Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Niepruszewo
0:2
Sokół Pniewy
Patria Buk
0:0
TS Orzeł Granowo
Dąb Kębłowo
1:1
Wielkopolska Komorniki
NAP Nowy Tomyśl
2:0
Promień Opalenica
Grom Wolsztyn
1:1
LZS Otorowo
Kłos Gałowo
3:1
Spójnia Strykowo
Korona Bukowiec
4:2
Sokół Kaszczor
KS Canarinhos Skórzewo
3:3
Huragan Michorzewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Michorzewo
3:0
Grom Wolsztyn
Promień Opalenica
0:3
KS Canarinhos Skórzewo
Wielkopolska Komorniki
3:1
NAP Nowy Tomyśl
Sokół Kaszczor
3:4
Dąb Kębłowo
Kłos Gałowo
2:1
Patria Buk
Korona Bukowiec
2:2
Sokół Pniewy
TS Orzeł Granowo
0:4
NKS Niepruszewo
Spójnia Strykowo
2:2
LZS Otorowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Niepruszewo
2:2
Kłos Gałowo
LZS Otorowo
1:2
Huragan Michorzewo
NAP Nowy Tomyśl
4:2
Sokół Kaszczor
Grom Wolsztyn
1:4
Promień Opalenica
Patria Buk
1:0
Spójnia Strykowo
Korona Bukowiec
2:1
TS Orzeł Granowo
Dąb Kębłowo
1:2
Sokół Pniewy
KS Canarinhos Skórzewo
4:2
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
3:3
NAP Nowy Tomyśl
Patria Buk
1:1
NKS Niepruszewo
Promień Opalenica
1:4
LZS Otorowo
Wielkopolska Komorniki
4:1
Grom Wolsztyn
TS Orzeł Granowo
2:1
Dąb Kębłowo
Kłos Gałowo
2:4
Korona Bukowiec
Sokół Kaszczor
3:1
KS Canarinhos Skórzewo
Spójnia Strykowo
2:0
Huragan Michorzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Canarinhos Skórzewo
0:2
Sokół Pniewy
NKS Niepruszewo
6:1
Spójnia Strykowo
LZS Otorowo
6:2
Wielkopolska Komorniki
Huragan Michorzewo
1:3
Promień Opalenica
NAP Nowy Tomyśl
0:1
TS Orzeł Granowo
Dąb Kębłowo
2:5
Kłos Gałowo
Sokół Kaszczor
1:1
Grom Wolsztyn
Korona Bukowiec
5:2
Patria Buk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Niepruszewo
4:6
Korona Bukowiec
Sokół Pniewy
8:0
Grom Wolsztyn
Sokół Kaszczor
1:2
LZS Otorowo
Patria Buk
2:1
Dąb Kębłowo
Wielkopolska Komorniki
2:1
Huragan Michorzewo
Kłos Gałowo
2:2
NAP Nowy Tomyśl
TS Orzeł Granowo
1:2
KS Canarinhos Skórzewo
Spójnia Strykowo
3:1
Promień Opalenica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
0:4
TS Orzeł Granowo
LZS Otorowo
2:2
Sokół Pniewy
Huragan Michorzewo
2:2
Sokół Kaszczor
Promień Opalenica
1:5
Wielkopolska Komorniki
Dąb Kębłowo
1:2
NKS Niepruszewo
NAP Nowy Tomyśl
1:1
Patria Buk
KS Canarinhos Skórzewo
1:1
Kłos Gałowo
Korona Bukowiec
3:1
Spójnia Strykowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
5:0
Huragan Michorzewo
Kłos Gałowo
4:3
Grom Wolsztyn
Patria Buk
5:2
KS Canarinhos Skórzewo
NKS Niepruszewo
5:1
NAP Nowy Tomyśl
Sokół Kaszczor
3:0
Promień Opalenica
Korona Bukowiec
4:1
Dąb Kębłowo
TS Orzeł Granowo
1:3
LZS Otorowo
Spójnia Strykowo
0:1
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Opalenica
2:2
Sokół Pniewy
Wielkopolska Komorniki
2:0
Sokół Kaszczor
Grom Wolsztyn
1:2
Patria Buk
LZS Otorowo
6:2
Kłos Gałowo
NAP Nowy Tomyśl
5:3
Korona Bukowiec
KS Canarinhos Skórzewo
2:2
NKS Niepruszewo
Huragan Michorzewo
2:0
TS Orzeł Granowo
Dąb Kębłowo
2:0
Spójnia Strykowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
0:5
Wielkopolska Komorniki
Patria Buk
3:1
LZS Otorowo
NKS Niepruszewo
6:1
Grom Wolsztyn
Korona Bukowiec
2:0
KS Canarinhos Skórzewo
Kłos Gałowo
4:1
Huragan Michorzewo
Dąb Kębłowo
1:2
NAP Nowy Tomyśl
TS Orzeł Granowo
6:0
Promień Opalenica
Spójnia Strykowo
1:1
Sokół Kaszczor
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
7:0
TS Orzeł Granowo
KS Canarinhos Skórzewo
1:2
Dąb Kębłowo
LZS Otorowo
1:3
NKS Niepruszewo
Sokół Kaszczor
2:3
Sokół Pniewy
Promień Opalenica
1:3
Kłos Gałowo
NAP Nowy Tomyśl
1:2
Spójnia Strykowo
Grom Wolsztyn
2:0
Korona Bukowiec
Huragan Michorzewo
1:3
Patria Buk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Bukowiec
1:2
LZS Otorowo
Kłos Gałowo
4:5
Wielkopolska Komorniki
Patria Buk
1:1
Promień Opalenica
NKS Niepruszewo
2:1
Huragan Michorzewo
NAP Nowy Tomyśl
4:2
KS Canarinhos Skórzewo
Dąb Kębłowo
2:0
Grom Wolsztyn
TS Orzeł Granowo
1:2
Sokół Kaszczor
Spójnia Strykowo
0:3
Sokół Pniewy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Opalenica
4:1
NKS Niepruszewo
Sokół Pniewy
4:2
TS Orzeł Granowo
LZS Otorowo
3:0
Dąb Kębłowo
Huragan Michorzewo
1:0
Korona Bukowiec
Grom Wolsztyn
6:3
NAP Nowy Tomyśl
KS Canarinhos Skórzewo
1:3
Spójnia Strykowo
Wielkopolska Komorniki
2:2
Patria Buk
Sokół Kaszczor
1:5
Kłos Gałowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Niepruszewo
5:0
Wielkopolska Komorniki
NAP Nowy Tomyśl
2:3
LZS Otorowo
KS Canarinhos Skórzewo
2:1
Grom Wolsztyn
Dąb Kębłowo
2:2
Huragan Michorzewo
Patria Buk
5:1
Sokół Kaszczor
Korona Bukowiec
5:2
Promień Opalenica
Spójnia Strykowo
2:2
TS Orzeł Granowo
Kłos Gałowo
1:0
Sokół Pniewy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
5:1
Korona Bukowiec
Sokół Pniewy
2:0
Patria Buk
LZS Otorowo
2:0
KS Canarinhos Skórzewo
Sokół Kaszczor
2:4
NKS Niepruszewo
Huragan Michorzewo
3:0
NAP Nowy Tomyśl
Promień Opalenica
1:5
Dąb Kębłowo
Grom Wolsztyn
0:0
Spójnia Strykowo
TS Orzeł Granowo
3:2
Kłos Gałowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości