Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard
1:1
Warta Poznań
Vineta Wolin
1:0
Jantar Ustka
Elana Toruń
1:0
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
AP Reissa Poznań
0:6
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
0:1
AP Reissa Poznań
Warta Poznań
2:1
Vineta Wolin
Elana Toruń
0:2
Błękitni Stargard
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
2:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard
1:0
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Jantar Ustka
Vineta Wolin
1:3
Elana Toruń
AP Reissa Poznań
2:1
Warta Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
- : -
Jantar Ustka
Elana Toruń
- : -
AP Reissa Poznań
Błękitni Stargard
- : -
Vineta Wolin
Warta Poznań
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Elana Toruń
AP Reissa Poznań
- : -
Błękitni Stargard
Vineta Wolin
- : -
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
Jantar Ustka
- : -
Warta Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
- : -
Warta Poznań
Elana Toruń
- : -
Jantar Ustka
Vineta Wolin
- : -
AP Reissa Poznań
Błękitni Stargard
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
- : -
Elana Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Vineta Wolin
Jantar Ustka
- : -
Błękitni Stargard
AP Reissa Poznań
- : -
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
1:4
Elana Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
AP Reissa Poznań
Jantar Ustka
3:1
Vineta Wolin
Warta Poznań
6:1
Błękitni Stargard
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:1
Jantar Ustka
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:0
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
Vineta Wolin
0:2
Warta Poznań
Błękitni Stargard
1:0
Elana Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
2:0
AP Reissa Poznań
Jantar Ustka
0:5
Chemik Moderator Bydgoszcz
Elana Toruń
1:2
Vineta Wolin
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
1:1
Błękitni Stargard
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:4
Warta Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
Elana Toruń
Vineta Wolin
2:1
Błękitni Stargard
Jantar Ustka
0:2
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
- : -
Jantar Ustka
Elana Toruń
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Błękitni Stargard
- : -
AP Reissa Poznań
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
- : -
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Błękitni Stargard
AP Reissa Poznań
- : -
Vineta Wolin
Jantar Ustka
- : -
Elana Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska
- : -
AP Reissa Poznań
Elana Toruń
- : -
Warta Poznań
Vineta Wolin
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Błękitni Stargard
- : -
Jantar Ustka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości