Pierwszy dzień turniejów mikołajkowych
Sobota - 6 grudnia 2014 r. to pierwszy dzień dziewiątej już edycji Turniejów Mikołajkowych organizowanych przez Klub Sportowy "Sokół" Pniewy.
Zmagania jako pierwsi rozpoczęli chłopcy z rocznika 2002 oraz młodsi. Zanim jednak zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Jarosław Przewoźny.
Po rozegraniu sześciu spotkań najlepszym zespołem okazali się piłkarze TPS Winogrady Poznań. Puchary i pamiątkowe medale wręczał Burmistrz Przewoźny, który 30 minut później dokonał również otwarcia turnieju dla chłopców z rocznika 2000 i młodsi.
W turnieju dla starszej grupy rozegrano dziesięć meczów. Tym razem zwycięstwem cieszyli się piłkarze Sokoła Duszniki. Medale i puchar wręczył im Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu - Mateusz Kajzderski.
Dalsza część zmagań w niedzielę od godz. 14:00 do godz. 19:00. Na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Pniewach będą rywalizować najmłodsi adepci piłkarstwa.