Duszniki
2:3
AP REISSA III POZNAŃ
Sokół Pniewy
7:0
Spójnia Strykowo
Orkan Konarzewo
0:2
TS GMINY Kamieniec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
3:1
Sokół Pniewy
Orkan Konarzewo
0:2
Spójnia Strykowo
TS GMINY Kamieniec
5:2
Sparta Szamotuły
Błękitni Wronki
0:1
Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo
2:1
Obra Zbąszyń
Lipno Stęszew
7:0
Sokół Duszniki
AP REISSA III POZNAŃ
2:2
Sokół Rakoniewice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Duszniki
2:3
Czarni Wróblewo
Orkan Konarzewo
5:1
Pogoń Lwówek
Sokół Pniewy
3:0*
Sokół Rakoniewice
Sparta Szamotuły
2:1
Spójnia Strykowo
Lipno Stęszew
1:2
AP REISSA III POZNAŃ
Obra Zbąszyń
1:3
Błękitni Wronki
Płomień Przyprostynia
2:4
TS GMINY Kamieniec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
0:2
Sokół Pniewy
Sokół Rakoniewice
1:2
Orkan Konarzewo
Pogoń Lwówek
1:5
Sparta Szamotuły
TS GMINY Kamieniec
5:2
Obra Zbąszyń
Spójnia Strykowo
3:0
Płomień Przyprostynia
Błękitni Wronki
7:0
Sokół Duszniki
Czarni Wróblewo
0:5
Lipno Stęszew
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
1:2
AP REISSA III POZNAŃ
Sokół Duszniki
5:2
TS GMINY Kamieniec
Orkan Konarzewo
2:1
Sokół Pniewy
Sparta Szamotuły
8:2
Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew
2:6
Błękitni Wronki
Płomień Przyprostynia
3:0
Pogoń Lwówek
Obra Zbąszyń
1:1
Spójnia Strykowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
1:1
Orkan Konarzewo
Sokół Rakoniewice
0:6
Płomień Przyprostynia
Pogoń Lwówek
15:0
Obra Zbąszyń
TS GMINY Kamieniec
4:0
Lipno Stęszew
Sokół Pniewy
1:0
Sparta Szamotuły
Błękitni Wronki
4:1
Czarni Wróblewo
Spójnia Strykowo
3:2
Sokół Duszniki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Duszniki
2:3
Pogoń Lwówek
Błękitni Wronki
4:0
AP REISSA III POZNAŃ
Sparta Szamotuły
1:2
Orkan Konarzewo
Lipno Stęszew
1:0
Spójnia Strykowo
Płomień Przyprostynia
1:3
Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo
2:2
TS GMINY Kamieniec
Obra Zbąszyń
7:3
Sokół Rakoniewice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
11:1
Lipno Stęszew
Sokół Pniewy
3:0*
Obra Zbąszyń
AP REISSA III POZNAŃ
0:1
Sparta Szamotuły
Sokół Rakoniewice
3:2
Sokół Duszniki
Orkan Konarzewo
0:2
Płomień Przyprostynia
Spójnia Strykowo
1:1
Czarni Wróblewo
TS GMINY Kamieniec
2:2
Błękitni Wronki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości