Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:2
Orla Jutrosin
Pogoń Śmigiel
2:1
Orkan Chorzemin
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
GKS Włoszakowice
Rawia Rawag Rawicz
2:2
Fenix-Team Borowo
LUKS Stare Bojanowo
1:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sokół Kaszczor
2:3
Krobianka Krobia
Ruch Bojanowo
0:3
KS Ludwinowo
Sparta Miejska Górka
1:3
Helios Czempiń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
4:1
KS Ludwinowo
GKS Włoszakowice
3:2
Helios Czempiń
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Fenix-Team Borowo
1:2
Ruch Bojanowo
Orla Jutrosin
0:1
Wisła Borek Wielkopolski
Sparta Miejska Górka
2:2
Rawia Rawag Rawicz
Orkan Chorzemin
2:1
Sokół Kaszczor
Krobianka Krobia
8:1
LUKS Stare Bojanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
0:2
Sparta Miejska Górka
LUKS Stare Bojanowo
0:0
Orkan Chorzemin
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:2
Krobianka Krobia
Rawia Rawag Rawicz
3:0
GKS Włoszakowice
Orla Jutrosin
1:0
Helios Czempiń
KS Ludwinowo
3:0
Fenix-Team Borowo
Sokół Kaszczor
2:2
Pogoń Śmigiel
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
0:2
Wisła Borek Wielkopolski
Orla Jutrosin
2:1
Rawia Rawag Rawicz
KS Ludwinowo
1:2
Sparta Miejska Górka
Pogoń Śmigiel
2:0
Fenix-Team Borowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
0:6
Helios Czempiń
Sokół Kaszczor
3:0
LUKS Stare Bojanowo
GKS Włoszakowice
6:1
Ruch Bojanowo
Orkan Chorzemin
2:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
1:0
GKS Włoszakowice
Rawia Rawag Rawicz
6:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
LUKS Stare Bojanowo
1:1
Pogoń Śmigiel
Fenix-Team Borowo
0:3
Sparta Miejska Górka
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:1
Sokół Kaszczor
Wisła Borek Wielkopolski
0:1
Orkan Chorzemin
Helios Czempiń
1:1
Krobianka Krobia
Ruch Bojanowo
0:4
Orla Jutrosin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
1:3
Sparta Miejska Górka
LUKS Stare Bojanowo
0:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Włoszakowice
7:2
Fenix-Team Borowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:2
Ruch Bojanowo
Sokół Kaszczor
0:1
Wisła Borek Wielkopolski
Orla Jutrosin
0:1
KS Ludwinowo
Orkan Chorzemin
2:0
Helios Czempiń
Krobianka Krobia
1:1
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
6:1
Orkan Chorzemin
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:1
Pogoń Śmigiel
Krobianka Krobia
5:2
Ruch Bojanowo
Fenix-Team Borowo
7:0
Orla Jutrosin
KS Ludwinowo
4:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Wisła Borek Wielkopolski
2:1
LUKS Stare Bojanowo
Helios Czempiń
2:2
Sokół Kaszczor
Sparta Miejska Górka
3:2
GKS Włoszakowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
4:0
GKS Włoszakowice
Orla Jutrosin
0:1
Sparta Miejska Górka
Juna-Trans Stare Oborzyska
0:3
Fenix-Team Borowo
Sokół Kaszczor
1:4
Rawia Rawag Rawicz
Wisła Borek Wielkopolski
0:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin
3:2
Ruch Bojanowo
Krobianka Krobia
0:2
KS Ludwinowo
LUKS Stare Bojanowo
1:5
Helios Czempiń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
6:0
LUKS Stare Bojanowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:3
Helios Czempiń
Fenix-Team Borowo
1:1
Krobianka Krobia
KS Ludwinowo
2:1
Orkan Chorzemin
Wisła Borek Wielkopolski
0:1
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
4:1
Orla Jutrosin
Ruch Bojanowo
0:6
Sokół Kaszczor
Sparta Miejska Górka
2:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
4:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Juna-Trans Stare Oborzyska
0:2
GKS Włoszakowice
Sokół Kaszczor
1:0
KS Ludwinowo
LUKS Stare Bojanowo
4:3
Ruch Bojanowo
Wisła Borek Wielkopolski
2:0
Helios Czempiń
Pogoń Śmigiel
1:0
Orla Jutrosin
Orkan Chorzemin
2:1
Fenix-Team Borowo
Krobianka Krobia
2:1
Sparta Miejska Górka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
2:2
LUKS Stare Bojanowo
Rawia Rawag Rawicz
2:1
Wisła Borek Wielkopolski
Fenix-Team Borowo
0:3
Sokół Kaszczor
Orla Jutrosin
1:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Helios Czempiń
3:2
Pogoń Śmigiel
Ruch Bojanowo
7:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Włoszakowice
2:4
Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka
1:0
Orkan Chorzemin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
2:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sokół Kaszczor
3:3
Sparta Miejska Górka
LUKS Stare Bojanowo
2:0
Fenix-Team Borowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna
4:1
KS Ludwinowo
Helios Czempiń
1:0
Rawia Rawag Rawicz
Wisła Borek Wielkopolski
4:1
Ruch Bojanowo
Orkan Chorzemin
0:1
GKS Włoszakowice
Krobianka Krobia
0:5
Orla Jutrosin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
0:1
Pogoń Śmigiel
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:3
Krobianka Krobia
Fenix-Team Borowo
1:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orla Jutrosin
2:2
Orkan Chorzemin
KS Ludwinowo
1:3
Wisła Borek Wielkopolski
Ruch Bojanowo
1:1
Helios Czempiń
GKS Włoszakowice
3:1
Sokół Kaszczor
Sparta Miejska Górka
9:0
LUKS Stare Bojanowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
0:0
Krobianka Krobia
Sokół Kaszczor
4:0
Orla Jutrosin
LUKS Stare Bojanowo
3:9
GKS Włoszakowice
Rawia Rawag Rawicz
1:0
Ruch Bojanowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:4
Sparta Miejska Górka
Orkan Chorzemin
0:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Helios Czempiń
6:0
KS Ludwinowo
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
Fenix-Team Borowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
1:0
Wisła Borek Wielkopolski
Juna-Trans Stare Oborzyska
0:1
Sokół Kaszczor
Fenix-Team Borowo
1:0
Helios Czempiń
Ruch Bojanowo
2:4
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
1:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orla Jutrosin
1:1
LUKS Stare Bojanowo
Krobianka Krobia
7:1
Orkan Chorzemin
KS Ludwinowo
0:1
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:0
LUKS Stare Bojanowo
Orla Jutrosin
0:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Fenix-Team Borowo
0:5
Rawia Rawag Rawicz
Orkan Chorzemin
1:0
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
2:3
Wisła Borek Wielkopolski
Helios Czempiń
4:0
Sparta Miejska Górka
Krobianka Krobia
2:0
Sokół Kaszczor
KS Ludwinowo
4:0
Ruch Bojanowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
1:3
Fenix-Team Borowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
LUKS Stare Bojanowo
3:2
Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski
1:0
Orla Jutrosin
Rawia Rawag Rawicz
0:0
Sparta Miejska Górka
KS Ludwinowo
0:3
Pogoń Śmigiel
Sokół Kaszczor
4:1
Orkan Chorzemin
Helios Czempiń
1:2
GKS Włoszakowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:1
Wisła Borek Wielkopolski
Orkan Chorzemin
0:1
LUKS Stare Bojanowo
Krobianka Krobia
1:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Pogoń Śmigiel
1:0
Sokół Kaszczor
GKS Włoszakowice
1:5
Rawia Rawag Rawicz
Fenix-Team Borowo
2:5
KS Ludwinowo
Sparta Miejska Górka
0:2
Ruch Bojanowo
Helios Czempiń
1:0
Orla Jutrosin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
0:3
GKS Włoszakowice
Rawia Rawag Rawicz
8:0
Orla Jutrosin
LUKS Stare Bojanowo
2:3
Sokół Kaszczor
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
Krobianka Krobia
Fenix-Team Borowo
0:0
Pogoń Śmigiel
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:0
Orkan Chorzemin
Helios Czempiń
1:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sparta Miejska Górka
4:1
KS Ludwinowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
2:1
LUKS Stare Bojanowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:3
Rawia Rawag Rawicz
Orla Jutrosin
1:0
Ruch Bojanowo
Sokół Kaszczor
2:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Włoszakowice
3:3
KS Ludwinowo
Orkan Chorzemin
0:0
Wisła Borek Wielkopolski
Sparta Miejska Górka
2:0
Fenix-Team Borowo
Krobianka Krobia
4:0
Helios Czempiń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:1
LUKS Stare Bojanowo
Helios Czempiń
1:2
Orkan Chorzemin
Sparta Miejska Górka
0:0
Pogoń Śmigiel
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
Sokół Kaszczor
Ruch Bojanowo
1:5
Juna-Trans Stare Oborzyska
KS Ludwinowo
3:1
Orla Jutrosin
Fenix-Team Borowo
2:3
GKS Włoszakowice
Rawia Rawag Rawicz
1:0
Krobianka Krobia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
2:8
Wisła Borek Wielkopolski
Sokół Kaszczor
6:1
Helios Czempiń
Orla Jutrosin
3:2
Fenix-Team Borowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:1
KS Ludwinowo
Orkan Chorzemin
2:4
Rawia Rawag Rawicz
Ruch Bojanowo
1:3
Krobianka Krobia
Pogoń Śmigiel
3:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Włoszakowice
1:2
Sparta Miejska Górka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:2
Wisła Borek Wielkopolski
Ruch Bojanowo
0:1
Orkan Chorzemin
Sparta Miejska Górka
2:1
Orla Jutrosin
Fenix-Team Borowo
0:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Rawia Rawag Rawicz
2:1
Sokół Kaszczor
Helios Czempiń
2:2
LUKS Stare Bojanowo
GKS Włoszakowice
2:2
Pogoń Śmigiel
KS Ludwinowo
1:5
Krobianka Krobia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
3:2
GKS Włoszakowice
Pogoń Śmigiel
2:1
Wisła Borek Wielkopolski
Juna-Trans Stare Oborzyska
4:2
Sparta Miejska Górka
Sokół Kaszczor
4:1
Ruch Bojanowo
LUKS Stare Bojanowo
2:5
Rawia Rawag Rawicz
Helios Czempiń
3:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin
2:1
KS Ludwinowo
Krobianka Krobia
2:0
Fenix-Team Borowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
2:4
LUKS Stare Bojanowo
Orla Jutrosin
3:0*
Pogoń Śmigiel
Sparta Miejska Górka
2:4
Krobianka Krobia
KS Ludwinowo
2:0
Sokół Kaszczor
Fenix-Team Borowo
3:4
Orkan Chorzemin
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:4
Rawia Rawag Rawicz
GKS Włoszakowice
3:4
Juna-Trans Stare Oborzyska
Helios Czempiń
2:2
Wisła Borek Wielkopolski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
3:1
Helios Czempiń
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
Rawia Rawag Rawicz
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:2
Orla Jutrosin
Sokół Kaszczor
3:3
Fenix-Team Borowo
LUKS Stare Bojanowo
3:3
KS Ludwinowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna
5:1
Ruch Bojanowo
Orkan Chorzemin
0:1
Sparta Miejska Górka
Krobianka Krobia
7:1
GKS Włoszakowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
1:4
Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka
0:2
Sokół Kaszczor
Ruch Bojanowo
0:0
Wisła Borek Wielkopolski
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:1
Pogoń Śmigiel
KS Ludwinowo
2:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Fenix-Team Borowo
1:1
LUKS Stare Bojanowo
Rawia Rawag Rawicz
6:2
Helios Czempiń
GKS Włoszakowice
3:3
Orkan Chorzemin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
3:4
Rawia Rawag Rawicz
LUKS Stare Bojanowo
1:1
Sparta Miejska Górka
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
KS Ludwinowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:0
Fenix-Team Borowo
Sokół Kaszczor
6:0
GKS Włoszakowice
Orkan Chorzemin
8:1
Orla Jutrosin
Krobianka Krobia
0:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Helios Czempiń
3:0
Ruch Bojanowo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
1:4
Rawia Rawag Rawicz
GKS Włoszakowice
5:4
LUKS Stare Bojanowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:0
Orkan Chorzemin
Fenix-Team Borowo
1:0
Wisła Borek Wielkopolski
Orla Jutrosin
5:2
Sokół Kaszczor
Sparta Miejska Górka
1:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Krobianka Krobia
1:1
Pogoń Śmigiel
KS Ludwinowo
1:1
Helios Czempiń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
3:0
Ruch Bojanowo
4P4S Rydzyniak Rydzyna
4:2
GKS Włoszakowice
Sokół Kaszczor
2:4
Juna-Trans Stare Oborzyska
LUKS Stare Bojanowo
6:2
Orla Jutrosin
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
Sparta Miejska Górka
Rawia Rawag Rawicz
5:1
KS Ludwinowo
Orkan Chorzemin
3:1
Krobianka Krobia
Helios Czempiń
0:3
Fenix-Team Borowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości