Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
1:2
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
5:0
Dąb Kębłowo
LUKS Stare Bojanowo
0:4
Brenewia Wijewo
Obra 1912 Kościan
0:3
MUKS Wolsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
0:5
Polonia 1912 Leszno
Brenewia Wijewo
4:1
MUKS Wolsztyn
Rawia Rawag Rawicz
4:1
Obra 1912 Kościan
Dąb Kębłowo
1:3
Orla Jutrosin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
3:3
Brenewia Wijewo
Orla Jutrosin
5:0
LUKS Stare Bojanowo
MUKS Wolsztyn
2:1
Rawia Rawag Rawicz
Obra 1912 Kościan
3:1
Dąb Kębłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
2:0
Orla Jutrosin
LUKS Stare Bojanowo
1:4
Obra 1912 Kościan
Dąb Kębłowo
0:4
MUKS Wolsztyn
Brenewia Wijewo
8:0
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
0:0
Polonia 1912 Leszno
MUKS Wolsztyn
5:0
LUKS Stare Bojanowo
Rawia Rawag Rawicz
1:7
Dąb Kębłowo
Orla Jutrosin
1:3
Brenewia Wijewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
3:1
MUKS Wolsztyn
LUKS Stare Bojanowo
0:3
Rawia Rawag Rawicz
Brenewia Wijewo
0:0
Dąb Kębłowo
Orla Jutrosin
5:0
Obra 1912 Kościan
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
2:2
Polonia 1912 Leszno
MUKS Wolsztyn
2:1
Orla Jutrosin
Dąb Kębłowo
5:0
LUKS Stare Bojanowo
Brenewia Wijewo
3:4
Obra 1912 Kościan
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Wolsztyn
0:0
Obra 1912 Kościan
Brenewia Wijewo
19:0
LUKS Stare Bojanowo
Dąb Kębłowo
1:2
Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawag Rawicz
2:2
Orla Jutrosin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
7:1
LUKS Stare Bojanowo
MUKS Wolsztyn
1:2
Brenewia Wijewo
Obra 1912 Kościan
3:0
Rawia Rawag Rawicz
Orla Jutrosin
4:1
Dąb Kębłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
3:0
MUKS Wolsztyn
LUKS Stare Bojanowo
1:5
Orla Jutrosin
Dąb Kębłowo
2:1
Obra 1912 Kościan
Brenewia Wijewo
1:2
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
1:0
Polonia 1912 Leszno
MUKS Wolsztyn
2:2
Dąb Kębłowo
Obra 1912 Kościan
- : -
LUKS Stare Bojanowo
Rawia Rawag Rawicz
4:3
Brenewia Wijewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
2:0
Obra 1912 Kościan
LUKS Stare Bojanowo
1:4
MUKS Wolsztyn
Brenewia Wijewo
4:1
Orla Jutrosin
Dąb Kębłowo
5:2
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
5:0
LUKS Stare Bojanowo
MUKS Wolsztyn
0:3
Polonia 1912 Leszno
Obra 1912 Kościan
0:1
Orla Jutrosin
Dąb Kębłowo
1:2
Brenewia Wijewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
2:1
Brenewia Wijewo
Polonia 1912 Leszno
3:1
Rawia Rawag Rawicz
LUKS Stare Bojanowo
0:5
Dąb Kębłowo
Orla Jutrosin
3:0
MUKS Wolsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości