Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
9:2
LKS Ślesin
Sparta Sklejka Orzechowo
1:5
Błękitni Mąkolno
Orlik Miłosław
1:4
Olimpia Koło
Strażak Licheń Stary
0:29
Akademia Reissa Konin
Orzeł Grzegorzew
0:4
Tur 1921 Turek
Polanin Strzałkowo
0:5
Medyk Konin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
4:0
Orzeł Grzegorzew
LKS Ślesin
20:0
Polanin Strzałkowo
Błękitni Mąkolno
0:4
Sokół Kleczew
Akademia Reissa Konin
17:0
Olimpia Koło
Tur 1921 Turek
7:1
Orlik Miłosław
Strażak Licheń Stary
0:7
Sparta Sklejka Orzechowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
17:0
Strażak Licheń Stary
Sparta Sklejka Orzechowo
0:12
Akademia Reissa Konin
Orlik Miłosław
1:7
Medyk Konin
Orzeł Grzegorzew
4:0
LKS Ślesin
Polanin Strzałkowo
3:1
Błękitni Mąkolno
Tur 1921 Turek
2:0
Olimpia Koło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
4:1
Orlik Miłosław
Sparta Sklejka Orzechowo
0:9
Sokół Kleczew
Błękitni Mąkolno
8:4
Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń Stary
6:2
Polanin Strzałkowo
Medyk Konin
7:0
Olimpia Koło
Akademia Reissa Konin
13:0
Tur 1921 Turek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Miłosław
2:6
Błękitni Mąkolno
Orzeł Grzegorzew
10:1
Strażak Licheń Stary
Tur 1921 Turek
1:0
Medyk Konin
Sokół Kleczew
- : -
Akademia Reissa Konin
Polanin Strzałkowo
2:2
Sparta Sklejka Orzechowo
Olimpia Koło
0:4
LKS Ślesin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
1:4
Tur 1921 Turek
Sparta Sklejka Orzechowo
3:0
Orzeł Grzegorzew
Błękitni Mąkolno
0:5
Olimpia Koło
Akademia Reissa Konin
5:0
Medyk Konin
Strażak Licheń Stary
1:5
Orlik Miłosław
Sokół Kleczew
12:0
Polanin Strzałkowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
0:6
Akademia Reissa Konin
Strażak Licheń Stary
0:12
Olimpia Koło
Medyk Konin
3:0
LKS Ślesin
Orzeł Grzegorzew
3:12
Sokół Kleczew
Tur 1921 Turek
2:1
Błękitni Mąkolno
Orlik Miłosław
1:2
Sparta Sklejka Orzechowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
9:1
Orlik Miłosław
Sparta Sklejka Orzechowo
0:6
Olimpia Koło
Błękitni Mąkolno
2:1
Medyk Konin
Akademia Reissa Konin
14:0
LKS Ślesin
Polanin Strzałkowo
2:6
Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń Stary
0:11
Tur 1921 Turek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Miłosław
4:1
Polanin Strzałkowo
Orzeł Grzegorzew
1:16
Akademia Reissa Konin
LKS Ślesin
5:2
Błękitni Mąkolno
Olimpia Koło
3:3
Sokół Kleczew
Medyk Konin
- : -
Strażak Licheń Stary
Tur 1921 Turek
6:0
Sparta Sklejka Orzechowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzegorzew
6:3
Orlik Miłosław
Strażak Licheń Stary
0:3
LKS Ślesin
Sparta Sklejka Orzechowo
0:7
Medyk Konin
Polanin Strzałkowo
0:4
Olimpia Koło
Akademia Reissa Konin
3:0
Błękitni Mąkolno
Sokół Kleczew
3:2
Tur 1921 Turek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Mąkolno
10:0
Strażak Licheń Stary
Orlik Miłosław
0:5
Akademia Reissa Konin
LKS Ślesin
9:0
Sparta Sklejka Orzechowo
Olimpia Koło
5:0
Orzeł Grzegorzew
Medyk Konin
0:2
Sokół Kleczew
Tur 1921 Turek
8:1
Polanin Strzałkowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości