Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Złoci Złotkowo
2:4
Golnica Ryczywół
Suchary Suchy Las
7:1
Orzeł Łowyń
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
0:4
Nałęcz Ostroróg
Zieloni Gaj Mały
0:5
Czarni Kaźmierz
Rożnovia Rożnowo
3:1
Poznań FC
Warta Obrzycko
0:1
Kłos Gałowo
Przemysław Poznań
6:1
Rzemieślnik Kwilcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
0:2
Czarni Kaźmierz
Suchary Suchy Las
3:3
Złoci Złotkowo
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
1:0
Kłos Gałowo
Przemysław Poznań
5:1
Rożnovia Rożnowo
Zieloni Gaj Mały
0:3
Nałęcz Ostroróg
Golnica Ryczywół
3:1
Warta Obrzycko
Orzeł Łowyń
2:3
Poznań FC
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
1:2
Nałęcz Ostroróg
Złoci Złotkowo
3:0
Orzeł Łowyń
Warta Obrzycko
0:2
Suchary Suchy Las
Zieloni Gaj Mały
2:2
Kłos Gałowo
Rożnovia Rożnowo
4:3
Czarni Kaźmierz
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
3:3
Golnica Ryczywół
Poznań FC
1:3
Przemysław Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
2:1
Kłos Gałowo
Nałęcz Ostroróg
2:1
Rożnovia Rożnowo
Suchary Suchy Las
3:2
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Golnica Ryczywół
5:4
Zieloni Gaj Mały
Czarni Kaźmierz
6:3
Poznań FC
Złoci Złotkowo
4:1
Warta Obrzycko
Orzeł Łowyń
0:5
Przemysław Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
1:4
Golnica Ryczywół
Poznań FC
2:3
Nałęcz Ostroróg
Przemysław Poznań
6:1
Czarni Kaźmierz
Zieloni Gaj Mały
2:0
Suchary Suchy Las
Warta Obrzycko
3:2
Orzeł Łowyń
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
3:3
Złoci Złotkowo
Rożnovia Rożnowo
2:4
Kłos Gałowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Złoci Złotkowo
1:0
Zieloni Gaj Mały
Poznań FC
3:0
Kłos Gałowo
Suchary Suchy Las
1:3
Rzemieślnik Kwilcz
Warta Obrzycko
2:3
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Golnica Ryczywół
1:1
Rożnovia Rożnowo
Orzeł Łowyń
0:1
Czarni Kaźmierz
Nałęcz Ostroróg
2:0
Przemysław Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kaźmierz
3:3
Nałęcz Ostroróg
Poznań FC
1:6
Golnica Ryczywół
Rzemieślnik Kwilcz
2:1
Złoci Złotkowo
Przemysław Poznań
7:0
Kłos Gałowo
Zieloni Gaj Mały
2:1
Warta Obrzycko
Rożnovia Rożnowo
3:0
Suchary Suchy Las
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
7:1
Orzeł Łowyń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Złoci Złotkowo
2:2
Rożnovia Rożnowo
Warta Obrzycko
1:3
Rzemieślnik Kwilcz
Suchary Suchy Las
5:2
Poznań FC
Golnica Ryczywół
1:5
Przemysław Poznań
Czarni Kaźmierz
4:0
Kłos Gałowo
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
2:1
Zieloni Gaj Mały
Orzeł Łowyń
1:6
Nałęcz Ostroróg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
0:4
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Nałęcz Ostroróg
1:1
Kłos Gałowo
Poznań FC
0:1
Złoci Złotkowo
Przemysław Poznań
2:1
Suchary Suchy Las
Zieloni Gaj Mały
3:2
Orzeł Łowyń
Czarni Kaźmierz
1:2
Golnica Ryczywół
Rożnovia Rożnowo
3:1
Warta Obrzycko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Złoci Złotkowo
5:2
Przemysław Poznań
Suchary Suchy Las
3:1
Czarni Kaźmierz
Warta Obrzycko
1:3
Poznań FC
Zieloni Gaj Mały
1:0
Rzemieślnik Kwilcz
Golnica Ryczywół
0:3
Nałęcz Ostroróg
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
1:4
Rożnovia Rożnowo
Orzeł Łowyń
1:3
Kłos Gałowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
2:1
Orzeł Łowyń
Nałęcz Ostroróg
3:1
Suchary Suchy Las
Poznań FC
1:3
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Przemysław Poznań
3:0
Warta Obrzycko
Rożnovia Rożnowo
1:2
Zieloni Gaj Mały
Czarni Kaźmierz
3:5
Złoci Złotkowo
Golnica Ryczywół
1:1
Kłos Gałowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
3:4
Rożnovia Rożnowo
Orzeł Łowyń
2:3
Golnica Ryczywół
Złoci Złotkowo
5:1
Nałęcz Ostroróg
Suchary Suchy Las
2:1
Kłos Gałowo
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
2:0
Przemysław Poznań
Zieloni Gaj Mały
3:0
Poznań FC
Warta Obrzycko
1:6
Czarni Kaźmierz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kaźmierz
0:1
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Nałęcz Ostroróg
6:0
Warta Obrzycko
Złoci Złotkowo
3:2
Kłos Gałowo
Poznań FC
1:4
Rzemieślnik Kwilcz
Przemysław Poznań
7:1
Zieloni Gaj Mały
Rożnovia Rożnowo
6:1
Orzeł Łowyń
Golnica Ryczywół
3:4
Suchary Suchy Las
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
1:3
Przemysław Poznań
Poznań FC
1:1
Rożnovia Rożnowo
Nałęcz Ostroróg
2:0
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Golnica Ryczywół
1:3
Złoci Złotkowo
Czarni Kaźmierz
2:1
Zieloni Gaj Mały
Orzeł Łowyń
0:5
Suchary Suchy Las
Kłos Gałowo
5:0
Warta Obrzycko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Poznań FC
3:6
Orzeł Łowyń
Nałęcz Ostroróg
1:1
Zieloni Gaj Mały
Złoci Złotkowo
1:3
Suchary Suchy Las
Warta Obrzycko
0:3
Golnica Ryczywół
Czarni Kaźmierz
6:3
Rzemieślnik Kwilcz
Kłos Gałowo
5:4
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Rożnovia Rożnowo
0:6
Przemysław Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
2:1
Nałęcz Ostroróg
Suchary Suchy Las
8:1
Warta Obrzycko
Przemysław Poznań
5:0
Poznań FC
Czarni Kaźmierz
6:1
Rożnovia Rożnowo
Orzeł Łowyń
4:4
Złoci Złotkowo
Kłos Gałowo
4:3
Zieloni Gaj Mały
Golnica Ryczywół
0:1
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
0:2
Suchary Suchy Las
Przemysław Poznań
8:0
Orzeł Łowyń
Zieloni Gaj Mały
0:1
Golnica Ryczywół
Warta Obrzycko
0:2
Złoci Złotkowo
Kłos Gałowo
2:3
Rzemieślnik Kwilcz
Poznań FC
2:2
Czarni Kaźmierz
Rożnovia Rożnowo
2:7
Nałęcz Ostroróg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
1:3
Warta Obrzycko
Czarni Kaźmierz
2:5
Przemysław Poznań
Nałęcz Ostroróg
1:1
Poznań FC
Złoci Złotkowo
2:0
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Suchary Suchy Las
5:2
Zieloni Gaj Mały
Golnica Ryczywół
0:3
Rzemieślnik Kwilcz
Kłos Gałowo
3:0
Rożnovia Rożnowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
5:2
Warta Obrzycko
Przemysław Poznań
4:0
Nałęcz Ostroróg
Rożnovia Rożnowo
3:2
Golnica Ryczywół
Zieloni Gaj Mały
0:3
Złoci Złotkowo
Kłos Gałowo
2:3
Poznań FC
Rzemieślnik Kwilcz
0:3
Suchary Suchy Las
Czarni Kaźmierz
3:0
Orzeł Łowyń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Ostroróg
5:3
Czarni Kaźmierz
Suchary Suchy Las
8:1
Rożnovia Rożnowo
Golnica Ryczywół
2:1
Poznań FC
Złoci Złotkowo
- : -
Rzemieślnik Kwilcz
Kłos Gałowo
- : -
Przemysław Poznań
Orzeł Łowyń
- : -
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Warta Obrzycko
- : -
Zieloni Gaj Mały
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
- : -
Golnica Ryczywół
Poznań FC
- : -
Suchary Suchy Las
Rożnovia Rożnowo
- : -
Złoci Złotkowo
Rzemieślnik Kwilcz
- : -
Warta Obrzycko
Nałęcz Ostroróg
- : -
Orzeł Łowyń
Zieloni Gaj Mały
- : -
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Kłos Gałowo
- : -
Czarni Kaźmierz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Obrzycko
- : -
Rożnovia Rożnowo
Orzeł Łowyń
- : -
Zieloni Gaj Mały
Złoci Złotkowo
- : -
Poznań FC
Suchary Suchy Las
- : -
Przemysław Poznań
Golnica Ryczywół
- : -
Czarni Kaźmierz
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
- : -
Rzemieślnik Kwilcz
Kłos Gałowo
- : -
Nałęcz Ostroróg
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
- : -
Złoci Złotkowo
Poznań FC
- : -
Warta Obrzycko
Rożnovia Rożnowo
- : -
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Rzemieślnik Kwilcz
- : -
Zieloni Gaj Mały
Czarni Kaźmierz
- : -
Suchary Suchy Las
Nałęcz Ostroróg
- : -
Golnica Ryczywół
Kłos Gałowo
- : -
Orzeł Łowyń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Obrzycko
- : -
Przemysław Poznań
Orzeł Łowyń
- : -
Rzemieślnik Kwilcz
Złoci Złotkowo
- : -
Czarni Kaźmierz
Zieloni Gaj Mały
- : -
Rożnovia Rożnowo
Suchary Suchy Las
- : -
Nałęcz Ostroróg
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
- : -
Poznań FC
Kłos Gałowo
- : -
Golnica Ryczywół
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
- : -
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Poznań FC
- : -
Zieloni Gaj Mały
Rożnovia Rożnowo
- : -
Rzemieślnik Kwilcz
Czarni Kaźmierz
- : -
Warta Obrzycko
Nałęcz Ostroróg
- : -
Złoci Złotkowo
Golnica Ryczywół
- : -
Orzeł Łowyń
Kłos Gałowo
- : -
Suchary Suchy Las
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Kwilcz
- : -
Poznań FC
Warta Obrzycko
- : -
Nałęcz Ostroróg
Orzeł Łowyń
- : -
Rożnovia Rożnowo
Zieloni Gaj Mały
- : -
Przemysław Poznań
Suchary Suchy Las
- : -
Golnica Ryczywół
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
- : -
Czarni Kaźmierz
Kłos Gałowo
- : -
Złoci Złotkowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości