Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
0:3
Górnik Kłodawa
Warta Kramsk
0:4
LKS Ślesin
Olimpia II Koło
1:10
Olimpia Koło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
0:3
Warta Kramsk
LKS Ślesin
2:1
Olimpia II Koło
Górnik Kłodawa
0:4
Olimpia Koło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Koło
3:0
Wicher Dobra
Warta Kramsk
3:0
Górnik Kłodawa
Olimpia Koło
5:2
LKS Ślesin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
0:5
Olimpia II Koło
Wicher Dobra
0:3
Olimpia Koło
Górnik Kłodawa
0:4
LKS Ślesin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
11:0
Warta Kramsk
Olimpia II Koło
1:0
Górnik Kłodawa
LKS Ślesin
3:0
Wicher Dobra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
3:0
LKS Ślesin
Olimpia II Koło
4:1
Górnik Kłodawa
Warta Kramsk
3:0
Wicher Dobra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
0:0
Olimpia II Koło
Górnik Kłodawa
0:5
Olimpia Koło
Wicher Dobra
0:4
LKS Ślesin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
3:0
Warta Kramsk
Olimpia II Koło
4:0
Wicher Dobra
LKS Ślesin
5:0
Górnik Kłodawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Koło
0:6
Olimpia Koło
Warta Kramsk
0:2
LKS Ślesin
Wicher Dobra
1:2
Górnik Kłodawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:2
Olimpia II Koło
Olimpia Koło
8:0
Wicher Dobra
Górnik Kłodawa
0:0
Warta Kramsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Koło
1:0
Warta Kramsk
Olimpia Koło
12:0
Wicher Dobra
LKS Ślesin
4:2
Górnik Kłodawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Koło
0:9
Olimpia Koło
Wicher Dobra
0:7
LKS Ślesin
Warta Kramsk
2:1
Górnik Kłodawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:1
Olimpia II Koło
Olimpia Koło
5:0
Warta Kramsk
Górnik Kłodawa
1:0
Wicher Dobra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
6:1
LKS Ślesin
Olimpia II Koło
0:0
Górnik Kłodawa
Warta Kramsk
5:0
Wicher Dobra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
0:10
Olimpia Koło
LKS Ślesin
1:0
Warta Kramsk
Wicher Dobra
0:1
Olimpia II Koło
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
4:0
Olimpia II Koło
LKS Ślesin
0:0
Warta Kramsk
Górnik Kłodawa
1:2
Wicher Dobra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
5:2
LKS Ślesin
Warta Kramsk
1:0
Górnik Kłodawa
Olimpia II Koło
4:2
Wicher Dobra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
0:2
Olimpia Koło
LKS Ślesin
4:1
Olimpia II Koło
Wicher Dobra
1:4
Warta Kramsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:0
Górnik Kłodawa
Olimpia Koło
10:0
Wicher Dobra
Olimpia II Koło
0:3
Warta Kramsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
0:5
LKS Ślesin
Górnik Kłodawa
0:3
Olimpia II Koło
Warta Kramsk
0:4
Olimpia Koło
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
0:3
Olimpia Koło
Górnik Kłodawa
0:3
Olimpia II Koło
Wicher Dobra
0:1
Warta Kramsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
0:3
Górnik Kłodawa
Olimpia II Koło
8:0
Wicher Dobra
Olimpia Koło
6:0
Warta Kramsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
3:0
LKS Ślesin
Górnik Kłodawa
0:4
Olimpia Koło
Warta Kramsk
0:6
Olimpia II Koło
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
0:0
Wicher Dobra
LKS Ślesin
0:3
Warta Kramsk
Olimpia Koło
3:0
Olimpia II Koło
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
1:2
Górnik Kłodawa
Wicher Dobra
0:6
Olimpia Koło
Olimpia II Koło
3:0
LKS Ślesin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości