Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zjednoczeni Kaczory
Zjednoczeni Kaczory 4 10 10 - 1 3 1 0
2
Zamek Gołańcz
Zamek Gołańcz 4 7 6 - 2 2 1 1
3
Leśnik Margonin
Leśnik Margonin 4 6 4 - 6 2 0 2
4
Unia Wapno
Unia Wapno 4 5 7 - 3 1 2 1
5
Unia Wapno
Unia III Wapno 4 0 0 - 15 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
5:0
Unia III Wapno
Leśnik Margonin
0:1
Zamek Gołańcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
0:0
Unia Wapno
Zamek Gołańcz
4:0
Unia III Wapno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:4
Zjednoczeni Kaczory
Zamek Gołańcz
1:1
Unia Wapno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia III Wapno
0:1
Leśnik Margonin
Zjednoczeni Kaczory
1:0
Zamek Gołańcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
1:2
Leśnik Margonin
Unia III Wapno
0:5
Zjednoczeni Kaczory
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Skra Paterek
Skra Paterek 4 10 6 - 1 3 1 0
2
Polonia Jastrowie
Polonia Jastrowie 4 9 17 - 3 3 0 1
3
Jeziorak Żnin
Jeziorak Żnin 4 7 4 - 2 2 1 1
4
Sokół Szamocin
Sokół Szamocin 4 3 3 - 7 1 0 3
5
Unia Wapno
Unia II Wapno 4 0 0 - 17 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
0:3
Sokół Szamocin
Skra Paterek
0:0
Jeziorak Żnin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
9:0
Unia II Wapno
Jeziorak Żnin
1:0
Sokół Szamocin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
3:1
Polonia Jastrowie
Jeziorak Żnin
3:0
Unia II Wapno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
0:1
Skra Paterek
Polonia Jastrowie
2:0
Jeziorak Żnin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
0:2
Skra Paterek
Sokół Szamocin
0:5
Polonia Jastrowie

Faza Pucharowa

Mecz o 9. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
0:2
Unia III Wapno
Mecz o 7. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
1:3
Sokół Szamocin
1/2 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
0:3
Polonia Jastrowie
Zamek Gołańcz
1:3
Skra Paterek
Mecz o 5. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:7
Jeziorak Żnin
Mecz o 3. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kaczory
2:0
Zamek Gołańcz
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jastrowie
2:2   k. 0 : 2
Skra Paterek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości