zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Zakrzewo
Pauza
Warta Międzychód
7:5
AP Dębiec
Warta II Poznań
9:2
Grom Plewiska
WAP Luboń
0:18
Orlik Poznań
Sokół Pniewy
0:4
Kotwica Kórnik
AF Orły Komorniki
3:0
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Dębiec
Pauza
Warta Międzychód
1:8
Warta II Poznań
Grom Plewiska
10:3
WAP Luboń
Orlik Poznań
3:0*
Sokół Pniewy
AF Orły Komorniki
1:2
Kotwica Kórnik
NAP Nowy Tomyśl
0:3
Korona Zakrzewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
Pauza
AF Orły Komorniki
4:3
Orlik Poznań
Warta II Poznań
1:3
AP Dębiec
Korona Zakrzewo
4:0
Kotwica Kórnik
WAP Luboń
1:4
Warta Międzychód
Sokół Pniewy
1:3
Grom Plewiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
Pauza
Grom Plewiska
1:2
AF Orły Komorniki
NAP Nowy Tomyśl
0:3
AP Dębiec
Warta Międzychód
3:8
Sokół Pniewy
Orlik Poznań
1:6
Korona Zakrzewo
Warta II Poznań
15:0
WAP Luboń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
Pauza
NAP Nowy Tomyśl
0:2
Kotwica Kórnik
WAP Luboń
3:6
AP Dębiec
Korona Zakrzewo
5:2
Grom Plewiska
AF Orły Komorniki
3:6
Warta Międzychód
Sokół Pniewy
2:15
Warta II Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
Pauza
Orlik Poznań
4:0
NAP Nowy Tomyśl
WAP Luboń
5:7
Sokół Pniewy
Warta Międzychód
1:4
Korona Zakrzewo
Warta II Poznań
8:0
AF Orły Komorniki
AP Dębiec
2:0
Kotwica Kórnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
Pauza
NAP Nowy Tomyśl
2:4
Grom Plewiska
Kotwica Kórnik
3:1
Orlik Poznań
AF Orły Komorniki
6:1
WAP Luboń
Korona Zakrzewo
1:1
Warta II Poznań
Sokół Pniewy
2:1
AP Dębiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta II Poznań
Pauza
Grom Plewiska
1:3
Kotwica Kórnik
Warta Międzychód
0:1
NAP Nowy Tomyśl
WAP Luboń
4:5
Korona Zakrzewo
AP Dębiec
6:3
Orlik Poznań
Sokół Pniewy
4:2
AF Orły Komorniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Luboń
Pauza
NAP Nowy Tomyśl
0:5
Warta II Poznań
Kotwica Kórnik
3:0
Warta Międzychód
Korona Zakrzewo
7:2
Sokół Pniewy
AF Orły Komorniki
0:5
AP Dębiec
Orlik Poznań
2:2
Grom Plewiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
Grom Plewiska
0:7
AP Dębiec
Warta Międzychód
4:6
Orlik Poznań
WAP Luboń
1:4
NAP Nowy Tomyśl
Warta II Poznań
6:0
Kotwica Kórnik
AF Orły Komorniki
0:4
Korona Zakrzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
Pauza
Grom Plewiska
7:0
Warta Międzychód
Kotwica Kórnik
7:0
WAP Luboń
Korona Zakrzewo
8:4
AP Dębiec
NAP Nowy Tomyśl
2:2
Sokół Pniewy
Orlik Poznań
0:5
Warta II Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Zakrzewo
Pauza
AP Dębiec
0:3*
Warta Międzychód
Orlik Poznań
11:0
WAP Luboń
Kotwica Kórnik
2:3
Sokół Pniewy
NAP Nowy Tomyśl
1:1
AF Orły Komorniki
Grom Plewiska
0:10
Warta II Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Dębiec
Pauza
Sokół Pniewy
0:2
Orlik Poznań
Kotwica Kórnik
4:1
AF Orły Komorniki
WAP Luboń
1:7
Grom Plewiska
Warta II Poznań
6:0
Warta Międzychód
Korona Zakrzewo
4:1
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
Pauza
AP Dębiec
0:3*
Warta II Poznań
Orlik Poznań
4:0
AF Orły Komorniki
Kotwica Kórnik
2:1
Korona Zakrzewo
Warta Międzychód
1:2
WAP Luboń
Grom Plewiska
2:3
Sokół Pniewy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
Pauza
AP Dębiec
0:3*
NAP Nowy Tomyśl
AF Orły Komorniki
0:6
Grom Plewiska
Korona Zakrzewo
1:4
Orlik Poznań
WAP Luboń
1:17
Warta II Poznań
Sokół Pniewy
1:1
Warta Międzychód
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
Pauza
Kotwica Kórnik
3:4
NAP Nowy Tomyśl
Grom Plewiska
2:6
Korona Zakrzewo
Warta Międzychód
0:1
AF Orły Komorniki
Warta II Poznań
3:0*
Sokół Pniewy
AP Dębiec
0:3*
WAP Luboń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
Pauza
Kotwica Kórnik
3:0*
AP Dębiec
Sokół Pniewy
4:3
WAP Luboń
NAP Nowy Tomyśl
3:0*
Orlik Poznań
AF Orły Komorniki
0:18
Warta II Poznań
Korona Zakrzewo
5:3
Warta Międzychód
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
Pauza
AP Dębiec
0:3*
Sokół Pniewy
WAP Luboń
2:3
AF Orły Komorniki
Orlik Poznań
2:0
Kotwica Kórnik
Warta II Poznań
8:1
Korona Zakrzewo
Grom Plewiska
3:2
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
3:0*
AP Dębiec
Warta II Poznań
Pauza
NAP Nowy Tomyśl
2:0
Warta Międzychód
Korona Zakrzewo
8:2
WAP Luboń
Kotwica Kórnik
2:0
Grom Plewiska
AF Orły Komorniki
3:0*
Sokół Pniewy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Luboń
Pauza
AP Dębiec
0:3*
AF Orły Komorniki
Grom Plewiska
0:6
Orlik Poznań
Sokół Pniewy
0:3*
Korona Zakrzewo
Warta Międzychód
1:5
Kotwica Kórnik
Warta II Poznań
10:0
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
AP Dębiec
0:3*
Grom Plewiska
NAP Nowy Tomyśl
2:1
WAP Luboń
Korona Zakrzewo
2:2
AF Orły Komorniki
Kotwica Kórnik
1:1
Warta II Poznań
Orlik Poznań
6:0
Warta Międzychód
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Dębiec
0:3*
Korona Zakrzewo
AF Orły Komorniki
Pauza
WAP Luboń
1:4
Kotwica Kórnik
Sokół Pniewy
0:3*
NAP Nowy Tomyśl
Warta Międzychód
1:4
Grom Plewiska
Warta II Poznań
9:0
Orlik Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości