Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
1:5
Victoria Września
Wicher Dobra
1:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LKS Ślesin
0:0
Polonia Kępno
Kania Gostyń
0:2
Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:1
Victoria Ostrzeszów
Rawia Rawag Rawicz
3:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
PKS Racot
0:1
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kępno
1:0
SKP Słupca
Obra 1912 Kościan
1:0
Rawia Rawag Rawicz
Victoria Ostrzeszów
0:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Wicher Dobra
1:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno
4:0
Kania Gostyń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:2
LKS Ślesin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:3
Victoria Września
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
6:1
Wicher Dobra
LKS Ślesin
4:1
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
6:0
Polonia Kępno
SKP Słupca
1:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Rawia Rawag Rawicz
2:1
Polonia 1912 Leszno
PKS Racot
1:1
Victoria Ostrzeszów
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
2:2
Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów
0:1
Kania Gostyń
Wicher Dobra
2:1
PKS Racot
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:0
Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
5:2
LKS Ślesin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:0
Polonia Kępno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot
0:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września
4:2
Obra 1912 Kościan
SKP Słupca
0:1
Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawag Rawicz
3:5
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
0:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kania Gostyń
2:0
Wicher Dobra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
1:2
Rawia Rawag Rawicz
Obra 1912 Kościan
2:1
Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów
3:1
LKS Ślesin
Polonia 1912 Leszno
0:0
Victoria Września
Centra Ostrów Wielkopolski
5:0
PKS Racot
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Kania Gostyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
0:1
Wicher Dobra
Kania Gostyń
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:2
Obra 1912 Kościan
SKP Słupca
5:1
Victoria Ostrzeszów
PKS Racot
0:5
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Rawia Rawag Rawicz
1:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno
2:4
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
3:3
Rawia Rawag Rawicz
Wicher Dobra
0:1
SKP Słupca
Victoria Ostrzeszów
4:2
Victoria Września
PKS Racot
5:2
Kania Gostyń
Polonia 1912 Leszno
2:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:1
Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
LKS Ślesin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kępno
1:1
Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan
3:1
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
2:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LKS Ślesin
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września
1:1
Wicher Dobra
SKP Słupca
0:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawag Rawicz
5:0
PKS Racot
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
1:1
Polonia Kępno
Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
SKP Słupca
Kania Gostyń
2:3
Rawia Rawag Rawicz
Victoria Ostrzeszów
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
PKS Racot
1:1
LKS Ślesin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:1
Polonia 1912 Leszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Victoria Września
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
5:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LKS Ślesin
2:0
Kania Gostyń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:0
Wicher Dobra
Polonia Kępno
0:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca
9:1
PKS Racot
Victoria Ostrzeszów
2:2
Obra 1912 Kościan
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
2:0
LKS Ślesin
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów
6:1
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
1:2
SKP Słupca
PKS Racot
0:0
Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wicher Dobra
0:1
Obra 1912 Kościan
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
4:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Obra 1912 Kościan
2:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno
8:1
Wicher Dobra
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września
1:0
Kania Gostyń
SKP Słupca
2:1
Rawia Rawag Rawicz
Polonia Kępno
2:1
PKS Racot
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:0
Obra 1912 Kościan
LKS Ślesin
0:1
SKP Słupca
PKS Racot
0:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Rawia Rawag Rawicz
4:2
Victoria Września
Kania Gostyń
0:1
Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0:1
Polonia 1912 Leszno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:4
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
1:0
LKS Ślesin
SKP Słupca
2:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów
3:1
Wicher Dobra
PKS Racot
0:2
Obra 1912 Kościan
Polonia 1912 Leszno
3:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Kania Gostyń
Polonia Kępno
0:4
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
2:0
SKP Słupca
Victoria Ostrzeszów
3:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno
5:0
PKS Racot
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:0*
Wicher Dobra
Polonia Kępno
1:1
LKS Ślesin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:0
Rawia Rawag Rawicz
Obra 1912 Kościan
2:0
Kania Gostyń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
Pauza
SKP Słupca
5:0
Polonia Kępno
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Victoria Ostrzeszów
LKS Ślesin
0:3*
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Wicher Dobra
Kania Gostyń
0:1
Polonia 1912 Leszno
Victoria Września
3:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Rawia Rawag Rawicz
0:0
Obra 1912 Kościan
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
Pauza
Obra 1912 Kościan
3:0*
LKS Ślesin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Wicher Dobra
3:5
Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów
2:1
PKS Racot
Polonia 1912 Leszno
1:2
Rawia Rawag Rawicz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:0
SKP Słupca
Polonia Kępno
0:3
Victoria Września
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
Pauza
Victoria Września
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
0:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Ślesin
0:3
Polonia 1912 Leszno
Obra 1912 Kościan
2:0
SKP Słupca
PKS Racot
2:0
Wicher Dobra
Kania Gostyń
0:0
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
3:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:0
PKS Racot
Obra 1912 Kościan
0:1
Victoria Września
Victoria Ostrzeszów
1:1
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
1:1
SKP Słupca
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Wicher Dobra
3:2
Kania Gostyń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
Pauza
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Września
4:0
Polonia 1912 Leszno
PKS Racot
2:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Kania Gostyń
1:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rawia Rawag Rawicz
1:4
Wicher Dobra
Polonia Kępno
0:1
Obra 1912 Kościan
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
Pauza
Victoria Ostrzeszów
1:0
SKP Słupca
Wicher Dobra
3:0*
LKS Ślesin
Centra Ostrów Wielkopolski
1:0
Kania Gostyń
Obra 1912 Kościan
0:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
1:0
Polonia Kępno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:1
PKS Racot
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:1
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kępno
Pauza
SKP Słupca
1:0
Wicher Dobra
LKS Ślesin
0:3*
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kania Gostyń
3:0
PKS Racot
Obra 1912 Kościan
2:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Victoria Września
2:1
Victoria Ostrzeszów
Rawia Rawag Rawicz
0:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza
Victoria Ostrzeszów
1:2
Polonia Kępno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:1
Kania Gostyń
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:0
SKP Słupca
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0*
LKS Ślesin
Wicher Dobra
0:1
Victoria Września
PKS Racot
5:0
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
1:1
Obra 1912 Kościan
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
Pauza
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:2
Victoria Ostrzeszów
LKS Ślesin
0:3
PKS Racot
Victoria Września
1:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
SKP Słupca
0:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Rawia Rawag Rawicz
1:1
Kania Gostyń
Polonia 1912 Leszno
0:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia Kępno
6:0
Wicher Dobra
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
Pauza
Obra 1912 Kościan
3:3
Victoria Ostrzeszów
Kania Gostyń
3:0
LKS Ślesin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
4:1
Rawia Rawag Rawicz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:2
Polonia Kępno
Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
Victoria Września
Wicher Dobra
0:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
PKS Racot
2:2
SKP Słupca
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Pauza
LKS Ślesin
0:3
Rawia Rawag Rawicz
Victoria Września
1:1
PKS Racot
Obra 1912 Kościan
5:0
Wicher Dobra
SKP Słupca
1:1
Kania Gostyń
Polonia 1912 Leszno
0:2
Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
Pauza
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:0
LKS Ślesin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:2
Obra 1912 Kościan
Centra Ostrów Wielkopolski
0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wicher Dobra
1:6
Polonia 1912 Leszno
PKS Racot
1:1
Polonia Kępno
Rawia Rawag Rawicz
4:0
SKP Słupca
Kania Gostyń
2:2
Victoria Września
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
Pauza
Victoria Września
2:0
Rawia Rawag Rawicz
Obra 1912 Kościan
0:3
Centra Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca
3:0
LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów
2:4
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
4:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:2
PKS Racot
Polonia Kępno
4:1
Kania Gostyń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pauza
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
Polonia 1912 Leszno
Wicher Dobra
0:5
Victoria Ostrzeszów
LKS Ślesin
0:3
Victoria Września
Obra 1912 Kościan
3:0
PKS Racot
Rawia Rawag Rawicz
2:5
Polonia Kępno
Kania Gostyń
1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:2
SKP Słupca
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości