Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
2:2
Warta II Poznań
AP Reissa Poznań
30:0
Las Puszczykowo
Suchary Suchy Las
5:0
LPFA Poznań Rataje
PKS Racot
7:0
As Czempiń
Poznaniak Aurea Poznań
0:7
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:8
AP Reissa Poznań
Suchary Suchy Las
3:0
Warta II Poznań
LPFA Poznań Rataje
7:0
Poznaniak Aurea Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
1:1
PKS Racot
Las Puszczykowo
0:8
Mieszko Gniezno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
8:0
Lider Swarzędz
PKS Racot
1:3
LPFA Poznań Rataje
Suchary Suchy Las
7:0
Las Puszczykowo
Poznaniak Aurea Poznań
0:14
Warta II Poznań
As Czempiń
0:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
2:0
Mieszko Gniezno
Las Puszczykowo
1:2
Poznaniak Aurea Poznań
Warta II Poznań
8:1
PKS Racot
Lider Swarzędz
0:4
Suchary Suchy Las
LPFA Poznań Rataje
5:0
As Czempiń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
As Czempiń
0:4
Warta II Poznań
PKS Racot
2:0
Las Puszczykowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
1:1
LPFA Poznań Rataje
Suchary Suchy Las
1:1
AP Reissa Poznań
Poznaniak Aurea Poznań
1:2
Lider Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:2
PKS Racot
Mieszko Gniezno
0:2
Suchary Suchy Las
AP Reissa Poznań
6:0
Poznaniak Aurea Poznań
Las Puszczykowo
1:5
As Czempiń
Warta II Poznań
6:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
1:1
AP Reissa Poznań
Poznaniak Aurea Poznań
0:6
Mieszko Gniezno
LPFA Poznań Rataje
1:11
Warta II Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
0:0
Las Puszczykowo
As Czempiń
2:2
Lider Swarzędz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
13:0
Poznaniak Aurea Poznań
Las Puszczykowo
0:2
LPFA Poznań Rataje
Lider Swarzędz
2:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
AP Reissa Poznań
8:0
As Czempiń
Mieszko Gniezno
4:0
PKS Racot
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LPFA Poznań Rataje
1:1
Lider Swarzędz
As Czempiń
0:11
Mieszko Gniezno
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
0:7
AP Reissa Poznań
PKS Racot
0:1
Suchary Suchy Las
Warta II Poznań
6:0
Las Puszczykowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:3
Warta II Poznań
AP Reissa Poznań
7:0
LPFA Poznań Rataje
Suchary Suchy Las
13:2
As Czempiń
Mieszko Gniezno
3:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Poznaniak Aurea Poznań
1:0
PKS Racot
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
1:4
Suchary Suchy Las
As Czempiń
2:2
Poznaniak Aurea Poznań
Las Puszczykowo
2:0
Lider Swarzędz
Warta II Poznań
6:4
AP Reissa Poznań
LPFA Poznań Rataje
0:5
Mieszko Gniezno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
As Czempiń
1:4
PKS Racot
Las Puszczykowo
0:4
AP Reissa Poznań
Warta II Poznań
5:2
Mieszko Gniezno
LPFA Poznań Rataje
1:6
Suchary Suchy Las
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
0:1
Poznaniak Aurea Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
- : -
Las Puszczykowo
AP Reissa Poznań
- : -
Lider Swarzędz
Poznaniak Aurea Poznań
- : -
LPFA Poznań Rataje
Warta II Poznań
- : -
Suchary Suchy Las
PKS Racot
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
Mieszko Gniezno
Las Puszczykowo
- : -
Suchary Suchy Las
Warta II Poznań
- : -
Poznaniak Aurea Poznań
LPFA Poznań Rataje
- : -
PKS Racot
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- : -
As Czempiń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
1:2
AP Reissa Poznań
As Czempiń
0:5
LPFA Poznań Rataje
PKS Racot
1:6
Warta II Poznań
Suchary Suchy Las
3:0
Lider Swarzędz
Poznaniak Aurea Poznań
1:4
Las Puszczykowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
Poznaniak Aurea Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
Suchary Suchy Las
Las Puszczykowo
- : -
PKS Racot
Warta II Poznań
- : -
As Czempiń
LPFA Poznań Rataje
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
As Czempiń
- : -
Las Puszczykowo
PKS Racot
- : -
Lider Swarzędz
Suchary Suchy Las
- : -
Mieszko Gniezno
Poznaniak Aurea Poznań
- : -
AP Reissa Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- : -
Warta II Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
As Czempiń
Mieszko Gniezno
- : -
Poznaniak Aurea Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
PKS Racot
Warta II Poznań
- : -
LPFA Poznań Rataje
Las Puszczykowo
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
As Czempiń
- : -
AP Reissa Poznań
PKS Racot
- : -
Mieszko Gniezno
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- : -
Lider Swarzędz
Poznaniak Aurea Poznań
- : -
Suchary Suchy Las
LPFA Poznań Rataje
- : -
Las Puszczykowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
LPFA Poznań Rataje
Mieszko Gniezno
- : -
As Czempiń
Suchary Suchy Las
- : -
PKS Racot
Las Puszczykowo
- : -
Warta II Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
As Czempiń
- : -
Suchary Suchy Las
PKS Racot
- : -
Poznaniak Aurea Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- : -
Mieszko Gniezno
Warta II Poznań
- : -
Lider Swarzędz
LPFA Poznań Rataje
- : -
AP Reissa Poznań
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
Las Puszczykowo
Mieszko Gniezno
- : -
LPFA Poznań Rataje
AP Reissa Poznań
- : -
Warta II Poznań
Poznaniak Aurea Poznań
- : -
As Czempiń
Suchary Suchy Las
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości