Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
5:1
Przemysław Poznań
Suchary Suchy Las
2:0
Luboński 1943 Luboń
AP Błękitni Owińska
0:3
Unia Swarzędz
Wełna Rogoźno
1:1
1922 Lechia Kostrzyn
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:8
Błękitni Wronki
Chrobry Poznań
1:7
Koziołek Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
3:1
AP Błękitni Owińska
Luboński 1943 Luboń
0:1
Sparta Oborniki
Błękitni Wronki
5:1
Chrobry Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:1
Unia Swarzędz
1922 Lechia Kostrzyn
3:1
Przemysław Poznań
Koziołek Poznań
13:1
Suchary Suchy Las
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
3:1
Koziołek Poznań
Suchary Suchy Las
1:7
Błękitni Wronki
AP Błękitni Owińska
1:2
1922 Lechia Kostrzyn
Chrobry Poznań
2:7
Unia Swarzędz
Przemysław Poznań
4:0
Luboński 1943 Luboń
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:1
Wełna Rogoźno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
11:0
Suchary Suchy Las
Błękitni Wronki
0:1
Sparta Oborniki
AP Błękitni Owińska
3:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wełna Rogoźno
3:0
Chrobry Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
6:1
Luboński 1943 Luboń
Koziołek Poznań
5:1
Przemysław Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
1:0
Unia Swarzędz
Suchary Suchy Las
1:6
Wełna Rogoźno
Luboński 1943 Luboń
2:2
Koziołek Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:1
1922 Lechia Kostrzyn
Chrobry Poznań
0:2
AP Błękitni Owińska
Przemysław Poznań
1:9
Błękitni Wronki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
4:1
Przemysław Poznań
Błękitni Wronki
5:0
Luboński 1943 Luboń
AP Błękitni Owińska
8:2
Suchary Suchy Las
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:0
Chrobry Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
3:2
Koziołek Poznań
Wełna Rogoźno
2:0
Sparta Oborniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
2:0
AP Błękitni Owińska
Luboński 1943 Luboń
1:0
Unia Swarzędz
Koziołek Poznań
1:0
Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las
1:4
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wełna Rogoźno
2:0
Przemysław Poznań
Chrobry Poznań
1:1
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
4:0
Luboński 1943 Luboń
AP Błękitni Owińska
2:2
Przemysław Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:2
Sparta Oborniki
Chrobry Poznań
2:1
Suchary Suchy Las
Unia Swarzędz
4:0
Koziołek Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
4:4
Błękitni Wronki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
2:1
Unia Swarzędz
Luboński 1943 Luboń
4:0
AP Błękitni Owińska
Sparta Oborniki
0:0
Chrobry Poznań
Suchary Suchy Las
0:5
1922 Lechia Kostrzyn
Koziołek Poznań
0:2
Wełna Rogoźno
Przemysław Poznań
1:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni Owińska
1:3
Koziołek Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:0
Luboński 1943 Luboń
Suchary Suchy Las
0:6
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
3:0
Unia Swarzędz
Chrobry Poznań
3:1
Przemysław Poznań
Wełna Rogoźno
1:3
Błękitni Wronki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
3:5
Przemysław Poznań
Luboński 1943 Luboń
1:1
Chrobry Poznań
Błękitni Wronki
3:1
AP Błękitni Owińska
Koziołek Poznań
6:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
1:0
Wełna Rogoźno
Sparta Oborniki
0:0
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
0:1
Sparta Oborniki
Błękitni Wronki
9:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
5:2
AP Błękitni Owińska
1922 Lechia Kostrzyn
0:1
Wełna Rogoźno
Koziołek Poznań
1:1
Chrobry Poznań
Luboński 1943 Luboń
10:2
Suchary Suchy Las
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
AP Błękitni Owińska
3:1
Wełna Rogoźno
Suchary Suchy Las
3:6
Koziołek Poznań
Sparta Oborniki
1:0
Luboński 1943 Luboń
Przemysław Poznań
2:5
1922 Lechia Kostrzyn
Chrobry Poznań
0:4
Błękitni Wronki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
2:0
Przemysław Poznań
Błękitni Wronki
15:0
Suchary Suchy Las
Koziołek Poznań
1:1
Sparta Oborniki
Unia Swarzędz
6:4
Chrobry Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
1:2
AP Błękitni Owińska
Wełna Rogoźno
3:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
0:1
Koziołek Poznań
Sparta Oborniki
1:2
Błękitni Wronki
Luboński 1943 Luboń
1:2
1922 Lechia Kostrzyn
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
7:1
AP Błękitni Owińska
Chrobry Poznań
0:3*
Wełna Rogoźno
Suchary Suchy Las
0:9
Unia Swarzędz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
1:0
Przemysław Poznań
Wełna Rogoźno
3:0*
Suchary Suchy Las
AP Błękitni Owińska
1:2
Chrobry Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
2:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
0:1
Sparta Oborniki
Koziołek Poznań
0:0
Luboński 1943 Luboń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
3:3
1922 Lechia Kostrzyn
Przemysław Poznań
1:2
Unia Swarzędz
Sparta Oborniki
3:1
Wełna Rogoźno
Luboński 1943 Luboń
1:5
Błękitni Wronki
Chrobry Poznań
1:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Suchary Suchy Las
1:5
AP Błękitni Owińska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
3:1
Chrobry Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:1
Suchary Suchy Las
Unia Swarzędz
2:1
Luboński 1943 Luboń
AP Błękitni Owińska
0:4
Sparta Oborniki
Przemysław Poznań
2:1
Wełna Rogoźno
Błękitni Wronki
3:0
Koziołek Poznań
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
1:3
Chrobry Poznań
Koziołek Poznań
0:3
Unia Swarzędz
Przemysław Poznań
3:2
AP Błękitni Owińska
Błękitni Wronki
5:0
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
3:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Luboński 1943 Luboń
0:3
Wełna Rogoźno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
1:2
Błękitni Wronki
Wełna Rogoźno
0:1
Koziołek Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:1
Przemysław Poznań
AP Błękitni Owińska
0:6
Luboński 1943 Luboń
Chrobry Poznań
0:1
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
4:1
Suchary Suchy Las
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
3:2
Wełna Rogoźno
Luboński 1943 Luboń
5:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Unia Swarzędz
3:1
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
9:0
Suchary Suchy Las
Koziołek Poznań
9:0
AP Błękitni Owińska
Przemysław Poznań
0:2
Chrobry Poznań
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni Owińska
0:4
Błękitni Wronki
Wełna Rogoźno
0:0
Unia Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:4
Koziołek Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
1:0
Sparta Oborniki
Przemysław Poznań
7:2
Suchary Suchy Las
Chrobry Poznań
1:0
Luboński 1943 Luboń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości