Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
2:2
Wełna Rogoźno
Koziołek Poznań
3:3
Warta Śrem
Suchary Suchy Las
0:4
Przemysław Poznań
Luboński 1943 Luboń
4:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
SPN Szamotuły
10:0
Concord Murowana Goślina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
3:2
Przemysław Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
2:3
Luboński 1943 Luboń
Warta Śrem
1:1
Concord Murowana Goślina
SPN Szamotuły
8:2
Suchary Suchy Las
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:1
Koziołek Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
0:2
Wełna Rogoźno
Suchary Suchy Las
2:9
Warta Śrem
Przemysław Poznań
0:7
SPN Szamotuły
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
7:2
Concord Murowana Goślina
Koziołek Poznań
0:3
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
7:1
Concord Murowana Goślina
Warta Śrem
0:2
Przemysław Poznań
Luboński 1943 Luboń
0:1
Koziołek Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
6:1
Suchary Suchy Las
Wełna Rogoźno
1:2
SPN Szamotuły
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
2:3
Wełna Rogoźno
Suchary Suchy Las
0:5
1922 Lechia Kostrzyn
Concord Murowana Goślina
4:9
Luboński 1943 Luboń
Przemysław Poznań
0:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
SPN Szamotuły
7:0
Warta Śrem
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
5:0
Concord Murowana Goślina
Luboński 1943 Luboń
12:0
Suchary Suchy Las
Wełna Rogoźno
4:1
Warta Śrem
1922 Lechia Kostrzyn
1:0
Przemysław Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:4
SPN Szamotuły
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
3:0
1922 Lechia Kostrzyn
Suchary Suchy Las
0:8
Koziołek Poznań
Przemysław Poznań
3:3
Luboński 1943 Luboń
Concord Murowana Goślina
2:4
Wełna Rogoźno
Warta Śrem
1:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
2:2
Warta Śrem
Koziołek Poznań
1:3
Przemysław Poznań
Luboński 1943 Luboń
1:3
SPN Szamotuły
Concord Murowana Goślina
6:1
Suchary Suchy Las
Wełna Rogoźno
5:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
10:0
Concord Murowana Goślina
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:1
1922 Lechia Kostrzyn
Warta Śrem
0:3
Luboński 1943 Luboń
SPN Szamotuły
4:1
Koziołek Poznań
Suchary Suchy Las
0:8
Wełna Rogoźno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Concord Murowana Goślina
0:3
SPN Szamotuły
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:4
Luboński 1943 Luboń
Warta Śrem
1:5
Koziołek Poznań
Przemysław Poznań
3:0
Suchary Suchy Las
Wełna Rogoźno
4:0
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
6:1
1922 Lechia Kostrzyn
Suchary Suchy Las
1:20
SPN Szamotuły
Przemysław Poznań
2:1
Wełna Rogoźno
Concord Murowana Goślina
0:3
Warta Śrem
Koziołek Poznań
5:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Concord Murowana Goślina
0:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wełna Rogoźno
0:3
Luboński 1943 Luboń
1922 Lechia Kostrzyn
5:2
Koziołek Poznań
Warta Śrem
6:1
Suchary Suchy Las
SPN Szamotuły
1:3
Przemysław Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
1:1
Wełna Rogoźno
Koziołek Poznań
5:2
Luboński 1943 Luboń
Concord Murowana Goślina
0:3
1922 Lechia Kostrzyn
Suchary Suchy Las
1:11
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Przemysław Poznań
3:0
Warta Śrem
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
3:0
Concord Murowana Goślina
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:1
Przemysław Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
22:0
Suchary Suchy Las
Warta Śrem
0:12
SPN Szamotuły
Wełna Rogoźno
1:2
Koziołek Poznań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
3:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Suchary Suchy Las
0:27
Luboński 1943 Luboń
Concord Murowana Goślina
0:3
Koziołek Poznań
Warta Śrem
0:3
Wełna Rogoźno
Przemysław Poznań
4:2
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
4:1
Warta Śrem
Wełna Rogoźno
3:0
Concord Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn
3:3
SPN Szamotuły
Koziołek Poznań
22:0
Suchary Suchy Las
Luboński 1943 Luboń
6:2
Przemysław Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:5
Wełna Rogoźno
Suchary Suchy Las
3:0
Concord Murowana Goślina
Warta Śrem
4:4
1922 Lechia Kostrzyn
SPN Szamotuły
6:4
Luboński 1943 Luboń
Przemysław Poznań
2:1
Koziołek Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
5:4
SPN Szamotuły
Luboński 1943 Luboń
11:2
Warta Śrem
Concord Murowana Goślina
0:3*
Przemysław Poznań
Wełna Rogoźno
3:0*
Suchary Suchy Las
1922 Lechia Kostrzyn
3:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości