Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
6:1
Piast Grodziec
Polonia Golina
5:1
GKS Rzgów
Czarni Brzeźno
1:1
Warta Rumin
Tulisia II Tuliszków
2:3
Orły Huta Łukomska
ZKS Zagórów
- : -
Warta Kramsk
Victoria II Września
- : -
Warta Krzymów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
4:0
Warta Kramsk
GKS Rzgów
0:2
Czarni Brzeźno
Warta Rumin
5:0
ZKS Zagórów
Warta Krzymów
0:1
Sparta Konin
Piast Grodziec
1:4
Polonia Golina
Tulisia II Tuliszków
0:1
Victoria II Września
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
1:2
Tulisia II Tuliszków
Polonia Golina
1:4
Warta Krzymów
Warta Kramsk
0:4
Warta Rumin
Czarni Brzeźno
2:1
Piast Grodziec
ZKS Zagórów
0:0
GKS Rzgów
Victoria II Września
3:1
Orły Huta Łukomska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
3:0
Warta Kramsk
Orły Huta Łukomska
2:2
Warta Rumin
Warta Krzymów
2:1
Czarni Brzeźno
Piast Grodziec
1:2
ZKS Zagórów
Victoria II Września
2:2
Sparta Konin
Tulisia II Tuliszków
0:2
Polonia Golina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
1:2
Piast Grodziec
Sparta Konin
5:0
Orły Huta Łukomska
Polonia Golina
1:1
Victoria II Września
Warta Rumin
4:1
GKS Rzgów
Czarni Brzeźno
4:0
Tulisia II Tuliszków
ZKS Zagórów
2:1
Warta Krzymów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
2:1
GKS Rzgów
Sparta Konin
1:4
Polonia Golina
Victoria II Września
1:0
Czarni Brzeźno
Tulisia II Tuliszków
0:1
ZKS Zagórów
Warta Krzymów
2:1
Warta Kramsk
Piast Grodziec
1:0
Warta Rumin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
3:1
Orły Huta Łukomska
Warta Rumin
1:3
Warta Krzymów
Warta Kramsk
2:4
Tulisia II Tuliszków
GKS Rzgów
2:1
Piast Grodziec
ZKS Zagórów
0:1
Victoria II Września
Sparta Konin
0:0
Czarni Brzeźno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
4:0
ZKS Zagórów
Polonia Golina
0:0
Czarni Brzeźno
Orły Huta Łukomska
1:3
Piast Grodziec
Warta Krzymów
1:1
GKS Rzgów
Tulisia II Tuliszków
2:6
Warta Rumin
Victoria II Września
4:0
Warta Kramsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
0:1
Tulisia II Tuliszków
Warta Kramsk
1:1
Sparta Konin
Czarni Brzeźno
1:1
Orły Huta Łukomska
ZKS Zagórów
0:1
Polonia Golina
Warta Rumin
4:1
Victoria II Września
Piast Grodziec
2:0
Warta Krzymów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
3:3
Warta Rumin
Orły Huta Łukomska
0:0
Warta Krzymów
Czarni Brzeźno
2:0
ZKS Zagórów
Polonia Golina
4:1
Warta Kramsk
Victoria II Września
3:2
GKS Rzgów
Tulisia II Tuliszków
1:2
Piast Grodziec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Rumin
2:7
Polonia Golina
GKS Rzgów
3:0*
Sparta Konin
Warta Krzymów
7:0
Tulisia II Tuliszków
ZKS Zagórów
0:1
Orły Huta Łukomska
Warta Kramsk
1:2
Czarni Brzeźno
Piast Grodziec
2:3
Victoria II Września
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości