Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:3
Sparta Paczków
Polonia Nysa
2:5
Stal Brzeg
START DOBRODZIEŃ
3:2
Śląsk Łubniany
GLKS Wysoka
1:0
OKS Olesno
LZS Piotrówka
4:1
GKS Grodków
Odra Opole
2:1
LKS Silesius Kotórz Mały
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
LKS Obrowiec
GKS Starościn
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:2
LZS Piotrówka
Sparta Paczków
0:0
LKS Silesius Kotórz Mały
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
GLKS Wysoka
Śląsk Łubniany
0:2
Odra Opole
LKS Obrowiec
3:1
GKS Starościn
GKS Grodków
0:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
0:4
START DOBRODZIEŃ
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
1:4
Olimpia Lewin Brzeski
START DOBRODZIEŃ
3:0
OKS Olesno
LKS Silesius Kotórz Mały
2:0
Śląsk Łubniany
GLKS Wysoka
3:2
LKS Obrowiec
LZS Piotrówka
1:2
Sparta Paczków
Odra Opole
3:1
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Polonia Głubczyce
GKS Starościn
4:0
GKS Grodków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:1
GKS Starościn
Sparta Paczków
1:0
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
START DOBRODZIEŃ
OKS Olesno
1:4
Odra Opole
LKS Obrowiec
1:2
Polonia Nysa
LZS Piotrówka
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
GKS Grodków
2:2
GLKS Wysoka
Stal Brzeg
0:1
LKS Silesius Kotórz Mały
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
0:2
Stal Brzeg
Polonia Nysa
1:0
GKS Grodków
START DOBRODZIEŃ
0:1
LKS Obrowiec
LKS Silesius Kotórz Mały
2:2
OKS Olesno
GLKS Wysoka
0:0
Polonia Głubczyce
Odra Opole
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
0:1
Sparta Paczków
GKS Starościn
2:2
LZS Piotrówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:1
Polonia Nysa
Sparta Paczków
0:2
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
LKS Silesius Kotórz Mały
OKS Olesno
3:3
Śląsk Łubniany
LZS Piotrówka
5:1
GLKS Wysoka
GKS Grodków
0:0
START DOBRODZIEŃ
Odra Opole
4:0
LKS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy Opole
0:0
GKS Starościn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
6:2
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
1:6
LZS Piotrówka
START DOBRODZIEŃ
1:3
Polonia Głubczyce
LKS Silesius Kotórz Mały
1:0
LKS Obrowiec
GLKS Wysoka
2:5
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
4:0
GKS Grodków
GKS Starościn
3:1
Sparta Paczków
Stal Brzeg
1:0
OKS Olesno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:1
Odra Opole
Sparta Paczków
1:5
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Stal Brzeg
LKS Obrowiec
1:4
Śląsk Łubniany
LZS Piotrówka
1:0
START DOBRODZIEŃ
GKS Grodków
1:0
LKS Silesius Kotórz Mały
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Polonia Nysa
GKS Starościn
5:1
GLKS Wysoka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
1:1
GKS Grodków
OKS Olesno
4:0
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
0:2
GKS Starościn
START DOBRODZIEŃ
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
LKS Silesius Kotórz Mały
1:2
Polonia Głubczyce
GLKS Wysoka
4:0
Sparta Paczków
Odra Opole
0:0
LZS Piotrówka
Stal Brzeg
1:0
LKS Obrowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:2
Śląsk Łubniany
Sparta Paczków
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
GLKS Wysoka
2:0
Polonia Nysa
LKS Obrowiec
4:5
OKS Olesno
LZS Piotrówka
3:0
LKS Silesius Kotórz Mały
GKS Grodków
2:0
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Odra Opole
GKS Starościn
3:1
START DOBRODZIEŃ
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
LKS Obrowiec
Śląsk Łubniany
1:1
LZS Piotrówka
OKS Olesno
0:0
GKS Grodków
Polonia Nysa
1:2
Sparta Paczków
START DOBRODZIEŃ
3:0
GLKS Wysoka
LKS Silesius Kotórz Mały
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Opole
5:0
GKS Starościn
Stal Brzeg
2:0
Polonia Głubczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
OKS Olesno
Sparta Paczków
7:2
LKS Obrowiec
Polonia Nysa
0:1
START DOBRODZIEŃ
GLKS Wysoka
0:3
Odra Opole
LZS Piotrówka
3:1
Stal Brzeg
GKS Grodków
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Śląsk Łubniany
GKS Starościn
0:3
LKS Silesius Kotórz Mały
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany
5:0
GKS Starościn
OKS Olesno
2:2
LZS Piotrówka
START DOBRODZIEŃ
2:2
Sparta Paczków
LKS Silesius Kotórz Mały
3:1
GLKS Wysoka
LKS Obrowiec
3:0
GKS Grodków
Odra Opole
5:0
Polonia Nysa
Stal Brzeg
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
7:0
LKS Obrowiec
Sparta Paczków
2:0
GKS Grodków
Polonia Nysa
2:2
LKS Silesius Kotórz Mały
START DOBRODZIEŃ
1:2
Odra Opole
GLKS Wysoka
2:4
Śląsk Łubniany
LZS Piotrówka
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
4:2
OKS Olesno
GKS Starościn
0:3
Stal Brzeg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Śląsk Łubniany
2:1
Polonia Nysa
OKS Olesno
5:1
GKS Starościn
LKS Silesius Kotórz Mały
1:2
START DOBRODZIEŃ
LKS Obrowiec
1:3
LZS Piotrówka
GKS Grodków
3:1
Polonia Głubczyce
Odra Opole
4:1
Sparta Paczków
Stal Brzeg
2:1
GLKS Wysoka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:2
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
GKS Starościn
Śląsk Łubniany
1:4
START DOBRODZIEŃ
OKS Olesno
0:0
GLKS Wysoka
LKS Silesius Kotórz Mały
0:1
Odra Opole
LKS Obrowiec
0:4
Swornica Czarnowąsy Opole
GKS Grodków
0:1
LZS Piotrówka
Stal Brzeg
0:1
Polonia Nysa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
2:0
OKS Olesno
START DOBRODZIEŃ
0:1
Stal Brzeg
LKS Silesius Kotórz Mały
1:2
Sparta Paczków
GLKS Wysoka
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Piotrówka
2:1
Polonia Głubczyce
Odra Opole
2:1
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
GKS Grodków
GKS Starościn
4:0
LKS Obrowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Sparta Paczków
0:2
LZS Piotrówka
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
Polonia Nysa
Śląsk Łubniany
3:0
LKS Silesius Kotórz Mały
OKS Olesno
0:1
START DOBRODZIEŃ
LKS Obrowiec
2:1
GLKS Wysoka
GKS Grodków
0:0
GKS Starościn
Stal Brzeg
0:1
Odra Opole
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
3:0
Sparta Paczków
Polonia Nysa
3:0
LKS Obrowiec
START DOBRODZIEŃ
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
LKS Silesius Kotórz Mały
4:0
Stal Brzeg
GLKS Wysoka
1:4
GKS Grodków
Odra Opole
4:0
OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
LZS Piotrówka
GKS Starościn
1:3
Polonia Głubczyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:0
GLKS Wysoka
Sparta Paczków
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
Odra Opole
OKS Olesno
4:0
LKS Silesius Kotórz Mały
LKS Obrowiec
0:5
START DOBRODZIEŃ
LZS Piotrówka
2:1
GKS Starościn
GKS Grodków
1:3
Polonia Nysa
Stal Brzeg
0:0
Śląsk Łubniany
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
1:0
OKS Olesno
Polonia Nysa
1:2
Polonia Głubczyce
START DOBRODZIEŃ
3:0
GKS Grodków
LKS Silesius Kotórz Mały
0:2
Olimpia Lewin Brzeski
GLKS Wysoka
1:5
LZS Piotrówka
LKS Obrowiec
1:5
Odra Opole
GKS Starościn
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
1:1
Sparta Paczków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:0
START DOBRODZIEŃ
Sparta Paczków
4:0
GKS Starościn
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
Śląsk Łubniany
OKS Olesno
1:4
Stal Brzeg
LKS Obrowiec
3:4
LKS Silesius Kotórz Mały
LZS Piotrówka
4:1
Polonia Nysa
GKS Grodków
0:2
Odra Opole
Swornica Czarnowąsy Opole
2:0
GLKS Wysoka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
1:0
LKS Obrowiec
OKS Olesno
0:2
Sparta Paczków
Polonia Nysa
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
START DOBRODZIEŃ
0:3
LZS Piotrówka
LKS Silesius Kotórz Mały
2:1
GKS Grodków
GLKS Wysoka
2:4
GKS Starościn
Odra Opole
3:1
Polonia Głubczyce
Stal Brzeg
0:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
LKS Silesius Kotórz Mały
Sparta Paczków
3:0
GLKS Wysoka
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
OKS Olesno
LKS Obrowiec
0:2
Stal Brzeg
LZS Piotrówka
2:1
Odra Opole
GKS Grodków
3:2
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
START DOBRODZIEŃ
GKS Starościn
0:3
Polonia Nysa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
Sparta Paczków
Śląsk Łubniany
4:1
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
7:1
LKS Obrowiec
Polonia Nysa
3:0
GLKS Wysoka
START DOBRODZIEŃ
3:0
GKS Starościn
LKS Silesius Kotórz Mały
3:5
LZS Piotrówka
Odra Opole
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
2:2
GKS Grodków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Stal Brzeg
Sparta Paczków
4:0
Polonia Nysa
GLKS Wysoka
0:3
START DOBRODZIEŃ
LKS Obrowiec
1:5
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Piotrówka
2:2
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
2:0
OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
LKS Silesius Kotórz Mały
GKS Starościn
1:3
Odra Opole
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
GKS Grodków
Śląsk Łubniany
1:6
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
1:3
Polonia Głubczyce
START DOBRODZIEŃ
3:1
Polonia Nysa
LKS Silesius Kotórz Mały
0:2
GKS Starościn
LKS Obrowiec
2:5
Sparta Paczków
Odra Opole
3:0
GLKS Wysoka
Stal Brzeg
1:4
LZS Piotrówka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków
2:1
START DOBRODZIEŃ
Polonia Nysa
0:6
Odra Opole
GLKS Wysoka
0:3
LKS Silesius Kotórz Mały
LZS Piotrówka
3:1
OKS Olesno
GKS Grodków
4:3
LKS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Stal Brzeg
GKS Starościn
3:0
Śląsk Łubniany
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
LZS Piotrówka
Śląsk Łubniany
3:0
GLKS Wysoka
OKS Olesno
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
LKS Silesius Kotórz Mały
1:5
Polonia Nysa
LKS Obrowiec
3:1
Polonia Głubczyce
GKS Grodków
0:1
Sparta Paczków
Odra Opole
5:2
START DOBRODZIEŃ
Stal Brzeg
1:0
GKS Starościn
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
GKS Grodków
Sparta Paczków
0:0
Odra Opole
Polonia Nysa
4:3
Śląsk Łubniany
START DOBRODZIEŃ
4:2
LKS Silesius Kotórz Mały
GLKS Wysoka
0:3
Stal Brzeg
LZS Piotrówka
5:0
LKS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy Opole
3:2
Olimpia Lewin Brzeski
GKS Starościn
2:0
OKS Olesno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości