Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
9:4
WAP Poznań
AS Orlik Kaźmierz
12:0
Lider Swarzędz
Sokół Pniewy
5:5
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
6:2
Warta II Poznań
Patria Buk
2:6
Kotwica Kórnik
Warta Sieraków
3:9
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
4:7
Orzeł Granowo
Canarinhos II Skórzewo
5:3
Sokół Pniewy
Warta II Poznań
3:7
AS Orlik Kaźmierz
Warta Sieraków
5:3
Patria Buk
Kotwica Kórnik
1:7
Unia Swarzędz
WAP Poznań
2:8
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
4:0
Canarinhos II Skórzewo
AS Orlik Kaźmierz
11:4
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
1:12
Warta II Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
5:3
Lider Swarzędz
Sokół Pniewy
12:1
WAP Poznań
Unia Swarzędz
6:2
Warta Sieraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
3:7
Unia Swarzędz
Warta II Poznań
6:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kotwica Kórnik
8:1
Orzeł Granowo
Lider Swarzędz
7:5
Sokół Pniewy
Warta Sieraków
3:10
AS Orlik Kaźmierz
Canarinhos II Skórzewo
4:3
WAP Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
5:4
Warta II Poznań
AS Orlik Kaźmierz
12:1
Patria Buk
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
6:5
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
8:2
Warta Sieraków
Unia Swarzędz
6:4
Canarinhos II Skórzewo
WAP Poznań
3:6
Lider Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos II Skórzewo
4:4
Lider Swarzędz
Patria Buk
3:6
Orzeł Granowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
9:5
Warta Sieraków
Warta II Poznań
8:3
WAP Poznań
Kotwica Kórnik
2:6
Sokół Pniewy
Unia Swarzędz
4:11
AS Orlik Kaźmierz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
8:1
Warta Sieraków
AS Orlik Kaźmierz
7:1
Canarinhos II Skórzewo
Orzeł Granowo
5:4
Unia Swarzędz
WAP Poznań
4:3
Kotwica Kórnik
Lider Swarzędz
3:3
Warta II Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
5:3
Patria Buk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
0:4
Sokół Pniewy
AS Orlik Kaźmierz
10:2
Orzeł Granowo
Canarinhos II Skórzewo
3:2
Warta II Poznań
Kotwica Kórnik
3:6
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
3:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Warta Sieraków
9:1
WAP Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
11:3
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
5:3
Unia Swarzędz
WAP Poznań
2:9
Patria Buk
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:4
AS Orlik Kaźmierz
Warta II Poznań
7:2
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
2:9
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Orlik Kaźmierz
10:5
Sokół Pniewy
Patria Buk
2:4
Lider Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
8:1
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
1:5
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
13:4
WAP Poznań
Warta Sieraków
2:6
Warta II Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:0
Canarinhos II Skórzewo
WAP Poznań
1:14
AS Orlik Kaźmierz
Warta II Poznań
8:4
Patria Buk
Kotwica Kórnik
6:4
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
5:1
Orzeł Granowo
Lider Swarzędz
0:2
Unia Swarzędz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości