Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Victoria Września
Victoria II Września 11 26 21 - 12 8 2 1 1 1 1 - 1
2
Polonia Golina
Polonia Golina 11 26 32 - 12 8 2 1 1 1 1 - 1
3
LMKS Czarni Brzeźno
LMKS Czarni Brzeźno 11 19 15 - 7 5 4 2
4
Warta Rumin
Warta Rumin 11 18 32 - 21 5 3 3
5
Warta Krzymów
Warta Krzymów 11 17 20 - 11 5 2 4
6
Sparta Konin
Sparta Konin 11 16 24 - 16 4 4 3
7
Piast Grodziec
Piast Grodziec 11 15 17 - 22 5 0 6 1 3 3 - 1
8
Orły Huta Łukomska
Orły Huta Łukomska 11 15 16 - 20 4 3 4 1 0 1 - 3
9
GKS Rzgów
GKS Rzgów 11 11 14 - 19 3 2 6
10
ZKS Zagórów
ZKS Zagórów 11 10 6 - 19 3 1 7
11
Tulisia Tuliszków
Tulisia II Tuliszków 11 9 12 - 29 3 0 8
12
Warta Kramsk
Warta Kramsk 11 4 10 - 31 1 1 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
6:1
Piast Grodziec
Polonia Golina
5:1
GKS Rzgów
Tulisia II Tuliszków
2:3
Orły Huta Łukomska
LMKS Czarni Brzeźno
1:1
Warta Rumin
ZKS Zagórów
1:3
Warta Kramsk
Victoria II Września
1:0
Warta Krzymów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
4:0
Warta Kramsk
Warta Rumin
5:0
ZKS Zagórów
GKS Rzgów
0:2
LMKS Czarni Brzeźno
Tulisia II Tuliszków
0:1
Victoria II Września
Warta Krzymów
0:1
Sparta Konin
Piast Grodziec
1:4
Polonia Golina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
1:2
Tulisia II Tuliszków
Polonia Golina
1:4
Warta Krzymów
Warta Kramsk
0:4
Warta Rumin
ZKS Zagórów
0:0
GKS Rzgów
Victoria II Września
3:1
Orły Huta Łukomska
LMKS Czarni Brzeźno
2:1
Piast Grodziec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
2:1
LMKS Czarni Brzeźno
Orły Huta Łukomska
2:2
Warta Rumin
GKS Rzgów
3:0
Warta Kramsk
Piast Grodziec
1:2
ZKS Zagórów
Victoria II Września
2:2
Sparta Konin
Tulisia II Tuliszków
0:2
Polonia Golina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
1:2
Piast Grodziec
Sparta Konin
5:0
Orły Huta Łukomska
Polonia Golina
1:1
Victoria II Września
Warta Rumin
4:1
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
2:1
Warta Krzymów
LMKS Czarni Brzeźno
4:0
Tulisia II Tuliszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
2:1
GKS Rzgów
Sparta Konin
1:4
Polonia Golina
Warta Krzymów
2:1
Warta Kramsk
Piast Grodziec
1:0
Warta Rumin
Victoria II Września
1:0
LMKS Czarni Brzeźno
Tulisia II Tuliszków
0:1
ZKS Zagórów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
3:1
Orły Huta Łukomska
Warta Rumin
1:3
Warta Krzymów
GKS Rzgów
2:1
Piast Grodziec
ZKS Zagórów
0:1
Victoria II Września
LMKS Czarni Brzeźno
0:0
Sparta Konin
Warta Kramsk
2:4
Tulisia II Tuliszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
4:0
ZKS Zagórów
Polonia Golina
0:0
LMKS Czarni Brzeźno
Orły Huta Łukomska
1:3
Piast Grodziec
Warta Krzymów
1:1
GKS Rzgów
Victoria II Września
4:0
Warta Kramsk
Tulisia II Tuliszków
2:6
Warta Rumin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
0:1
Tulisia II Tuliszków
Warta Kramsk
1:1
Sparta Konin
ZKS Zagórów
0:1
Polonia Golina
Warta Rumin
4:1
Victoria II Września
Piast Grodziec
2:0
Warta Krzymów
LMKS Czarni Brzeźno
1:1
Orły Huta Łukomska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
3:3
Warta Rumin
Orły Huta Łukomska
0:0
Warta Krzymów
Polonia Golina
4:1
Warta Kramsk
Victoria II Września
3:2
GKS Rzgów
Tulisia II Tuliszków
1:2
Piast Grodziec
LMKS Czarni Brzeźno
2:0
ZKS Zagórów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
7:0
Tulisia II Tuliszków
Warta Rumin
2:7
Polonia Golina
GKS Rzgów
3:0*
Sparta Konin
ZKS Zagórów
0:1
Orły Huta Łukomska
Warta Kramsk
1:2
LMKS Czarni Brzeźno
Piast Grodziec
2:3
Victoria II Września

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości