Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Astra Krotoszyn
Pauza
Stal Pleszew
LZS Cielcza
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Żerków
4:1
KS Opatówek
PROSNA I Kalisz
1:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żerków
Pauza
Centra Ostrów Wielkopolski
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:0
LZS Cielcza
Astra Krotoszyn
8:0
PROSNA I Kalisz
KS Opatówek
1:4
Stal Pleszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Opatówek
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LZS Cielcza
2:2
Astra Krotoszyn
PROSNA I Kalisz
1:1
GKS Żerków
Stal Pleszew
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
PROSNA I Kalisz
Astra Krotoszyn
Pauza
GKS Żerków
2:0
LZS Cielcza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Stal Pleszew
KS Opatówek
0:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Żerków
LZS Cielcza
Pauza
Stal Pleszew
3:2
Astra Krotoszyn
PROSNA I Kalisz
1:2
KS Opatówek
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Krotoszyn
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
PROSNA I Kalisz
3:4
LZS Cielcza
GKS Żerków
2:3
Stal Pleszew
KS Opatówek
2:7
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
PROSNA I Kalisz
Stal Pleszew
Pauza
LZS Cielcza
3:2
KS Opatówek
Centra Ostrów Wielkopolski
1:3
GKS Żerków
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:0
Astra Krotoszyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Centra Ostrów Wielkopolski
LZS Cielcza
Pauza
PROSNA I Kalisz
0:8
Stal Pleszew
GKS Żerków
0:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KS Opatówek
1:5
Astra Krotoszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pauza
Astra Krotoszyn
2:2
GKS Żerków
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
PROSNA I Kalisz
Stal Pleszew
7:0
LZS Cielcza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Krotoszyn
Pauza
Stal Pleszew
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:1
PROSNA I Kalisz
KS Opatówek
0:3*
GKS Żerków
Centra Ostrów Wielkopolski
4:2
LZS Cielcza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Żerków
Pauza
Centra Ostrów Wielkopolski
PROSNA I Kalisz
1:2
Astra Krotoszyn
Stal Pleszew
3:0*
KS Opatówek
LZS Cielcza
0:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Opatówek
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pauza
GKS Żerków
4:0
PROSNA I Kalisz
Astra Krotoszyn
5:1
LZS Cielcza
Centra Ostrów Wielkopolski
1:5
Stal Pleszew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Astra Krotoszyn
PROSNA I Kalisz
Pauza
LZS Cielcza
2:11
GKS Żerków
Stal Pleszew
1:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0*
KS Opatówek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żerków
Pauza
Astra Krotoszyn
7:2
Stal Pleszew
Pogoń Nowe Skalmierzyce
7:0
Centra Ostrów Wielkopolski
LZS Cielcza
7:0
PROSNA I Kalisz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Cielcza
7:0
PROSNA I Kalisz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0*
KS Opatówek
Centra Ostrów Wielkopolski
7:3
Astra Krotoszyn
Stal Pleszew
4:3
GKS Żerków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Pleszew
PROSNA I Kalisz
Pauza
KS Opatówek
0:3*
LZS Cielcza
GKS Żerków
1:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
1:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Cielcza
Astra Krotoszyn
Pauza
Centra Ostrów Wielkopolski
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
- : -
GKS Żerków
Stal Pleszew
- : -
PROSNA I Kalisz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LZS Cielcza
1:13
Stal Pleszew
PROSNA I Kalisz
- : -
Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Żerków
- : -
Astra Krotoszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości