Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
1:5
Korona Zakrzewo
SPN Szamotuły
2:2
Orlik Poznań
WAP Poznań
0:5
Grom Plewiska
AF Orły Komorniki
3:3
Kotwica Kórnik
AP Błękitni Owińska
3:0
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
4:5
Warta Międzychód
SPN Szamotuły
5:0
Korona Zakrzewo
Grom Plewiska
1:2
AP Błękitni Owińska
AF Orły Komorniki
2:0
NAP Nowy Tomyśl
Orlik Poznań
8:0
WAP Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni Owińska
0:3
Orlik Poznań
Korona Zakrzewo
1:9
Kotwica Kórnik
AF Orły Komorniki
2:2
Grom Plewiska
WAP Poznań
0:8
SPN Szamotuły
Warta Międzychód
4:4
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Poznań
1:11
AP Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
8:2
Kotwica Kórnik
NAP Nowy Tomyśl
7:2
Korona Zakrzewo
Grom Plewiska
3:1
Warta Międzychód
Orlik Poznań
1:1
AF Orły Komorniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
1:3
Orlik Poznań
Korona Zakrzewo
2:3
Grom Plewiska
AP Błękitni Owińska
0:0
SPN Szamotuły
AF Orły Komorniki
1:0
WAP Poznań
Kotwica Kórnik
4:3
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
3:1
NAP Nowy Tomyśl
Grom Plewiska
8:1
Kotwica Kórnik
AP Błękitni Owińska
2:1
AF Orły Komorniki
Orlik Poznań
9:0
Korona Zakrzewo
WAP Poznań
1:5
Warta Międzychód
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
- : -
AP Błękitni Owińska
Kotwica Kórnik
3:2
Orlik Poznań
Korona Zakrzewo
4:5
WAP Poznań
AF Orły Komorniki
2:3
SPN Szamotuły
NAP Nowy Tomyśl
1:0
Grom Plewiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
5:1
Grom Plewiska
WAP Poznań
0:6
Kotwica Kórnik
Orlik Poznań
7:0
NAP Nowy Tomyśl
AF Orły Komorniki
- : -
Warta Międzychód
AP Błękitni Owińska
- : -
Korona Zakrzewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
2:1
Orlik Poznań
Korona Zakrzewo
2:1
AF Orły Komorniki
Kotwica Kórnik
2:1
AP Błękitni Owińska
NAP Nowy Tomyśl
3:1
WAP Poznań
Warta Międzychód
0:9
SPN Szamotuły
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości