Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AZS UAM Poznań
AZS UAM Poznań 10 27 98 - 20 9 0 1
2
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa 10 24 108 - 26 8 0 2
3
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik 10 21 53 - 27 7 0 3
4
AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa 10 9 49 - 36 3 0 7 2 3 5 - 4
5
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze 10 9 42 - 58 3 0 7 2 3 4 - 5
6
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski 10 0 16 - 199 0 0 10
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
3:31
AZS AWF Warszawa
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
1:10
AZS UAM Poznań
Kotwica Kórnik
3:1
AZS UW Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
4:7
Kotwica Kórnik
AZS AWF Warszawa
5:4
AZS UAM Poznań
AZS UW Warszawa
2:3
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
1:9
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
AZS AWF Warszawa
2:4
Kotwica Kórnik
AZS UAM Poznań
9:3
AZS UW Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
4:1
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:25
AZS UAM Poznań
AZS AWF Warszawa
8:2
AZS UW Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:32
AZS UW Warszawa
AZS UAM Poznań
4:2
Kotwica Kórnik
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
2:6
AZS AWF Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
1:2
Kotwica Kórnik
AZS UAM Poznań
10:2
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
AZS AWF Warszawa
27:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
21:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
1:3
AZS UW Warszawa
AZS UAM Poznań
8:2
AZS AWF Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
2:7
AZS AWF Warszawa
AZS UW Warszawa
1:2
AZS UAM Poznań
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
21:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UAM Poznań
22:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
2:6
Kotwica Kórnik
AZS UW Warszawa
0:6
AZS AWF Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS AWF Warszawa
14:0
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
AZS UW Warszawa
4:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kotwica Kórnik
2:4
AZS UAM Poznań
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AZS UJ Kraków
AZS UJ Kraków 10 30 96 - 9 10 0 0
2
Rolnik Biedrzychowice
Rolnik Biedrzychowice 10 22 85 - 27 7 1 2
3
Gol Częstochowa
Gol Częstochowa 10 16 40 - 23 5 1 4
4
AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice 10 14 44 - 32 4 2 4
5
GTW Gliwice
GTW Gliwice 10 3 14 - 145 1 0 9 2 3 5 - 5
6
GKS FUTSAL TYCHY
GKS FUTSAL TYCHY 10 3 11 - 54 1 0 9 2 3 5 - 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GTW Gliwice
1:26
AZS UJ Kraków
AZS UŚ Katowice
2:2
Gol Częstochowa
Rolnik Biedrzychowice
6:2
GKS FUTSAL TYCHY
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS FUTSAL TYCHY
1:3
AZS UŚ Katowice
GTW Gliwice
1:17
Rolnik Biedrzychowice
Gol Częstochowa
2:3
AZS UJ Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
4:1
GKS FUTSAL TYCHY
AZS UŚ Katowice
12:3
GTW Gliwice
Rolnik Biedrzychowice
3:9
AZS UJ Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GTW Gliwice
0:6
Gol Częstochowa
Rolnik Biedrzychowice
9:2
AZS UŚ Katowice
AZS UJ Kraków
16:0
GKS FUTSAL TYCHY
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
4:7
Rolnik Biedrzychowice
GKS FUTSAL TYCHY
5:3
GTW Gliwice
AZS UJ Kraków
3:2
AZS UŚ Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
7:2
AZS UŚ Katowice
AZS UJ Kraków
25:0
GTW Gliwice
GKS FUTSAL TYCHY
1:6
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
28:3
GTW Gliwice
AZS UŚ Katowice
5:1
GKS FUTSAL TYCHY
AZS UJ Kraków
2:0
Gol Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS FUTSAL TYCHY
0:2
Gol Częstochowa
GTW Gliwice
1:14
AZS UŚ Katowice
AZS UJ Kraków
2:1
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
12:0
GTW Gliwice
GKS FUTSAL TYCHY
0:7
AZS UJ Kraków
AZS UŚ Katowice
2:2
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
6:1
Gol Częstochowa
GTW Gliwice
2:0
GKS FUTSAL TYCHY
AZS UŚ Katowice
0:3
AZS UJ Kraków

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
1:4
Rolnik Biedrzychowice
AZS AWF Warszawa
4:3
Gol Częstochowa
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
3:0*
GTW Gliwice
AZS UW Warszawa
1:1
AZS UJ Kraków
AZS UAM Poznań
3:1
AZS UŚ Katowice
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
- : -
GKS FUTSAL TYCHY
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
1:2
AZS UAM Poznań
AZS UJ Kraków
7:0
AZS UW Warszawa
Rolnik Biedrzychowice
6:3
Kotwica Kórnik
GKS FUTSAL TYCHY
- : -
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
GTW Gliwice
2:14
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze
Gol Częstochowa
2:1
AZS AWF Warszawa
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości