Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Grabów
1:3
Raszkowianka Raszków
GKS Żerków
3:2
Czarni Dobrzyca
Pogoń Trębaczów
2:3
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Victoria Skarszew
2:0
Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:0
Astra Krotoszyn
Stal Pleszew
3:1
LKS Gołuchów
Odolanovia Odolanów
2:2
Zefka Kobyla Góra
Piast Czekanów
3:4
KS Opatówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
3:0
Victoria Skarszew
Astra Krotoszyn
1:0
Piast Czekanów
Zefka Kobyla Góra
6:0
GKS Żerków
KS Opatówek
2:1
Pelikan Grabów
Barycz Janków Przygodzki
2:2
Stal Pleszew
Czarni Dobrzyca
0:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów
1:1
Odolanovia Odolanów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:0
Raszkowianka Raszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Skarszew
2:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:2
Zefka Kobyla Góra
Stal Pleszew
2:1
Pogoń Trębaczów
Piast Czekanów
4:1
Czarni Dobrzyca
GKS Żerków
1:0
LKS Gołuchów
Pelikan Grabów
0:2
Astra Krotoszyn
Odolanovia Odolanów
4:1
Barycz Janków Przygodzki
KS Opatówek
2:1
Raszkowianka Raszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:1
KS Opatówek
Pogoń Trębaczów
3:1
Odolanovia Odolanów
Victoria Skarszew
1:2
Stal Pleszew
Barycz Janków Przygodzki
2:1
GKS Żerków
Czarni Dobrzyca
0:0
Pelikan Grabów
LKS Gołuchów
1:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Astra Krotoszyn
1:0
Raszkowianka Raszków
Zefka Kobyla Góra
3:2
Piast Czekanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
1:4
LKS Gołuchów
Raszkowianka Raszków
4:0
Czarni Dobrzyca
Pogoń Nowe Skalmierzyce
7:0
Barycz Janków Przygodzki
Stal Pleszew
4:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Odolanovia Odolanów
1:2
Victoria Skarszew
KS Opatówek
1:0
Astra Krotoszyn
GKS Żerków
0:3
Pogoń Trębaczów
Pelikan Grabów
0:3
Zefka Kobyla Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
0:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Skarszew
2:0
GKS Żerków
Barycz Janków Przygodzki
1:0
Piast Czekanów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:2
Astra Krotoszyn
Czarni Dobrzyca
1:5
KS Opatówek
LKS Gołuchów
6:3
Pelikan Grabów
Zefka Kobyla Góra
1:2
Raszkowianka Raszków
Stal Pleszew
2:0
Odolanovia Odolanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
3:6
Pogoń Trębaczów
Raszkowianka Raszków
3:2
LKS Gołuchów
KS Opatówek
3:1
Zefka Kobyla Góra
Astra Krotoszyn
3:0
Czarni Dobrzyca
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:0
Victoria Skarszew
Odolanovia Odolanów
1:0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
GKS Żerków
1:2
Stal Pleszew
Pelikan Grabów
1:2
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
3:0
Pelikan Grabów
Victoria Skarszew
4:2
Piast Czekanów
Barycz Janków Przygodzki
1:1
Raszkowianka Raszków
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:2
Czarni Dobrzyca
LKS Gołuchów
2:1
KS Opatówek
Zefka Kobyla Góra
1:2
Astra Krotoszyn
Stal Pleszew
1:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów
3:1
GKS Żerków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
1:2
Stal Pleszew
Raszkowianka Raszków
3:1
Pogoń Trębaczów
Czarni Dobrzyca
0:1
Zefka Kobyla Góra
Astra Krotoszyn
2:2
LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Odolanovia Odolanów
KS Opatówek
4:0
Barycz Janków Przygodzki
GKS Żerków
2:0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pelikan Grabów
0:1
Victoria Skarszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:2
KS Opatówek
Victoria Skarszew
2:0
Raszkowianka Raszków
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:1
Zefka Kobyla Góra
LKS Gołuchów
3:0
Czarni Dobrzyca
Stal Pleszew
2:0
Pelikan Grabów
Barycz Janków Przygodzki
1:0
Astra Krotoszyn
GKS Żerków
0:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów
8:1
Piast Czekanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
2:1
GKS Żerków
Raszkowianka Raszków
0:3
Stal Pleszew
Czarni Dobrzyca
1:1
Barycz Janków Przygodzki
Astra Krotoszyn
0:1
Pogoń Trębaczów
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Zefka Kobyla Góra
0:2
LKS Gołuchów
KS Opatówek
2:2
Victoria Skarszew
Pelikan Grabów
0:3
Odolanovia Odolanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
4:2
Czarni Dobrzyca
Victoria Skarszew
0:2
Astra Krotoszyn
Barycz Janków Przygodzki
1:3
Zefka Kobyla Góra
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:4
LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:0
Piast Czekanów
Stal Pleszew
1:2
KS Opatówek
Odolanovia Odolanów
3:1
Raszkowianka Raszków
GKS Żerków
2:0
Pelikan Grabów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
4:1
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Raszkowianka Raszków
3:0
GKS Żerków
LKS Gołuchów
8:0
Barycz Janków Przygodzki
Astra Krotoszyn
0:3
Stal Pleszew
Zefka Kobyla Góra
3:2
Pogoń Trębaczów
KS Opatówek
1:1
Odolanovia Odolanów
Czarni Dobrzyca
1:5
Victoria Skarszew
Pelikan Grabów
0:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:1
LKS Gołuchów
Victoria Skarszew
0:1
Zefka Kobyla Góra
Piast Czekanów
2:2
Pelikan Grabów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
4:1
Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5:0
Raszkowianka Raszków
Stal Pleszew
4:0
Czarni Dobrzyca
Odolanovia Odolanów
4:0
Astra Krotoszyn
GKS Żerków
1:0
KS Opatówek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
0:2
Pogoń Trębaczów
Raszkowianka Raszków
2:3
Piast Czekanów
LKS Gołuchów
3:0
Victoria Skarszew
Astra Krotoszyn
2:0
GKS Żerków
Zefka Kobyla Góra
0:4
Stal Pleszew
KS Opatówek
0:6
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Czarni Dobrzyca
0:1
Odolanovia Odolanów
Pelikan Grabów
2:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
1:4
Victoria Skarszew
Raszkowianka Raszków
2:0
Pelikan Grabów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:1
Pogoń Trębaczów
LKS Gołuchów
3:1
Stal Pleszew
Astra Krotoszyn
0:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zefka Kobyla Góra
2:0
Odolanovia Odolanów
KS Opatówek
2:1
Piast Czekanów
Czarni Dobrzyca
3:0
GKS Żerków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Skarszew
0:2
Pogoń Trębaczów
Piast Czekanów
2:1
Astra Krotoszyn
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:0
Czarni Dobrzyca
Stal Pleszew
4:0
Barycz Janków Przygodzki
Odolanovia Odolanów
2:1
LKS Gołuchów
GKS Żerków
0:3
Zefka Kobyla Góra
Raszkowianka Raszków
1:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pelikan Grabów
1:1
KS Opatówek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:2
Stal Pleszew
Astra Krotoszyn
4:0
Pelikan Grabów
Zefka Kobyla Góra
0:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Barycz Janków Przygodzki
0:1
Odolanovia Odolanów
Czarni Dobrzyca
1:0
Piast Czekanów
Raszkowianka Raszków
0:1
KS Opatówek
LKS Gołuchów
4:2
GKS Żerków
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:2
Victoria Skarszew
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
0:3
Zefka Kobyla Góra
Raszkowianka Raszków
2:1
Astra Krotoszyn
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
0:0
KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:2
LKS Gołuchów
Stal Pleszew
5:1
Victoria Skarszew
Odolanovia Odolanów
1:2
Pogoń Trębaczów
GKS Żerków
1:2
Barycz Janków Przygodzki
Pelikan Grabów
0:1
Czarni Dobrzyca
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
0:3
GKS Żerków
Victoria Skarszew
1:2
Odolanovia Odolanów
Barycz Janków Przygodzki
0:5
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów
3:1
Piast Czekanów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:9
Stal Pleszew
Astra Krotoszyn
0:1
KS Opatówek
Czarni Dobrzyca
2:2
Raszkowianka Raszków
Zefka Kobyla Góra
4:1
Pelikan Grabów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
0:3
Barycz Janków Przygodzki
Raszkowianka Raszków
3:2
Zefka Kobyla Góra
Astra Krotoszyn
2:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Pogoń Trębaczów
Odolanovia Odolanów
0:0
Stal Pleszew
KS Opatówek
1:1
Czarni Dobrzyca
GKS Żerków
1:0
Victoria Skarszew
Pelikan Grabów
1:3
LKS Gołuchów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
0:0
GKS Żerków
Pogoń Trębaczów
5:0
Piast Czekanów
Victoria Skarszew
0:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Barycz Janków Przygodzki
4:1
Pelikan Grabów
LKS Gołuchów
4:1
Raszkowianka Raszków
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:6
Odolanovia Odolanów
Czarni Dobrzyca
3:1
Astra Krotoszyn
Zefka Kobyla Góra
3:1
KS Opatówek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czekanów
1:2
Victoria Skarszew
Raszkowianka Raszków
1:1
Barycz Janków Przygodzki
Astra Krotoszyn
2:1
Zefka Kobyla Góra
Czarni Dobrzyca
1:1
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Stal Pleszew
KS Opatówek
3:2
LKS Gołuchów
GKS Żerków
0:0
Odolanovia Odolanów
Pelikan Grabów
1:4
Pogoń Trębaczów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
7:0
Raszkowianka Raszków
Victoria Skarszew
6:0
Pelikan Grabów
Barycz Janków Przygodzki
1:4
KS Opatówek
LKS Gołuchów
0:0
Astra Krotoszyn
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
3:1
GKS Żerków
Zefka Kobyla Góra
1:0
Czarni Dobrzyca
Stal Pleszew
5:1
Piast Czekanów
Odolanovia Odolanów
0:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dobrzyca
0:9
LKS Gołuchów
Piast Czekanów
1:0
Odolanovia Odolanów
Raszkowianka Raszków
1:1
Victoria Skarszew
Astra Krotoszyn
1:1
Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
GKS Żerków
Zefka Kobyla Góra
3:0
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
KS Opatówek
1:6
Pogoń Trębaczów
Pelikan Grabów
1:3
Stal Pleszew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
0:2
Zefka Kobyla Góra
Pogoń Trębaczów
0:0
Astra Krotoszyn
Victoria Skarszew
3:0
KS Opatówek
Barycz Janków Przygodzki
4:0
Czarni Dobrzyca
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stal Pleszew
6:0
Raszkowianka Raszków
Odolanovia Odolanów
3:1
Pelikan Grabów
GKS Żerków
1:1
Piast Czekanów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Raszkowianka Raszków
2:2
Odolanovia Odolanów
LKS Gołuchów
3:2
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Czarni Dobrzyca
4:6
Pogoń Trębaczów
Astra Krotoszyn
0:0
Victoria Skarszew
Zefka Kobyla Góra
2:0
Barycz Janków Przygodzki
KS Opatówek
0:0
Stal Pleszew
Piast Czekanów
0:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pelikan Grabów
2:3
GKS Żerków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
3:0
Zefka Kobyla Góra
Victoria Skarszew
6:0
Czarni Dobrzyca
Barycz Janków Przygodzki
0:3
LKS Gołuchów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
2:3
Piast Czekanów
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:1
Pelikan Grabów
Stal Pleszew
7:0
Astra Krotoszyn
Odolanovia Odolanów
2:0
KS Opatówek
GKS Żerków
4:1
Raszkowianka Raszków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
4:3
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Raszkowianka Raszków
0:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów
0:2
Pogoń Trębaczów
Astra Krotoszyn
0:3*
Odolanovia Odolanów
Zefka Kobyla Góra
4:2
Victoria Skarszew
KS Opatówek
5:0
GKS Żerków
Czarni Dobrzyca
1:0
Stal Pleszew
Pelikan Grabów
2:2
Piast Czekanów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
8:1
Barycz Janków Przygodzki
Victoria Skarszew
1:2
LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:1
KS Opatówek
Stal Pleszew
2:0
Zefka Kobyla Góra
Odolanovia Odolanów
5:1
Czarni Dobrzyca
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
1:2
Pelikan Grabów
Piast Czekanów
0:1
Raszkowianka Raszków
GKS Żerków
1:0
Astra Krotoszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości