Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Ferdynandowo
0:6
Sokół Damasławek
Orzeł Osiek nad Notecią
0:2
Łobzonka Wyrzysk
Wełna Skoki
0:11
Nielba Wągrowiec
GTS Lipka
7:2
Pogoń Łobżenica
Sokół Szamocin
3:3
Unia Wapno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
2:3
Sokół Szamocin
Pogoń Łobżenica
0:2
Wełna Skoki
Orzeł Osiek nad Notecią
2:0
Czarni Ferdynandowo
Unia Wapno
5:1
GTS Lipka
Łobzonka Wyrzysk
3:3
Nielba Wągrowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
1:1
Unia Wapno
Orzeł Osiek nad Notecią
2:1
Sokół Szamocin
Czarni Ferdynandowo
0:11
Łobzonka Wyrzysk
Nielba Wągrowiec
2:0
Pogoń Łobżenica
GTS Lipka
3:0
Sokół Damasławek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:0
Nielba Wągrowiec
Orzeł Osiek nad Notecią
4:0
GTS Lipka
Czarni Ferdynandowo
1:2
Sokół Szamocin
Łobzonka Wyrzysk
3:2
Pogoń Łobżenica
Sokół Damasławek
7:2
Wełna Skoki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
1:7
Orzeł Osiek nad Notecią
Pogoń Łobżenica
4:2
Unia Wapno
Sokół Szamocin
2:3
Łobzonka Wyrzysk
GTS Lipka
4:0
Czarni Ferdynandowo
Nielba Wągrowiec
6:0
Sokół Damasławek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
12:0
Unia Wapno
Sokół Szamocin
5:3
GTS Lipka
Sokół Damasławek
1:3
Pogoń Łobżenica
Czarni Ferdynandowo
4:1
Wełna Skoki
Orzeł Osiek nad Notecią
0:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
1:6
Sokół Szamocin
Unia Wapno
2:0
Sokół Damasławek
Pogoń Łobżenica
3:2
Orzeł Osiek nad Notecią
GTS Lipka
2:3
Łobzonka Wyrzysk
Nielba Wągrowiec
3:2
Czarni Ferdynandowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek nad Notecią
1:1
Unia Wapno
Czarni Ferdynandowo
4:2
Pogoń Łobżenica
Łobzonka Wyrzysk
3:1
Sokół Damasławek
GTS Lipka
9:1
Wełna Skoki
Sokół Szamocin
1:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
3:0
Sokół Szamocin
Unia Wapno
0:3
Czarni Ferdynandowo
Wełna Skoki
0:7
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Damasławek
0:0
Orzeł Osiek nad Notecią
Nielba Wągrowiec
1:4
GTS Lipka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łobzonka Wyrzysk
1:1
Orzeł Osiek nad Notecią
Sokół Damasławek
5:0
Czarni Ferdynandowo
Unia Wapno
2:1
Sokół Szamocin
Nielba Wągrowiec
1:0
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
2:2
GTS Lipka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Lipka
3:1
Unia Wapno
Czarni Ferdynandowo
3:1
Orzeł Osiek nad Notecią
Sokół Szamocin
1:1
Sokół Damasławek
Wełna Skoki
2:1
Pogoń Łobżenica
Nielba Wągrowiec
0:0
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
2:2
Orzeł Osiek nad Notecią
Łobzonka Wyrzysk
2:0
Czarni Ferdynandowo
Sokół Damasławek
2:2
GTS Lipka
Unia Wapno
2:3
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
0:5
Nielba Wągrowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
3:2
Sokół Damasławek
GTS Lipka
3:1
Orzeł Osiek nad Notecią
Pogoń Łobżenica
0:0
Łobzonka Wyrzysk
Sokół Szamocin
0:0
Czarni Ferdynandowo
Nielba Wągrowiec
8:1
Unia Wapno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek nad Notecią
2:0
Wełna Skoki
Unia Wapno
5:7
Pogoń Łobżenica
Łobzonka Wyrzysk
3:2
Sokół Szamocin
Czarni Ferdynandowo
3:1
GTS Lipka
Sokół Damasławek
1:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Lipka
3:2
Sokół Szamocin
Pogoń Łobżenica
5:4
Sokół Damasławek
Wełna Skoki
1:1
Czarni Ferdynandowo
Nielba Wągrowiec
0:2
Orzeł Osiek nad Notecią
Unia Wapno
1:4
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
2:2
Wełna Skoki
Łobzonka Wyrzysk
4:0
GTS Lipka
Sokół Damasławek
6:2
Unia Wapno
Czarni Ferdynandowo
0:0
Nielba Wągrowiec
Orzeł Osiek nad Notecią
4:0
Pogoń Łobżenica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
3:2
Sokół Szamocin
Pogoń Łobżenica
0:1
Czarni Ferdynandowo
Wełna Skoki
5:1
GTS Lipka
Unia Wapno
0:2
Orzeł Osiek nad Notecią
Sokół Damasławek
2:1
Łobzonka Wyrzysk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Osiek nad Notecią
3:1
Sokół Damasławek
GTS Lipka
1:1
Nielba Wągrowiec
Łobzonka Wyrzysk
6:1
Wełna Skoki
Sokół Szamocin
0:3
Pogoń Łobżenica
Czarni Ferdynandowo
0:4
Unia Wapno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości