zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Orlik Kaźmierz
12:0
Lider Swarzędz
Orzeł Granowo
9:4
WAP Luboń
Sokół Pniewy
5:5
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
6:2
Warta II Poznań
Patria Buk
2:6
Kotwica Kórnik
Warta Sieraków
3:9
KS II Canarinhos Skórzewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
4:7
Orzeł Granowo
KS II Canarinhos Skórzewo
5:3
Sokół Pniewy
Warta II Poznań
3:7
AS Orlik Kaźmierz
Warta Sieraków
5:3
Patria Buk
Kotwica Kórnik
1:7
Unia Swarzędz
WAP Luboń
2:8
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
4:4
KS II Canarinhos Skórzewo
AS Orlik Kaźmierz
11:4
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
1:12
Warta II Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
5:3
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
6:2
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
12:1
WAP Luboń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
3:7
Unia Swarzędz
Warta II Poznań
6:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kotwica Kórnik
8:1
Orzeł Granowo
Lider Swarzędz
7:5
Sokół Pniewy
Warta Sieraków
3:10
AS Orlik Kaźmierz
KS II Canarinhos Skórzewo
4:3
WAP Luboń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
5:4
Warta II Poznań
AS Orlik Kaźmierz
12:1
Patria Buk
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
6:5
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
8:2
Warta Sieraków
Unia Swarzędz
6:4
KS II Canarinhos Skórzewo
WAP Luboń
3:6
Lider Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
3:6
Orzeł Granowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
9:5
Warta Sieraków
Warta II Poznań
8:3
WAP Luboń
Kotwica Kórnik
2:6
Sokół Pniewy
Unia Swarzędz
4:11
AS Orlik Kaźmierz
KS II Canarinhos Skórzewo
4:4
Lider Swarzędz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
8:1
Warta Sieraków
AS Orlik Kaźmierz
7:1
KS II Canarinhos Skórzewo
Orzeł Granowo
5:4
Unia Swarzędz
WAP Luboń
4:3
Kotwica Kórnik
Lider Swarzędz
3:3
Warta II Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
5:3
Patria Buk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
2:4
Sokół Pniewy
AS Orlik Kaźmierz
10:2
Orzeł Granowo
Warta Sieraków
9:1
WAP Luboń
KS II Canarinhos Skórzewo
3:2
Warta II Poznań
Kotwica Kórnik
3:6
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
3:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
11:3
Warta Sieraków
WAP Luboń
2:9
Patria Buk
Sokół Pniewy
5:3
Unia Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:4
AS Orlik Kaźmierz
Warta II Poznań
7:3
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
2:9
KS II Canarinhos Skórzewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
2:4
Lider Swarzędz
AS Orlik Kaźmierz
10:5
Sokół Pniewy
KS II Canarinhos Skórzewo
8:1
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
1:5
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
13:4
WAP Luboń
Warta Sieraków
2:6
Warta II Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:0
KS II Canarinhos Skórzewo
Sokół Pniewy
5:1
Orzeł Granowo
WAP Luboń
1:14
AS Orlik Kaźmierz
Warta II Poznań
8:4
Patria Buk
Kotwica Kórnik
6:4
Warta Sieraków
Lider Swarzędz
0:2
Unia Swarzędz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Canarinhos Skórzewo
9:2
Warta Sieraków
Lider Swarzędz
0:9
AS Orlik Kaźmierz
Warta II Poznań
7:2
Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik
2:5
Patria Buk
WAP Luboń
10:1
Orzeł Granowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:3
Sokół Pniewy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
12:1
Warta Sieraków
AS Orlik Kaźmierz
8:2
Warta II Poznań
Orzeł Granowo
5:2
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
7:2
WAP Luboń
Unia Swarzędz
7:5
Kotwica Kórnik
Sokół Pniewy
7:1
KS II Canarinhos Skórzewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WAP Luboń
5:7
Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik
3:10
AS Orlik Kaźmierz
KS II Canarinhos Skórzewo
5:1
Patria Buk
Warta II Poznań
11:0
Orzeł Granowo
Warta Sieraków
4:9
Unia Swarzędz
Lider Swarzędz
9:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:9
Warta II Poznań
Sokół Pniewy
6:2
Lider Swarzędz
WAP Luboń
3:0*
KS II Canarinhos Skórzewo
Orzeł Granowo
2:4
Kotwica Kórnik
AS Orlik Kaźmierz
10:0
Warta Sieraków
Unia Swarzędz
6:4
Patria Buk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
8:1
WAP Luboń
KS II Canarinhos Skórzewo
5:4
Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik
4:10
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Patria Buk
0:13
AS Orlik Kaźmierz
Warta II Poznań
12:1
Sokół Pniewy
Warta Sieraków
6:3
Orzeł Granowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieraków
3:6
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Orzeł Granowo
5:6
Patria Buk
WAP Luboń
0:12
Warta II Poznań
Lider Swarzędz
3:5
KS II Canarinhos Skórzewo
AS Orlik Kaźmierz
6:4
Unia Swarzędz
Sokół Pniewy
11:1
Kotwica Kórnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
15:4
WAP Luboń
KS II Canarinhos Skórzewo
5:4
AS Orlik Kaźmierz
Warta II Poznań
5:7
Lider Swarzędz
Warta Sieraków
0:8
Sokół Pniewy
Patria Buk
3:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
5:6
Orzeł Granowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
5:6
Kotwica Kórnik
WAP Luboń
3:13
Warta Sieraków
Orzeł Granowo
3:6
AS Orlik Kaźmierz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
6:10
Unia Swarzędz
Sokół Pniewy
3:2
Patria Buk
Warta II Poznań
16:0
KS II Canarinhos Skórzewo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
6:1
WAP Luboń
KS II Canarinhos Skórzewo
6:2
Orzeł Granowo
AS Orlik Kaźmierz
7:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kotwica Kórnik
1:9
Warta II Poznań
Unia Swarzędz
3:1
Sokół Pniewy
Warta Sieraków
2:7
Lider Swarzędz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
1:7
KS II Canarinhos Skórzewo
WAP Luboń
0:13
Unia Swarzędz
Warta II Poznań
16:4
Warta Sieraków
Lider Swarzędz
7:10
Patria Buk
Sokół Pniewy
4:2
AS Orlik Kaźmierz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:2
Orzeł Granowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
6:6
Sokół Pniewy
KS II Canarinhos Skórzewo
6:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Patria Buk
2:10
Warta II Poznań
AS Orlik Kaźmierz
15:2
WAP Luboń
Unia Swarzędz
6:1
Lider Swarzędz
Warta Sieraków
3:7
Kotwica Kórnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości