Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
0:0
Orla Jutrosin
Korona Piaski
2:2
GKS Włoszakowice
Dąb Kębłowo
1:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sokół Kaszczor
2:2
Zjednoczeni Pudliszki
4P4S Rydzyniak Rydzyna
3:1
Krobianka Krobia
GKS Tęcza Osa Osieczna
1:0
Helios Czempiń
Wisła Borek Wielkopolski
2:0
Sparta Miejska Górka
Promień Krzywiń
6:1
Orkan Chorzemin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
4:1
Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki
2:6
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Juna-Trans Stare Oborzyska
4:1
Sokół Kaszczor
Krobianka Krobia
3:2
Promień Krzywiń
GKS Włoszakowice
0:3
Orla Jutrosin
Helios Czempiń
1:0
Dąb Kębłowo
Sparta Miejska Górka
0:3
GKS Tęcza Osa Osieczna
Orkan Chorzemin
4:0
Pogoń Śmigiel
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
2:2
Krobianka Krobia
Orla Jutrosin
1:0
Orkan Chorzemin
GKS Tęcza Osa Osieczna
0:1
Korona Piaski
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sokół Kaszczor
5:2
Helios Czempiń
Wisła Borek Wielkopolski
0:1
GKS Włoszakowice
Dąb Kębłowo
1:2
Sparta Miejska Górka
Promień Krzywiń
3:1
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:1
Dąb Kębłowo
Zjednoczeni Pudliszki
2:2
Pogoń Śmigiel
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
Promień Krzywiń
Krobianka Krobia
4:1
Orla Jutrosin
GKS Włoszakowice
0:2
Orkan Chorzemin
Helios Czempiń
0:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Wisła Borek Wielkopolski
3:3
GKS Tęcza Osa Osieczna
Sparta Miejska Górka
1:0
Sokół Kaszczor
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
5:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Orla Jutrosin
1:1
Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Kaszczor
1:3
Korona Piaski
GKS Tęcza Osa Osieczna
1:3
GKS Włoszakowice
Promień Krzywiń
1:2
Helios Czempiń
4P4S Rydzyniak Rydzyna
5:0
Sparta Miejska Górka
Orkan Chorzemin
4:0
Krobianka Krobia
Dąb Kębłowo
1:1
Wisła Borek Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Tęcza Osa Osieczna
3:1
Dąb Kębłowo
Zjednoczeni Pudliszki
2:1
Orkan Chorzemin
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:2
Orla Jutrosin
GKS Włoszakowice
1:5
Krobianka Krobia
Helios Czempiń
2:1
Pogoń Śmigiel
Wisła Borek Wielkopolski
5:0
Sokół Kaszczor
Sparta Miejska Górka
0:4
Promień Krzywiń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
1:0
Sparta Miejska Górka
Orla Jutrosin
4:1
Helios Czempiń
Sokół Kaszczor
1:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
Krobianka Krobia
3:4
Zjednoczeni Pudliszki
Dąb Kębłowo
3:2
GKS Włoszakowice
4P4S Rydzyniak Rydzyna
5:3
Wisła Borek Wielkopolski
Promień Krzywiń
1:4
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
1:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:1
Krobianka Krobia
GKS Włoszakowice
0:1
Zjednoczeni Pudliszki
Dąb Kębłowo
2:0
Sokół Kaszczor
Helios Czempiń
1:3
Orkan Chorzemin
Korona Piaski
3:1
Pogoń Śmigiel
Wisła Borek Wielkopolski
2:1
Promień Krzywiń
Sparta Miejska Górka
0:2
Orla Jutrosin
GKS Tęcza Osa Osieczna
1:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
1:1
Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki
4:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Orla Jutrosin
1:1
Korona Piaski
Krobianka Krobia
5:3
Helios Czempiń
Promień Krzywiń
0:0
GKS Tęcza Osa Osieczna
4P4S Rydzyniak Rydzyna
3:3
Dąb Kębłowo
Orkan Chorzemin
4:1
Sparta Miejska Górka
Sokół Kaszczor
0:0
GKS Włoszakowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
3:1
Orkan Chorzemin
GKS Tęcza Osa Osieczna
4:2
Pogoń Śmigiel
Helios Czempiń
1:3
Zjednoczeni Pudliszki
GKS Włoszakowice
3:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sokół Kaszczor
1:4
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Sparta Miejska Górka
1:8
Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
Orla Jutrosin
Dąb Kębłowo
0:1
Promień Krzywiń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
4:0
Dąb Kębłowo
Zjednoczeni Pudliszki
1:0
Sparta Miejska Górka
Juna-Trans Stare Oborzyska
4:0
Helios Czempiń
Krobianka Krobia
3:2
Korona Piaski
Orla Jutrosin
1:0
GKS Tęcza Osa Osieczna
Orkan Chorzemin
5:0
Wisła Borek Wielkopolski
Promień Krzywiń
4:0
Sokół Kaszczor
4P4S Rydzyniak Rydzyna
3:3
GKS Włoszakowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:3
Zjednoczeni Pudliszki
GKS Tęcza Osa Osieczna
2:4
Orkan Chorzemin
GKS Włoszakowice
1:1
Helios Czempiń
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:0
Promień Krzywiń
Sokół Kaszczor
2:3
Pogoń Śmigiel
Dąb Kębłowo
0:3
Orla Jutrosin
Wisła Borek Wielkopolski
0:1
Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka
3:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
4:0
Wisła Borek Wielkopolski
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
Korona Piaski
Promień Krzywiń
2:1
GKS Włoszakowice
Orla Jutrosin
2:1
Sokół Kaszczor
Krobianka Krobia
2:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
Pogoń Śmigiel
3:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin
5:0
Dąb Kębłowo
Helios Czempiń
3:3
Sparta Miejska Górka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
1:0
Helios Czempiń
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:0
Orla Jutrosin
GKS Włoszakowice
5:2
Sparta Miejska Górka
Sokół Kaszczor
3:2
Orkan Chorzemin
GKS Tęcza Osa Osieczna
3:2
Zjednoczeni Pudliszki
Dąb Kębłowo
2:5
Krobianka Krobia
Promień Krzywiń
1:0
Pogoń Śmigiel
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
1:0
GKS Włoszakowice
Zjednoczeni Pudliszki
4:0
Dąb Kębłowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
4:0
GKS Tęcza Osa Osieczna
Orla Jutrosin
0:1
Promień Krzywiń
Sparta Miejska Górka
1:6
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
1:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Krobianka Krobia
8:0
Sokół Kaszczor
Helios Czempiń
3:2
Wisła Borek Wielkopolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:1
Dąb Kębłowo
Krobianka Krobia
3:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Helios Czempiń
0:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
Zjednoczeni Pudliszki
2:1
Sokół Kaszczor
Orla Jutrosin
3:1
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
0:3
Korona Piaski
Sparta Miejska Górka
1:0
Wisła Borek Wielkopolski
Orkan Chorzemin
1:4
Promień Krzywiń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Krzywiń
1:2
Krobianka Krobia
GKS Tęcza Osa Osieczna
3:0
Sparta Miejska Górka
Orla Jutrosin
4:0
GKS Włoszakowice
Pogoń Śmigiel
3:1
Orkan Chorzemin
Wisła Borek Wielkopolski
0:4
Korona Piaski
Dąb Kębłowo
5:0
Helios Czempiń
Sokół Kaszczor
0:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
4P4S Rydzyniak Rydzyna
5:2
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
Zjednoczeni Pudliszki
0:2
Promień Krzywiń
GKS Włoszakowice
2:2
Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia
3:4
Pogoń Śmigiel
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:3
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Sparta Miejska Górka
2:4
Dąb Kębłowo
Orkan Chorzemin
1:1
Orla Jutrosin
Helios Czempiń
1:1
Sokół Kaszczor
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
0:1
Krobianka Krobia
GKS Tęcza Osa Osieczna
3:1
Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Śmigiel
5:2
Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Kaszczor
1:4
Sparta Miejska Górka
4P4S Rydzyniak Rydzyna
3:1
Helios Czempiń
Orkan Chorzemin
3:1
GKS Włoszakowice
Dąb Kębłowo
0:5
Korona Piaski
Promień Krzywiń
2:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Borek Wielkopolski
6:1
Dąb Kębłowo
Zjednoczeni Pudliszki
0:0
Orla Jutrosin
GKS Włoszakowice
1:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
Krobianka Krobia
1:3
Orkan Chorzemin
Helios Czempiń
1:2
Promień Krzywiń
Korona Piaski
6:0
Sokół Kaszczor
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:1
Pogoń Śmigiel
Sparta Miejska Górka
2:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:3
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
5:1
Zjednoczeni Pudliszki
Promień Krzywiń
3:0
Sparta Miejska Górka
Sokół Kaszczor
2:4
Wisła Borek Wielkopolski
Orla Jutrosin
1:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Krobianka Krobia
4:1
GKS Włoszakowice
Dąb Kębłowo
2:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
Pogoń Śmigiel
2:2
Helios Czempiń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tęcza Osa Osieczna
2:1
Sokół Kaszczor
Korona Piaski
2:0
Promień Krzywiń
Wisła Borek Wielkopolski
1:3
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki
1:3
Krobianka Krobia
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:3
Orkan Chorzemin
Helios Czempiń
0:1
Orla Jutrosin
Sparta Miejska Górka
0:1
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
4:2
Dąb Kębłowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kaszczor
2:3
Dąb Kębłowo
Zjednoczeni Pudliszki
7:2
GKS Włoszakowice
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:3
GKS Tęcza Osa Osieczna
Orla Jutrosin
4:2
Sparta Miejska Górka
Orkan Chorzemin
4:2
Helios Czempiń
Krobianka Krobia
2:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
0:1
Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Śmigiel
1:3
Korona Piaski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
5:1
Orla Jutrosin
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:2
Zjednoczeni Pudliszki
Sparta Miejska Górka
0:3
Orkan Chorzemin
GKS Tęcza Osa Osieczna
4:1
Promień Krzywiń
GKS Włoszakowice
4:2
Sokół Kaszczor
Wisła Borek Wielkopolski
0:0
Pogoń Śmigiel
Dąb Kębłowo
0:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Helios Czempiń
2:1
Krobianka Krobia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
8:5
Helios Czempiń
Juna-Trans Stare Oborzyska
3:0
GKS Włoszakowice
Orla Jutrosin
0:2
Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia
3:0
Sparta Miejska Górka
4P4S Rydzyniak Rydzyna
8:2
Sokół Kaszczor
Pogoń Śmigiel
1:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
Orkan Chorzemin
2:2
Korona Piaski
Promień Krzywiń
5:0
Dąb Kębłowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:0
Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka
0:1
Zjednoczeni Pudliszki
GKS Tęcza Osa Osieczna
0:0
Orla Jutrosin
Sokół Kaszczor
0:2
Promień Krzywiń
Wisła Borek Wielkopolski
1:0
Orkan Chorzemin
GKS Włoszakowice
0:3
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Dąb Kębłowo
2:3
Pogoń Śmigiel
Helios Czempiń
0:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
0:2
Korona Piaski
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
Sparta Miejska Górka
Orla Jutrosin
5:0
Dąb Kębłowo
Krobianka Krobia
3:2
Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Śmigiel
7:2
Sokół Kaszczor
Orkan Chorzemin
3:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
Helios Czempiń
0:0
GKS Włoszakowice
Promień Krzywiń
7:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
1:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sparta Miejska Górka
4:0
Helios Czempiń
GKS Tęcza Osa Osieczna
4:2
Krobianka Krobia
Sokół Kaszczor
1:1
Orla Jutrosin
Wisła Borek Wielkopolski
6:1
Zjednoczeni Pudliszki
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:3
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
3:4
Promień Krzywiń
Dąb Kębłowo
0:5
Orkan Chorzemin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
1:0
Promień Krzywiń
Zjednoczeni Pudliszki
3:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:2
Wisła Borek Wielkopolski
Orla Jutrosin
2:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Sparta Miejska Górka
3:0
GKS Włoszakowice
Krobianka Krobia
6:1
Dąb Kębłowo
Helios Czempiń
1:4
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
4:1
Sokół Kaszczor
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:6
Orkan Chorzemin
Korona Piaski
5:2
Sparta Miejska Górka
GKS Włoszakowice
7:0
Pogoń Śmigiel
GKS Tęcza Osa Osieczna
1:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Dąb Kębłowo
2:0
Zjednoczeni Pudliszki
Promień Krzywiń
2:2
Orla Jutrosin
Wisła Borek Wielkopolski
5:4
Helios Czempiń
Sokół Kaszczor
2:6
Krobianka Krobia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości