Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
Pauza
Rawia Rawag Rawicz
2:2
Krobianka Krobia
Ruch Bojanowo
0:3
Korona Piaski
Zjednoczeni Pudliszki
1:3
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
Pauza
Zjednoczeni Pudliszki
4:3
Ruch Bojanowo
Dąbroczanka Pępowo
1:1
Orla Jutrosin
Korona Piaski
1:1
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
Pauza
Ruch Bojanowo
1:1
Dąbroczanka Pępowo
Rawia Rawag Rawicz
8:0
Zjednoczeni Pudliszki
Orla Jutrosin
3:1
Krobianka Krobia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
Pauza
Korona Piaski
3:2
Orla Jutrosin
Dąbroczanka Pępowo
1:3
Krobianka Krobia
Ruch Bojanowo
4:1
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
Pauza
Orla Jutrosin
9:0
Zjednoczeni Pudliszki
Krobianka Krobia
1:2
Korona Piaski
Rawia Rawag Rawicz
6:4
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
Pauza
Zjednoczeni Pudliszki
0:2
Krobianka Krobia
Dąbroczanka Pępowo
1:5
Korona Piaski
Ruch Bojanowo
1:4
Orla Jutrosin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
Pauza
Orla Jutrosin
2:0
Rawia Rawag Rawicz
Krobianka Krobia
5:4
Ruch Bojanowo
Korona Piaski
8:0
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
Pauza
Korona Piaski
3:0*
Ruch Bojanowo
Krobianka Krobia
2:3
Rawia Rawag Rawicz
Dąbroczanka Pępowo
8:2
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
Pauza
Rawia Rawag Rawicz
0:1
Korona Piaski
Orla Jutrosin
0:6
Dąbroczanka Pępowo
Ruch Bojanowo
2:0
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
Pauza
Krobianka Krobia
5:2
Orla Jutrosin
Dąbroczanka Pępowo
12:0
Ruch Bojanowo
Zjednoczeni Pudliszki
0:6
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
Pauza
Rawia Rawag Rawicz
8:1
Ruch Bojanowo
Krobianka Krobia
2:2
Dąbroczanka Pępowo
Orla Jutrosin
0:1
Korona Piaski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
Pauza
Korona Piaski
2:0
Krobianka Krobia
Zjednoczeni Pudliszki
0:2
Orla Jutrosin
Dąbroczanka Pępowo
1:2
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
Pauza
Krobianka Krobia
4:0
Zjednoczeni Pudliszki
Korona Piaski
3:0
Dąbroczanka Pępowo
Orla Jutrosin
3:2
Ruch Bojanowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
Pauza
Rawia Rawag Rawicz
1:2
Orla Jutrosin
Zjednoczeni Pudliszki
0:13
Korona Piaski
Ruch Bojanowo
1:4
Krobianka Krobia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości