Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
LZS Trzcinica
1:0
AP Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:0
Football Academy Ostrów Wielkopolski
LKS Łużyczanka
16:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:16
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
AP Ostrzeszów
7:1
Football Academy Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
3:3
LKS Łużyczanka
LZS Trzcinica
0:6
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:0
AP Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
10:1
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Football Academy Ostrów Wielkopolski
2:3
Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Łużyczanka
3:1
LZS Trzcinica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
3:0
Football Academy Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5:0
LKS Łużyczanka
LZS Trzcinica
0:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
AP Ostrzeszów
2:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
0:6
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Football Academy Ostrów Wielkopolski
1:3
LZS Trzcinica
LKS Łużyczanka
1:3
AP Ostrzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:2
Football Academy Ostrów Wielkopolski
LZS Trzcinica
7:0
Centra Ostrów Wielkopolski
AP Ostrzeszów
0:4
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
LKS Łużyczanka
1:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
5:2
LZS Trzcinica
Centra Ostrów Wielkopolski
0:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:2
AP Ostrzeszów
Football Academy Ostrów Wielkopolski
1:6
LKS Łużyczanka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
LKS Łużyczanka
AP Ostrzeszów
1:1
LZS Trzcinica
Football Academy Ostrów Wielkopolski
0:6
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
7:1
LZS Trzcinica
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Football Academy Ostrów Wielkopolski
1:10
AP Ostrzeszów
LKS Łużyczanka
3:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
Football Academy Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
3:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LZS Trzcinica
3:4
LKS Łużyczanka
AP Ostrzeszów
0:6
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:0
LZS Trzcinica
AP Ostrzeszów
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Football Academy Ostrów Wielkopolski
- : -
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
LKS Łużyczanka
2:6
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LZS Trzcinica
7:0
Football Academy Ostrów Wielkopolski
AP Ostrzeszów
4:1
LKS Łużyczanka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:0
AP Ostrzeszów
LZS Trzcinica
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:0
LKS Łużyczanka
Football Academy Ostrów Wielkopolski
0:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
LZS Trzcinica
0:6
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
AP Ostrzeszów
0:15
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Łużyczanka
6:1
Football Academy Ostrów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości