Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
AP Ostrzeszów
1:11
GKS Orlik Kraszewice
Barycz Janków Przygodzki
5:4
Victoria Ostrzeszów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
20:0
Zefka Kobyla Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
Pauza
Victoria Ostrzeszów
0:8
GKS Orlik Kraszewice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:18
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Zefka Kobyla Góra
1:3
AP Ostrzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
Pauza
AP Ostrzeszów
13:6
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
10:3
Barycz Janków Przygodzki
GKS Orlik Kraszewice
16:3
Zefka Kobyla Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pauza
Barycz Janków Przygodzki
5:7
AP Ostrzeszów
Victoria Ostrzeszów
8:1
Zefka Kobyla Góra
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:12
GKS Orlik Kraszewice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostrzeszów
Pauza
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
12:1
Victoria Ostrzeszów
GKS Orlik Kraszewice
10:6
Barycz Janków Przygodzki
Zefka Kobyla Góra
5:7
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orlik Kraszewice
Pauza
Barycz Janków Przygodzki
11:3
Zefka Kobyla Góra
Victoria Ostrzeszów
6:6
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
9:1
AP Ostrzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefka Kobyla Góra
Pauza
GKS Orlik Kraszewice
3:8
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
AP Ostrzeszów
10:0
Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:10
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza
Victoria Ostrzeszów
10:4
Barycz Janków Przygodzki
Zefka Kobyla Góra
3:9
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
GKS Orlik Kraszewice
12:3
AP Ostrzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
Pauza
AP Ostrzeszów
5:4
Zefka Kobyla Góra
GKS Orlik Kraszewice
6:6
Victoria Ostrzeszów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
13:6
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
Pauza
Barycz Janków Przygodzki
3:4
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:6
AP Ostrzeszów
Zefka Kobyla Góra
2:19
GKS Orlik Kraszewice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pauza
Zefka Kobyla Góra
3:7
Victoria Ostrzeszów
AP Ostrzeszów
4:4
Barycz Janków Przygodzki
GKS Orlik Kraszewice
12:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostrzeszów
Pauza
Victoria Ostrzeszów
4:4
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Barycz Janków Przygodzki
3:5
GKS Orlik Kraszewice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
8:2
Zefka Kobyla Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orlik Kraszewice
Pauza
AP Ostrzeszów
0:15
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:10
Victoria Ostrzeszów
Zefka Kobyla Góra
1:10
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zefka Kobyla Góra
Pauza
Victoria Ostrzeszów
8:3
AP Ostrzeszów
Barycz Janków Przygodzki
4:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:4
GKS Orlik Kraszewice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości