Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
5:1
Canarinhos II Skórzewo
Unia Swarzędz
6:1
Chrobry Gniezno
Orzeł Granowo
2:12
SKS 13 Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:8
Wielkopolska Komorniki
Lider Swarzędz
2:5
Las Puszczykowo
Kotwica Kórnik
5:7
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Gniezno
0:2
Las Puszczykowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:7
Patria Buk
Wielkopolska Komorniki
5:3
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
2:4
Unia Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
4:6
Lider Swarzędz
SKS 13 Poznań
7:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
6:0
Wielkopolska Komorniki
Lider Swarzędz
11:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kotwica Kórnik
2:13
SKS 13 Poznań
Las Puszczykowo
5:2
Canarinhos II Skórzewo
Orzeł Granowo
2:5
Chrobry Gniezno
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
4:4
Unia Swarzędz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:11
Las Puszczykowo
SKS 13 Poznań
7:5
Patria Buk
Wielkopolska Komorniki
2:4
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
14:2
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
5:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Chrobry Gniezno
7:0
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
1:4
Unia Swarzędz
Las Puszczykowo
4:3
Wielkopolska Komorniki
Canarinhos II Skórzewo
5:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:6
Chrobry Gniezno
Lider Swarzędz
4:10
SKS 13 Poznań
Kotwica Kórnik
3:6
Orzeł Granowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
3:5
Patria Buk
Unia Swarzędz
3:3
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
9:5
Kotwica Kórnik
Chrobry Gniezno
9:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Wielkopolska Komorniki
2:5
Canarinhos II Skórzewo
SKS 13 Poznań
6:0
Las Puszczykowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:8
Wielkopolska Komorniki
Canarinhos II Skórzewo
1:8
SKS 13 Poznań
Patria Buk
5:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lider Swarzędz
4:6
Orzeł Granowo
Kotwica Kórnik
1:9
Chrobry Gniezno
Las Puszczykowo
5:1
Unia Swarzędz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Gniezno
13:1
Wielkopolska Komorniki
Unia Swarzędz
10:1
Canarinhos II Skórzewo
Kotwica Kórnik
1:0
Patria Buk
SKS 13 Poznań
19:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Orzeł Granowo
2:6
Las Puszczykowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:3
Lider Swarzędz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
5:5
Chrobry Gniezno
Lider Swarzędz
6:1
Kotwica Kórnik
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:13
Unia Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
8:4
Orzeł Granowo
Las Puszczykowo
1:4
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wielkopolska Komorniki
4:4
SKS 13 Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Gniezno
4:3
SKS 13 Poznań
Patria Buk
1:3
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
9:1
Wielkopolska Komorniki
Orzeł Granowo
7:6
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kotwica Kórnik
1:9
Las Puszczykowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
10:5
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:6
Chrobry Gniezno
SKS 13 Poznań
3:2
Unia Swarzędz
Las Puszczykowo
4:5
Patria Buk
Canarinhos II Skórzewo
3:3
Kotwica Kórnik
Wielkopolska Komorniki
2:2
Orzeł Granowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:7
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości