Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
5:1
Canarinhos II Skórzewo
Unia Swarzędz
6:1
Chrobry Gniezno
Orzeł Granowo
2:12
SKS 13 Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:8
Wielkopolska Komorniki
Lider Swarzędz
2:5
Las Puszczykowo
Kotwica Kórnik
5:7
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Gniezno
0:2
Las Puszczykowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:7
Patria Buk
Wielkopolska Komorniki
5:3
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
2:4
Unia Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
4:6
Lider Swarzędz
SKS 13 Poznań
7:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
6:0
Wielkopolska Komorniki
Lider Swarzędz
11:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kotwica Kórnik
2:13
SKS 13 Poznań
Las Puszczykowo
5:2
Canarinhos II Skórzewo
Orzeł Granowo
2:5
Chrobry Gniezno
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
4:4
Unia Swarzędz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:11
Las Puszczykowo
SKS 13 Poznań
7:5
Patria Buk
Wielkopolska Komorniki
2:4
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
14:2
Kotwica Kórnik
Orzeł Granowo
5:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Chrobry Gniezno
7:0
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
1:4
Unia Swarzędz
Las Puszczykowo
4:3
Wielkopolska Komorniki
Canarinhos II Skórzewo
5:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:6
Chrobry Gniezno
Lider Swarzędz
4:10
SKS 13 Poznań
Kotwica Kórnik
3:6
Orzeł Granowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
3:5
Patria Buk
Unia Swarzędz
3:3
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
9:5
Kotwica Kórnik
Chrobry Gniezno
9:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Wielkopolska Komorniki
2:5
Canarinhos II Skórzewo
SKS 13 Poznań
6:0
Las Puszczykowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:8
Wielkopolska Komorniki
Canarinhos II Skórzewo
1:8
SKS 13 Poznań
Patria Buk
5:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lider Swarzędz
4:6
Orzeł Granowo
Kotwica Kórnik
1:9
Chrobry Gniezno
Las Puszczykowo
5:1
Unia Swarzędz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Gniezno
13:1
Wielkopolska Komorniki
Unia Swarzędz
10:1
Canarinhos II Skórzewo
Kotwica Kórnik
1:0
Patria Buk
SKS 13 Poznań
19:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Orzeł Granowo
2:6
Las Puszczykowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:3
Lider Swarzędz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
5:5
Chrobry Gniezno
Lider Swarzędz
6:1
Kotwica Kórnik
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:13
Unia Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
8:4
Orzeł Granowo
Las Puszczykowo
1:4
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wielkopolska Komorniki
4:4
SKS 13 Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Gniezno
4:3
SKS 13 Poznań
Patria Buk
1:3
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
9:1
Wielkopolska Komorniki
Orzeł Granowo
7:6
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kotwica Kórnik
1:9
Las Puszczykowo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
10:5
Canarinhos II Skórzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:6
Chrobry Gniezno
SKS 13 Poznań
3:2
Unia Swarzędz
Las Puszczykowo
4:5
Patria Buk
Canarinhos II Skórzewo
3:3
Kotwica Kórnik
Wielkopolska Komorniki
2:2
Orzeł Granowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:7
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Gniezno
0:0
Unia Swarzędz
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:4
Kotwica Kórnik
SKS 13 Poznań
12:1
Orzeł Granowo
Las Puszczykowo
5:3
Lider Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
4:3
Patria Buk
Wielkopolska Komorniki
3:6
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
15:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Unia Swarzędz
7:0
Orzeł Granowo
Lider Swarzędz
13:3
Canarinhos II Skórzewo
Kotwica Kórnik
2:4
Wielkopolska Komorniki
Las Puszczykowo
4:2
Chrobry Gniezno
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:3
SKS 13 Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:6
Lider Swarzędz
SKS 13 Poznań
11:1
Kotwica Kórnik
Canarinhos II Skórzewo
1:5
Las Puszczykowo
Unia Swarzędz
10:0
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Chrobry Gniezno
14:0
Orzeł Granowo
Wielkopolska Komorniki
7:7
Patria Buk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
3:1
Orzeł Granowo
Patria Buk
4:6
SKS 13 Poznań
Lider Swarzędz
5:3
Wielkopolska Komorniki
Kotwica Kórnik
4:7
Unia Swarzędz
Las Puszczykowo
11:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Canarinhos II Skórzewo
0:10
Chrobry Gniezno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
6:0
Patria Buk
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:5
Canarinhos II Skórzewo
SKS 13 Poznań
10:2
Lider Swarzędz
Orzeł Granowo
6:3
Kotwica Kórnik
Wielkopolska Komorniki
0:3
Las Puszczykowo
Chrobry Gniezno
7:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:4
Unia Swarzędz
Las Puszczykowo
3:1
SKS 13 Poznań
Canarinhos II Skórzewo
3:3
Wielkopolska Komorniki
Patria Buk
2:4
Orzeł Granowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:12
Chrobry Gniezno
Kotwica Kórnik
3:5
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
5:0
Las Puszczykowo
SKS 13 Poznań
14:1
Canarinhos II Skórzewo
Orzeł Granowo
9:2
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:2
Patria Buk
Chrobry Gniezno
7:0
Kotwica Kórnik
Wielkopolska Komorniki
5:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
13:1
Kotwica Kórnik
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:15
SKS 13 Poznań
Canarinhos II Skórzewo
0:4
Unia Swarzędz
Lider Swarzędz
1:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Las Puszczykowo
1:1
Orzeł Granowo
Wielkopolska Komorniki
1:5
Chrobry Gniezno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
10:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kotwica Kórnik
2:2
Lider Swarzędz
SKS 13 Poznań
11:4
Wielkopolska Komorniki
Orzeł Granowo
5:6
Canarinhos II Skórzewo
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2:5
Las Puszczykowo
Chrobry Gniezno
3:3
Patria Buk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
3:8
Patria Buk
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:4
Orzeł Granowo
Las Puszczykowo
6:0
Kotwica Kórnik
SKS 13 Poznań
2:8
Chrobry Gniezno
Wielkopolska Komorniki
4:5
Unia Swarzędz
Canarinhos II Skórzewo
5:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
4:3
Las Puszczykowo
Unia Swarzędz
7:0
SKS 13 Poznań
Kotwica Kórnik
2:4
Canarinhos II Skórzewo
Orzeł Granowo
5:4
Wielkopolska Komorniki
Chrobry Gniezno
- : -
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
11:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości