Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
0:2
Krobianka Krobia
Stal Pleszew
1:5
Polonia 1912 Leszno
Polonia Środa Wielkopolska
1:7
JKS Jarota Jarocin
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
1:0
Górnik Konin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
1:3
JKS Jarota Jarocin
Polonia 1912 Leszno
4:0
Rawia Rawag Rawicz
Krobianka Krobia
5:1
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
3:2
Stal Pleszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
1:0
Górnik Konin
JKS Jarota Jarocin
5:0
Krobianka Krobia
Polonia Środa Wielkopolska
5:9
Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawag Rawicz
1:4
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
6:0
Krobianka Krobia
Stal Pleszew
3:0
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
5:0
JKS Jarota Jarocin
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
6:0
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarota Jarocin
2:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
2:4
Stal Pleszew
Rawia Rawag Rawicz
3:3
Górnik Konin
Krobianka Krobia
0:2
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
2:7
Polonia 1912 Leszno
Stal Pleszew
1:0
JKS Jarota Jarocin
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
2:2
Krobianka Krobia
Rawia Rawag Rawicz
0:3
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarota Jarocin
6:0
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
0:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
0:6
Górnik Konin
Krobianka Krobia
2:2
Stal Pleszew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
2:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
JKS Jarota Jarocin
6:0
Polonia Środa Wielkopolska
Polonia 1912 Leszno
6:0
Stal Pleszew
Krobianka Krobia
5:0
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
1:7
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Krobianka Krobia
Rawia Rawag Rawicz
0:11
Polonia 1912 Leszno
JKS Jarota Jarocin
0:1
Górnik Konin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
1:1
Stal Pleszew
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
19:0
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
7:0
Polonia Środa Wielkopolska
Krobianka Krobia
3:3
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarota Jarocin
2:4
Polonia 1912 Leszno
Polonia Środa Wielkopolska
3:4
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Rawia Rawag Rawicz
3:1
Stal Pleszew
Krobianka Krobia
5:4
Górnik Konin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:0*
Rawia Rawag Rawicz
Stal Pleszew
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Polonia 1912 Leszno
4:1
Krobianka Krobia
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
1:5
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarota Jarocin
2:0
Stal Pleszew
Polonia 1912 Leszno
3:2
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
8:0
Rawia Rawag Rawicz
Krobianka Krobia
2:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
4:1
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
0:5
Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawag Rawicz
0:4
JKS Jarota Jarocin
Stal Pleszew
1:4
Krobianka Krobia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości