Badania lekarskie - jesień 2015

• 19.08.2015 (Środa) – godz. 19:00
  • 25.08.2015 (Wtorek) – godz. 16:30
  • 26.08.2015 (Środa) – godz. 16:30

Koszt badań 30 zł za osobę. Dzieci uprawiające inne dyscypliny sportu (np. karate), w których badania przeprowadza lekarz medycyny sportowej nie muszą ich ponownie wykonywać, jeśli ich termin jest ważny. Termin ważności to 6 miesięcy od daty badania. Nie ma obowiązku wykonywania badań w klubie. Można wykonać je prywatnie u dowolnego lekarza medycyny sportowej (np. w Pniewach jest to dr Maciej Soboń).

Opłata za badania przyjmowana będzie przed ich rozpoczęciem w biurze klubu. Tam będą wydawane również obowiązkowe ankiety przebytych chorób potrzebne lekarzowi do prawidłowej oceny zdrowia. Prosimy aby dziecko przyszło na badania z dorosłym opiekunem, który będzie posiadał wiedzę na temat dotychczasowych chorób dziecka.

Oprócz tradycyjnych pomiarów wzrostu i wagi, sprawdzony zostanie stan uzębienia oraz wykonane zostanie EKG.

Rodziców w trudnej sytuacji finansowej prosimy o kontakt z trenerem danej grupy podczas treningów.