Badania lekarskie na jesień 2014

Terminy badań lekarskich w Klubie Sportowym Sokół Pniewy:

1. 1 września (poniedziałek) - godz. 18:00
  2. 5 września (piątek) - godz. 18:00
  3. 13 września (sobota) - godz. 09:00

Z badań zwolnieni są chłopcy i dziewczynki posiadający aktualne badania sportowców wykonane u lekarza medycyny sportowej. Dotyczy to tych dzieci i młodzieży, którzy uprawiają również inne dyscypliny sportowe wymagające tych badań, np. karatecy.

Koszt badań wynosi 30 zł. Po za ważeniem i mierzeniem, sprawdzony zostanie stan uzębienia oraz będzie wykonane badanie EKG.

Przed ustawieniem się w kolejce do lekarza należy udać się do klubowego biura, w którym wydawane będą ankiety dotyczące stanu zdrowia. Dane z ankiety znajdą się wyłącznie w kartotece prowadzonej przez lekarza. Wymagana jest podczas badań obecność dorosłego opiekuna dziecka (nie musi być nim krewny dziecka).

Uprzejmie prosimy o informacje od rodziców, o wyborze terminu badania. Ułatwi to nam określenie końcowej godziny badań. Informacje prosimy składać osobiście po zakończeniu treningów lub mailowo: info.sokolpniewy@gmail.com lub telefonicznie - 661 630 339