Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Grodziec
0:3
Akademia Reissa Konin
Górnik Konin
8:3
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
1:8
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
4:2
Warta Kramsk
Polonus Kazimierz Biskupi
0:13
SKP Słupca
Victoria Września
- : -
Oranje Sport Konin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
2:2
Victoria Września
Warta Kramsk
1:1
Piast Grodziec
GKS Rzgów
0:4
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
0:2
Oranje Sport Konin
SKP Słupca
1:2
Akademia Reissa Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:15
Górnik Konin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
1:0
Warta Kramsk
Olimpia Koło
17:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Piast Grodziec
2:0
Sokół Kleczew
Oranje Sport Konin
5:0
ZKS Zagórów
Victoria Września
1:4
GKS Rzgów
Górnik Konin
0:2
Akademia Reissa Konin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Grodziec
4:1
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
0:4
Victoria Września
GKS Rzgów
0:11
Oranje Sport Konin
Warta Kramsk
1:0
Górnik Konin
Sokół Kleczew
4:4
ZKS Zagórów
Akademia Reissa Konin
1:4
Olimpia Koło
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
4:0
Warta Kramsk
Górnik Konin
3:0
Piast Grodziec
SKP Słupca
1:1
Sokół Kleczew
Victoria Września
0:8
Akademia Reissa Konin
ZKS Zagórów
2:1
GKS Rzgów
Polonus Kazimierz Biskupi
0:9
Oranje Sport Konin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
1:4
Górnik Konin
Piast Grodziec
0:3
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
8:1
GKS Rzgów
Warta Kramsk
2:0
Victoria Września
Polonus Kazimierz Biskupi
1:16
ZKS Zagórów
Akademia Reissa Konin
4:3
Oranje Sport Konin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
2:1
Sokół Kleczew
Oranje Sport Konin
7:0
Warta Kramsk
Victoria Września
1:2
Piast Grodziec
GKS Rzgów
7:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Olimpia Koło
0:0
SKP Słupca
ZKS Zagórów
4:2
Akademia Reissa Konin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
6:0
Polonus Kazimierz Biskupi
GKS Rzgów
0:13
Akademia Reissa Konin
Piast Grodziec
1:3
Oranje Sport Konin
Warta Kramsk
1:2
ZKS Zagórów
SKP Słupca
5:0
Victoria Września
Górnik Konin
1:2
Olimpia Koło
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
0:6
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:10
Akademia Reissa Konin
ZKS Zagórów
1:1
Piast Grodziec
Oranje Sport Konin
4:3
SKP Słupca
GKS Rzgów
1:4
Warta Kramsk
Olimpia Koło
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
9:0
Polonus Kazimierz Biskupi
SKP Słupca
2:1
ZKS Zagórów
Piast Grodziec
5:0
GKS Rzgów
Sokół Kleczew
2:1
Akademia Reissa Konin
Olimpia Koło
8:0
Victoria Września
Górnik Konin
4:1
Oranje Sport Konin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
0:2
Sokół Kleczew
GKS Rzgów
1:4
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
1:5
Piast Grodziec
Oranje Sport Konin
1:2
Olimpia Koło
Akademia Reissa Konin
3:0
Warta Kramsk
ZKS Zagórów
1:4
Górnik Konin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości