Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II 1912 Leszno
1:2
Orkan Chorzemin
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
8:0
KS 1920 Mosina
Rawia Walbet Rawicz
8:0
Grom Wolsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1920 Mosina
6:2
Orkan Chorzemin
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
5:3
Polonia II 1912 Leszno
Grom Wolsztyn
5:2
Rawia Walbet Rawicz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Chorzemin
0:6
Grom Wolsztyn
Polonia II 1912 Leszno
6:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Rawia Walbet Rawicz
4:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II 1912 Leszno
1:2
Rawia Walbet Rawicz
KS 1920 Mosina
1:6
Grom Wolsztyn
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
4:1
Orkan Chorzemin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Walbet Rawicz
3:0
KS 1920 Mosina
Orkan Chorzemin
0:9
Polonia II 1912 Leszno
Grom Wolsztyn
0:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Chorzemin
2:4
Rawia Walbet Rawicz
Grom Wolsztyn
4:1
Polonia II 1912 Leszno
KS 1920 Mosina
0:6
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Walbet Rawicz
2:1
Grom Wolsztyn
Polonia II 1912 Leszno
1:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Orkan Chorzemin
- : -
KS 1920 Mosina
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1920 Mosina
4:8
Polonia II 1912 Leszno
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
3:0
Rawia Walbet Rawicz
Grom Wolsztyn
3:0
Orkan Chorzemin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Chorzemin
0:9
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn
14:0
KS 1920 Mosina
Rawia Walbet Rawicz
2:6
Polonia II 1912 Leszno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1920 Mosina
2:9
Rawia Walbet Rawicz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
4:1
Grom Wolsztyn
Polonia II 1912 Leszno
10:0
Orkan Chorzemin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Chorzemin
0:3
Rawia Walbet Rawicz
Grom Wolsztyn
3:0
Polonia II 1912 Leszno
KS 1920 Mosina
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Chorzemin
0:3
KS 1920 Mosina
Polonia II 1912 Leszno
0:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Grom Wolsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
3:0
Orkan Chorzemin
KS 1920 Mosina
3:0
Polonia II 1912 Leszno
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Walbet Rawicz
3:0
Polonia II 1912 Leszno
Orkan Chorzemin
0:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn
- : -
KS 1920 Mosina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II 1912 Leszno
- : -
Orkan Chorzemin
KS 1920 Mosina
- : -
Rawia Walbet Rawicz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- : -
Grom Wolsztyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Orkan Chorzemin
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
- : -
KS 1920 Mosina
Polonia II 1912 Leszno
- : -
Grom Wolsztyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
3:0
Polonia II 1912 Leszno
Grom Wolsztyn
- : -
Rawia Walbet Rawicz
KS 1920 Mosina
- : -
Orkan Chorzemin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Chorzemin
- : -
Grom Wolsztyn
Polonia II 1912 Leszno
- : -
KS 1920 Mosina
Rawia Walbet Rawicz
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
3:0
Orkan Chorzemin
Polonia II 1912 Leszno
- : -
Rawia Walbet Rawicz
KS 1920 Mosina
- : -
Grom Wolsztyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Walbet Rawicz
- : -
KS 1920 Mosina
Orkan Chorzemin
- : -
Polonia II 1912 Leszno
Grom Wolsztyn
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości