Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
7:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Canarinhos II Skórzewo
4:5
LPFA Bułgarska Poznań
Kadet Koziegłowy
5:5
NAP Nowy Tomyśl
Sparta Oborniki
5:3
Wielkopolska Komorniki
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:12
SPN Szamotuły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
3:7
NAP Nowy Tomyśl
Kadet Koziegłowy
4:6
Błękitni Wronki
LPFA Bułgarska Poznań
3:3
Sparta Oborniki
SPN Szamotuły
4:2
Canarinhos II Skórzewo
Klub Sportowy 1920 Mosina
8:4
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos II Skórzewo
1:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
NAP Nowy Tomyśl
5:5
Błękitni Wronki
Sparta Oborniki
1:5
SPN Szamotuły
LPFA Bułgarska Poznań
4:2
Wielkopolska Komorniki
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
4:6
Kadet Koziegłowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Koziegłowy
5:4
Canarinhos II Skórzewo
LPFA Bułgarska Poznań
7:3
NAP Nowy Tomyśl
SPN Szamotuły
9:1
Wielkopolska Komorniki
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:3
Sparta Oborniki
Błękitni Wronki
9:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos II Skórzewo
5:5
Błękitni Wronki
Sparta Oborniki
1:5
Kadet Koziegłowy
LPFA Bułgarska Poznań
7:3
SPN Szamotuły
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
6:4
NAP Nowy Tomyśl
Wielkopolska Komorniki
5:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
4:6
Sparta Oborniki
Kadet Koziegłowy
1:5
Wielkopolska Komorniki
SPN Szamotuły
6:2
NAP Nowy Tomyśl
Klub Sportowy 1920 Mosina
5:4
LPFA Bułgarska Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:15
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos II Skórzewo
4:0
NAP Nowy Tomyśl
LPFA Bułgarska Poznań
9:2
Kadet Koziegłowy
SPN Szamotuły
4:4
Klub Sportowy 1920 Mosina
Sparta Oborniki
11:5
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wielkopolska Komorniki
2:15
Błękitni Wronki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
6:2
LPFA Bułgarska Poznań
Canarinhos II Skórzewo
6:3
Sparta Oborniki
Kadet Koziegłowy
2:10
SPN Szamotuły
NAP Nowy Tomyśl
5:6
Klub Sportowy 1920 Mosina
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:4
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
6:7
NAP Nowy Tomyśl
LPFA Bułgarska Poznań
14:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
SPN Szamotuły
6:8
Błękitni Wronki
Klub Sportowy 1920 Mosina
10:0
Kadet Koziegłowy
Wielkopolska Komorniki
3:5
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
6:3
Sparta Oborniki
NAP Nowy Tomyśl
3:5
Kadet Koziegłowy
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:9
Błękitni Wronki
SPN Szamotuły
11:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
LPFA Bułgarska Poznań
6:1
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
8:2
Kadet Koziegłowy
Canarinhos II Skórzewo
3:2
SPN Szamotuły
NAP Nowy Tomyśl
7:3
Wielkopolska Komorniki
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:13
Klub Sportowy 1920 Mosina
Sparta Oborniki
2:4
LPFA Bułgarska Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
2:5
Sparta Oborniki
Kadet Koziegłowy
5:4
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wielkopolska Komorniki
0:12
LPFA Bułgarska Poznań
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:3
Canarinhos II Skórzewo
Błękitni Wronki
15:6
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:9
Błękitni Wronki
Sparta Oborniki
4:4
Klub Sportowy 1920 Mosina
Canarinhos II Skórzewo
7:3
Kadet Koziegłowy
NAP Nowy Tomyśl
2:19
LPFA Bułgarska Poznań
Wielkopolska Komorniki
1:3
SPN Szamotuły
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Koziegłowy
2:12
Sparta Oborniki
SPN Szamotuły
0:8
LPFA Bułgarska Poznań
Klub Sportowy 1920 Mosina
8:1
Wielkopolska Komorniki
NAP Nowy Tomyśl
11:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Błękitni Wronki
9:4
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
3:0
Kadet Koziegłowy
NAP Nowy Tomyśl
6:3
SPN Szamotuły
Sparta Oborniki
2:3
Błękitni Wronki
LPFA Bułgarska Poznań
6:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Canarinhos II Skórzewo
5:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
5:1
Wielkopolska Komorniki
Kadet Koziegłowy
0:3
LPFA Bułgarska Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:9
Sparta Oborniki
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:3
SPN Szamotuły
NAP Nowy Tomyśl
3:4
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
6:5
Canarinhos II Skórzewo
LPFA Bułgarska Poznań
7:2
Błękitni Wronki
SPN Szamotuły
3:0
Kadet Koziegłowy
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:2
NAP Nowy Tomyśl
Wielkopolska Komorniki
11:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:8
LPFA Bułgarska Poznań
Błękitni Wronki
4:2
SPN Szamotuły
Canarinhos II Skórzewo
9:1
Wielkopolska Komorniki
Kadet Koziegłowy
0:3*
Klub Sportowy 1920 Mosina
NAP Nowy Tomyśl
3:9
Sparta Oborniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości