Informacje

Leśnik Margonin

Leśnik Margonin

Klub Sportowy Leśnik Margonin

Adres

Budzyńska 4
64-830
Margonin
Wielkopolskie

Kontakt




lesnikmargonin@wp.pl

Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Piła-ZINA Klasa Okręgowa (Północ) Sezon 2016/2017
Piła-ZINA Klasa Okręgowa (Północ) Sezon 2015/2016
V Liga wielkopolska - grupa I 2019/2020
Piła: Totolotek Puchar Polski 2019/2020
Piła: Totolotek Puchar Polski 2018/2019
Piła: Totolotek Puchar Polski 2018/19
Piła: Totolotek Puchar Polski 2017/2018
Piła: Totolotek Puchar Polski 2016/2017
Piła: Totolotek Puchar Polski 2015/2016
Piła: Totolotek Puchar Polski 2014/2015
Liga Międzyokręgowa - Gr.1 Piła - Poznań ( Wschód) 2018/2019
Piła:Klasa Okręgowa 2017/2018
IV liga wielkopolska gr. północ 2014/2015
IV liga wielkopolska gr. północ 2013/2014
Druga drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
B Klasa - Grupa wielkopolska 1 2019/2020
A1 Junior starszy U19
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Piła: A1 Junior gr. II Sezon 2017/2018
Piła: Junior Starszy 2017/2018
Pierwszy Krok Pałucki 2016/2017 U-19
A1 Junior starszy II U19
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Pierwszy Krok Pałucki 2016/2017 U-19
B1 Junior młodszy U17
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Junior młodszy - Finał wiosna 2016 sezon 2015/2016
WZPN Poznań B1 Junior Młodszy 2016/2017
OZPN PIŁA B1 Junior Młodszy grupa I 2015/2016
OZPN PIŁA B1 Junior Młodszy grupa I 2014/2015
B2 Junior młodszy U16
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Piła B1 Junior Młodszy gr I sezon 2013/2014
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: II Liga Okręgowa C1 Trampkarz 2019/2020
Poznań: II Liga Okręgowa C1 Trampkarz 2014/2015
Piła C1 Trampkarz 2017/2018 - wiosna " Liga Europy" gr.2
Piła C1 Trampkarz 2017/2018
Piła C1 Trampkarz 2015/2016 wiosna
Pierwszy Krok Pałucki 2015/2016 U-15
Piła: C1 Trampkarz gr. II-jesień 2015 2015/2016
C2 Trampkarz młodszy U14
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: II Liga Okręgowa C1 Trampkarz 2013/2014
D1 Młodzik starszy U13
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Piła: D1 Młodzik (RW) " Liga Regionalna gr B" Wiosna 2017
Poznań: II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 10 2019/2020
Poznań: II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 10 2018/2019 wiosna
Poznań: II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 10 2018/2019 jesień
Poznań: II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 10 2017/2018 - Wiosna
Piła: D1 Młodzik Liga Europy 2017/2018 - Wiosna Liga Europy gr.3
Piła: D1 Młodzik Liga Europy 2017/2018
Pierwszy Krok Pałucki 2016/2017 U-13
Piła: D1 Młodzik gr. IV 2016/2017
Piła: D1 Młodzik gr. IV 2015/2016
Piła: D1 Młodzik Liga Regionalna gr. II 2016/2017
Piła: D1 Młodzik gr. III 2014/2015
E1 Orlik starszy U11
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Piła:I Liga Okręgowa E1 ORLIK - sezon 2017/2018 - wiosna " Liga Europy gr 3"
Piła:I Liga Okręgowa E1 ORLIK - Sezon 2016/2017
Piła:I Liga Okręgowa E1 ORLIK - 2018/2019 wiosna
Piła:I Liga Okręgowa E1 ORLIK - 2018/2019 jesień
Piła:I Liga Okręgowa E1 ORLIK - 2017/2018
Pierwszy Krok Pałucki 2016/2017 U-11
Pierwszy Krok Pałucki 2015/2016 U-11
Piła: E1 Orlik gr. 4 2016/2017
Piła: E1 Orlik gr. 4 2015/2016
F1 Żak starszy U9
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Piła: I Liga Okręgowa F1 Żak- Gr. 4( RW) sezon 2017/2018 - wiosna " Liga Europy gr.2"
Piła: I Liga Okręgowa F1 Żak- Gr. 4( RW) Sezon 2017/2018
Piła: I Liga Okręgowa F1 Żak- Gr. 4( RW) 2018/2019 wiosna
Piła: I Liga Okręgowa F1 Żak- Gr. 4( RW) 2018/2019 jesień
Piła: I Liga Okręgowa F1 Żak- Gr. 4( RW) 2017/2018
Piła: I Liga Okręgowa F1 Żak- Gr. 4( RW) 2016/2017 WIOSNA

Data powstania

21.12.1924

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:

                                                                   ZARZĄD KLUBU

Pachowicz Bartosz - Prezes

KOMISJA REWIZYJNA

Sporek Jarosław

Górka Dariusz

Grela Andrzej 

                                                         PREZESI KLUBU OD 1924 r.

1. Sita Jan I ( 1924 - 1930 )

2. Rzęski Jan ( 1930 - 1937 )

3. Heince Józef ( 1937 - 1939 )

4. Pawłowski Michał ( 1945 - 1946 )

5. Sita Jan I ( 1946 - 1947 )

6. Riemer Paweł ( 1947 -1951 )

7. Lechowicz Michał ( 1951 - 1952 )

8. Wojtecki Władysław ( 1952 - 1960 )

9. Janiszewski Andrzej ( 1960 - 1963 )

10. Chełminiak Florian ( 1963 - 1980 )

11. Witt Leon ( 1980 - 1981 )

12. Kobicki Edmund ( 1981 - 1983 )

13 Włodarczyk Kazimierz ( 1983 - 1986 )

14. Wojtalewicz Henryk ( 1987 - 1999 )

15. Rybowiak Henryk ( 1999 - 2004 )

16. Łochowicz Leszek ( 2004 - 2007 )

17. Swosiński Wiesław ( 2007 - 2009 )

18. Łada Jacek ( 2009 - 2010 )

19. Nogalski Marek ( 2010 - 2011 )

20. Sporek Jarosław ( 2011 - 2014)

21. Stefaniak Michał ( od 21 grudnia 2014 - 11.01.2019)

22. Pachowicz Bartosz ( od 11.01.2019)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości